|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VPRAŠANJE
29.9.2004 14:34:55   
Darja*
Pozdravljene puce,

zadnji čas mi zmanjkuje časa, da bi kukala na RR. Gužva v službi, nenehno letanje v ambulanto. Ampak bom prestala, za malo pikico vse. Zato glavo pokonci,..:bravo::bravo::bravo:
V petek imam inseminacijo ob 13h, punce držite pesti, da se prime :miska::miska: in da bodo :angel::angel: z menoj.
Imam pa eno vprašanje. Mi lahko prosim razložite ( po domače ) kaj so to FOLIKLI? Čisto sem že zmešana od teh izrazov, ki jih poslušam vsak drug dan, da sem vse pomešala.

Hvala vam!

Vsem želim lep dan!

Darja*

Neposredna povezava do sporočila: 1
   VPRAŠANJE
29.9.2004 15:16:44   
tinkamiška
Darja*

držim pesti tudi zate, da bi ratalo, se prijelo in da bi bilo hitro mimo!;)

Tinka

(odgovor članu Darja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   VPRAŠANJE
29.9.2004 15:17:56   
bambi
A lahko nekaj vprašam??? Mene zanima če ti ovulacijski testi pokažejo dve črtici je to znak da bo prišlo do ovulacije. A to pomeni da je ovulacija zagotovo????

Bambi

(odgovor članu Darja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   VPRAŠANJE
29.9.2004 18:49:50   
Darja*
Hvala vam punce, da ste z mano in da držite :miska::miska:.
Upam, da bo res vse OK.
Ampak mišlenje mora biti pozitivno,.....upanje ostane.
Moram pa priznat da me malo živčki matrajo,..:zmeden:!!!

Lepo se imejte!

Darja*

(odgovor članu Darja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   VPRAŠANJE
29.9.2004 22:26:08   
Pia73
Darja* tudi jaz ti držim pesti!!! :miska::miska::miska: Povej nam malo, kako izgleda tale insemenacija? ,

LP Pia73

(odgovor članu Darja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   VPRAŠANJE
30.9.2004 10:27:54   
koala
Darja*!
Še par pestk z moje strani in se pridružujem Pii73, daj malo opiši, ker me zanima!
In naj te :angel: čuvajo!

Koala

(odgovor članu Darja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?