|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Včlanitev v Mariborsko društvo za nedonošene ...
5.9.2009 13:07:39   
Sulfinija
Pozdravljene!

Rabila bi eno informacijo.Rabila oziroma rada  bi si sposodila baby sense za sina in bi se rada včlanila v društvo,ker tam isposojajo baby sense vsaj tako so mi rekli na pediatriji v MB.Prosim mi katera izmed vas lahko poda info.kje naj se včlanim in za kako dolgo lahko dobimo na isposojo blazino baby sense.

Za vsako informacijo vam bom iz srca hvaležna.

LP Mojca

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Včlanitev v Mariborsko društvo za nedonoš...
5.9.2009 16:16:44   
detelja
na facebooku jih najdes...

http://apps.facebook.com/causes/98121

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Včlanitev v Mariborsko društvo za nedonoš...
5.9.2009 18:37:05   
Noseckica
Sulfinija, za oboje kontaktiraj gospo Ireno Špes na tel. št. 02/321-21-46. Včlaniš se sicer lahko tudi na srečanju društva, ki bo 13.9.2009 v šotoru pri hotelu Arena pod Pohorjem (od 13ih naprej).

Se vidimo? user posted image

P.S.: mislim, da vem, katera si.....ti si bila v sobi 14 v porodnišnici, ne?
Pa na Facebooku se nam ne pozabi pridružiti.

< Sporočilo je popravil Noseckica -- 5.9.2009 18:38:53 >

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Včlanitev v Mariborsko društvo za nedonoš...
5.9.2009 20:41:04   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

Sulfinija, za oboje kontaktiraj gospo Ireno Špes na tel. št. 02/321-21-46. Včlaniš se sicer lahko tudi na srečanju društva, ki bo 13.9.2009 v šotoru pri hotelu Arena pod Pohorjem (od 13ih naprej).

Se vidimo? user posted image

P.S.: mislim, da vem, katera si.....ti si bila v sobi 14 v porodnišnici, ne?
Pa na Facebooku se nam ne pozabi pridružiti.


Z gospo Ireno sem se danes menila po telefonu,ponovno se slkišima v ponedeljek...Ja jaz sem bila v sobi 14. in v bolnišnici od 17.4 do 16.7 rekordeka,kajne???Ja najinemu fanteku pa je ime Val.Kje si bila ti da veš katera sem jaz,kako je ime vajinemu dojenčku????

Se mi javiš prosim lepo na zs?
LP Mojca

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Včlanitev v Mariborsko društvo za nedonoš...
5.9.2009 21:35:23   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

Sulfinija, za oboje kontaktiraj gospo Ireno Špes na tel. št. 02/321-21-46. Včlaniš se sicer lahko tudi na srečanju društva, ki bo 13.9.2009 v šotoru pri hotelu Arena pod Pohorjem (od 13ih naprej).

Se vidimo? user posted image

P.S.: mislim, da vem, katera si.....ti si bila v sobi 14 v porodnišnici, ne?
Pa na Facebooku se nam ne pozabi pridružiti.

IZVIRNO SPOROČILO: Sulfinija
Z gospo Ireno sem se danes menila po telefonu,ponovno se slkišima v ponedeljek...Ja jaz sem bila v sobi 14. in v bolnišnici od 17.4 do 16.7 rekordeka,kajne???Ja najinemu fanteku pa je ime Val.Kje si bila ti da veš katera sem jaz,kako je ime vajinemu dojenčku????

Se mi javiš prosim lepo na zs?
LP Mojca


Že pišem...user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Včlanitev v Mariborsko društvo za nedonoš...
14.9.2009 12:31:06   
bena
Zdravo cimra!

Oglasi se kaj. Sem mislila, da se bova kaj videli na pregledu na očesnem oddelku, pa te ni bilo. Kaj ne rabita več hodit na te preglede. Midva z Majem jih imava še vedno na vsakih 14 dni, pa je vedno v redu. Ne vem zakaj naju še vedno naročajo. Kako ste kaj, koliko sta že zrastli. Mi imamo okrog 4,7 kg in smo veliki 55 cm.

LP Simona

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Včlanitev v Mariborsko društvo za nedonoš...
20.9.2009 21:33:44   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: bena

Zdravo cimra!

Oglasi se kaj. Sem mislila, da se bova kaj videli na pregledu na očesnem oddelku, pa te ni bilo. Kaj ne rabita več hodit na te preglede. Midva z Majem jih imava še vedno na vsakih 14 dni, pa je vedno v redu. Ne vem zakaj naju še vedno naročajo. Kako ste kaj, koliko sta že zrastli. Mi imamo okrog 4,7 kg in smo veliki 55 cm.

LP Simona


Bena,midva z Valom več ne hodima na pregled k okolistu.V razvojni sma bila prejšnji četrtek Val lepo napreduje šiša avgustoske sončeke svoje vrstnike,ne rabima telovadbe,razgibavanj,...Zdrvanica se ga ni mogla načuditi kako lepo hiti v razvoju.Razvojno imava ponovno novembra,uz kolkov oktobra,ter uz glavice še enkrat decembra,je na zadnjem UZ bilo vse ok z Valom.
Valove mere iz 8.09 so 40cm obseg glavice,dolžina 54,5cm ter teža 4050gramov.

Cimra drugi vikend gremo z Valom na njegove prve počitnice na Gorenjsko.

Piši kaj na zs,velja?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bena)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?