|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   V Cityparku ugrabili deklico!
5.7.2007 9:43:11   
Putka
Tole pišem po pogovoru z mami, ki je čisto iz sebe. Izvedela je namreč, da so znanki nedavno v Cityparku (v intersparu) ugrabili 4 letno deklico. Ta je bila v trgovini s svojo babico, ki se je za trenutek obrnila stran, deklice pa že ni bilo več. V najkrajšem možnem času je kontaktirala varnostnike, ki so sprožili akcijo. K sreči so deklico našli v parkiranem avtu z italijansko registracijo. Bila je omamljena in postrižena, vendar nepoškodovana. K sreči se je vse dobro izteklo.

Presenečena sem, da nikjer v dnevnem časopisu ni bilo zaslediti te zgodbe (ki ni izmišljena). Po naši državici se namreč potika vedno več kriminalcev, ki se ukvarjajo s preprodajo otrok. Znano je, da potekajo glavne poti preprodaje čez Italijo in da je večina ugrabiteljev romunske/bolgarske ... narodnosti.

Imam namreč zelo živahno 4-letnico, ki se je že večkrat namerno skrila pred menoj, tako da so mi občutki panike zelo znani. Bodite previdne in imejte svoje otroke ves čas na očeh! Sploh v poletnih mesecih, ko je pri nas toliko tujcev, najbrž niso vsi turisti. Ker res ni treba, da je otrok v hotelski sobi kot mala Madeleine, ampak ti ga vzamejo iz vozička. Taka zgodba je bila namreč kak mesec dni nazaj prikazana na italijanski nacionalni tv. Babici so med sprehodom po mestu iz vozička iztrgali vnučka. K sreči je bila prisebna in glasna, da so ugrabitelja ujeli.

Na žalost Slovenija ni več izjema, čedalje več takih grdih stvari se bo dogajalo user posted image . Same lahko veliko naredimo, da zaščitimo svoje otroke. Mislim pa, da bi morali takšne novice objaviti in opozoriti ostale. Zato prosim to storimo same, povejmo zgodbo naprej prijateljicam, babicam, varuškam..

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: V Cityparku ugrabili deklico!
5.7.2007 9:47:40   
orhideja75
mislim, da je to že nekaj časa stara zgodba.
se je pa baje res zgodilo nekaj mesecev nazaj.
in zakaj o tem ne obvestijo javnosti? ne vem.
važno, da vsak dan govorijo o Ropu in Janši. sta sigurno najbolj pomembna.
mi starši pa bi prej potrebovali takšne informacije. že tako moraš skoz gledati otroke. ampak, po taki situaciji si pa še bolj pozoren.


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: V Cityparku ugrabili deklico!
5.7.2007 9:47:56   
pikica*
Ja pismo no.....pa kaj ljudje še vedno padajo na te foreuser posted image ? To je bilo objavljeno že n-krat na n forumih in vedno identična zgodbica. In vedno se najde kakšna panična mamica, ki pade na to. Če bi dobila cent za vsako, ki nasede.......

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: V Cityparku ugrabili deklico!
5.7.2007 9:48:30   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

mislim, da je to že nekaj časa stara zgodba.
se je pa baje res zgodilo nekaj mesecev nazaj.
in zakaj o tem ne obvestijo javnosti? ne vem.
važno, da vsak dan govorijo o Ropu in Janši. sta sigurno najbolj pomembna.
mi starši pa bi prej potrebovali takšne informacije. že tako moraš skoz gledati otroke. ampak, po taki situaciji si pa še bolj pozoren.
v javnost pride predvsem takrat, ko se s tako situacijo sreča nekdo iz "višjega" položaja.



_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: V Cityparku ugrabili deklico!
5.7.2007 9:57:18   
Putka
Dve leti (ali je že tri?) nazaj se je to zgodilo v Leclercu, ni bilo izmišljeno ker je moj dragi takrat tam delal kot varnostnik. Močno dvomim, da bi si katera mamica kaj podobnega zmislila, meni je to prava nočna mora.

Kljub vsemu
pa kaj ljudje še vedno padajo na te foreuser posted image
- ja! Ker če bi se bohnedaj kaj takega zgodilo meni ali bližnjim, bi bila malo več kot fora. Dokler take grozote spremljamo treko tv-ja ali prebiramo v časopisih jih res ne jemljemo zelo resno.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: V Cityparku ugrabili deklico!
5.7.2007 10:01:16   
Lenny
Tudi v Mb Europarku so zgodbo zanikali, čeprav se je zares zgodila. Zakaj?!?!
Tudi jaz bi bila skeptična, če mi vsega ne bi pripovedovala prijateljica, ki je bila v času dogodka tam v službi.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: V Cityparku ugrabili deklico!
5.7.2007 10:01:43   
Maleal
Jaz to tudi prvič slišim,kar groza me je ko sem to prebrala,bogi otroci.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: V Cityparku ugrabili deklico!
5.7.2007 10:03:26   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

Tudi v Mb Europarku so zgodbo zanikali, čeprav se je zares zgodila. Zakaj?!?!



To bi zanikala vsaka trgovina, ker je to slaba reklama.Vendar, če zanikajo, še ne pomeni, da je zgodba izmišljena.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: V Cityparku ugrabili deklico!
5.7.2007 10:14:23   
Jessy
Ne glede na to ali bi bila zgodba izmišljena li ne je prav, da ljudje na vsake toliko časa slišimo kakšno tako zgodbo, da se malce postavimo na realna tla. Prav je, da se to pove, da smo bolj pazljivi na otroke.
Sama sicer s hčerko nimam težav, saj naju stalno drži za roko, vsi pa nimajo take sreče.
Pazite nanje!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: V Cityparku ugrabili deklico!
5.7.2007 11:58:58   
Olivija
... in potem so uvedli proti tem italjanom kazenski postopek zaradi poskusa ugrabitve? Meni se vse skupaj zdi zelo čudno, sej mogoče je res, nevem, in hkrati priznam, da me je ravno take ugrabitve strah in poskušam imeti ta male dve stalno na očeh. 


(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: V Cityparku ugrabili deklico!
5.7.2007 12:33:02   
bt08
Tudi jaz sem dostikrat o tem razmišlajal,te vrste otroci te starosti do 4 ali 5 let,nekateri se ne bojijo neznancev in bi takoj  šli,brez problema,zato mojga skoz držim v roki al pa v vozičku,ker je zelo živahen,pa me je vedno strah da se ne bi kej takega dogodilo.
Mislim da izmišljena zgodba ni,se velikokrat to dogaja,sej je to najboljši posel,za tiste ki nimajo srca.user posted image  na žalost!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: V Cityparku ugrabili deklico!
5.7.2007 12:36:07   
srki
Žal, jaz pa tega ne verjamem.

In zakaj naj kaj takega ne bi dali v javnost. Po mojem bi že morali, ne da nočejo.

In, saj se lahko v vsaki štacuni to zgodi, ne samo v določeni, kot je bila npr. ta.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: V Cityparku ugrabili deklico!
5.7.2007 12:38:41   
puncica
Mene pa zanima če ima katera res konkreten dokaz da se je to zgodilo, ne sam to sem dobila po mailu al pa mi je povedala kolegica ki je slišala od kolegice, ki ji je mama povedala user posted image user posted image Mal čudno glede na to da mediji ful pišejo ne vem kakšne zadeve, pa rumeni tisk, pa da tega ne bi nikjer zasledili. Ja itak so pa najbolj pomembni rop pa janša pa drnovšek s svojimi negovori. Mah so ko otroc v vrtcu mater.user posted image user posted image

Skratka jaz temu ne verjamem in ja me je strah česa takega a o tem raje ne premišljujem

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: V Cityparku ugrabili deklico!
5.7.2007 12:39:51   
orhideja75
takrat, ko se je to dogajalo je bila baje po celem City parku panika. povsod policaji. to mi je ena prijateljica povedala. ki je bila takrat v šparu. sam takrat niso vedeli zakaj gre. tako, da jaz pa verjamem. 

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: V Cityparku ugrabili deklico!
5.7.2007 12:40:26   
bt08
Ok,lahko je izmišljena,ampak se res to lahko zgodi.user posted image
je pa vedno politika pomenbnejša od otrok ali navadnih smrtnikov.user posted image user posted image user posted image
Le zakaj????

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: V Cityparku ugrabili deklico!
5.7.2007 12:45:10   
pikica*
Mene zmoti ravno to. Vedno identična zgodbica. Trenutek nepozornosti, otrok izgine, alarm pri varnostnikih, otroka pa najdejo v wc-ju ali pa v avtu, omamljenega, ostriženega, prebarvanega. Pa vedno so Italijani zravenuser posted image .  Jaz pa razmišljam čisto po kmečko. Če bi nekdo ugrabil otroka, bi najprej z njim pobegnil čim dlje, ne pa da bi  ga imel v avtu pred trgovino kjer ga je ugrabil. Totalno nelogično, ali pa zelo butast ugrabiteljuser posted image . Pa zanimivo je to, da še nikoli ni zgodbice povedal nekdo, ki je zadevo videl. Če bi se to res zgodilo v CP, bi bilo zraven ogromno ljudi. In prepričana sem, da bi opazili, da se nekaj dogaja. In kaj hitro bi se oglasil kdo na takem forumu in poročal iz prve roke. Tako pa zgodbico vedno pripelje kakšna znanka, ki je srečala eno prijateljico, ki je govorila s sosedo, ki je pri frizerju na uho ujela zgodbico ene ženske, ki je menda zadnjič slišala, da je prijateljica od znanke nekje nekaj slišala. Mislim...meni je to čisto neresno. Verjela bom, ko bo nekdo povedal, da je to videl na lastne oči. Vsekakor pa bi se zgodba takoj pojavila v medijih. Zakaj s ev takem primeru ne? Ker je ni. Pa ne rečt, da to takšni centri zataškajo, Itak, da jim negativna reklama ni v interesu, ampak kdaj je pa to medije že ustavilo, če so zavohali, da je v zgodbici vsaj kanček resnice?
Me pa pojezi takole zganjanje panike na zalogo. Naj raje katera zažene alarm, ko najde na tleh igrišča ali pa parkiriščah rabljenje igle. Mene to bolj zaskrbi, ker se to res dogaja.

Se pa strinjam, da je otroke treba imeti ves čas na očeh. Ampak, a nas ni večina takšnih, ki pazimo na to?

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: V Cityparku ugrabili deklico!
5.7.2007 13:16:42   
kaktea
tudi v kp je kako leto nazaj krožla identična zgodba. Mislim, da če bi bila resnična bi bila javnost obveščena. Se strinjam s pikica*, malo zamuden nacin ugrabitve si izbirajo tej prestopniki.... Sama pa verjamem, da je na svetu zeeeloooo dosti posameznikov, ki bi bili sposobni ugrabit otroka in z njim...no tu se raje usravim!!!!user posted image user posted image user posted image
Jaz sem malo zaskrbljena tudi nad pedofili....ja malo sem sumničava...tudi objavljanje slik na NET-u, je posvoje "riskiozno", saj so na voljo vsem, ki jih otroci zanimajo....(tudi, če tu pa tam tudi ajz objavim kako slikico moje male...user posted image user posted image user posted image  ker sem ponosna mamica in to moram pokazat, ne?)

pozdravcek

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: V Cityparku ugrabili deklico!
5.7.2007 13:21:04   
Anonimen
A že spet user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kaktea)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: V Cityparku ugrabili deklico!
5.7.2007 13:24:34   
klepetka
putka ,tisto v Leclerku je bilo dobra 4 leta nazaj in je bilo res ,ker sem ravno takrat bila v službi.Potem pa poznam tvojega dragegauser posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: V Cityparku ugrabili deklico!
5.7.2007 13:32:15   
Anonimen
Aja, zdaj se je to pa v Intersparu zgodilo? Pa za spremembo je bila deklica na parkirišču pred trgovino.....no, malce obrnjena zgodba...tista, ki je krožila po netu, po mailih...je bila identična, le delico so našli na WCju, pa v Europarku se je zgodilo. Druagče pa vse isto...čudi me, da je vedno BABICA zraven user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klepetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: V Cityparku ugrabili deklico!
5.7.2007 14:32:00   
Miška76
En teden nazaj je tale zgodba krožila po internetu, sicer ne vem, ali je to res, ali ne. Ker če bi bila ta zgodba resnična, bi najbrž to obvestili tudi v medijih, tako pa... user posted image rekla-kazala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: V Cityparku ugrabili deklico!
18.7.2007 21:30:40   
tincci
Moja mami je bila lani v italiji (napoli) in je šla mama v trgovino, otroka sta počakala zunaj, vmes je prišel en moški in pohopsal vsakega v eno roko pa šel naprej. mama pa čez minuto dve ven pa totalna panika. in to se je zgodilo pred očmi nekaj slovencev, ki so bili takrat tam!!

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: V Cityparku ugrabili deklico!
18.7.2007 21:34:18   
tincci
Aja, mama je bila britanka, turistka z 2 otrokoma. In preden so ljudje dojeli, kaj se je zgodilo, otrok ni blo nikjer. me prov zanima, kako se je to končalouser posted image

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: V Cityparku ugrabili deklico!
19.7.2007 11:47:43   
Naja31
Jaz pa ne verjamem.
Podobna zgodba kroži okrog zadnjih 10 let.

A mislite da starši kaj takega ne bi dali v časopis?
Če že "uradne oblasti" mogoče kaj prekrivajo, sem prepričana da starši pa ne bi.
A ni prva stvar ko je otrok ugrabljen, njegovo sliko spraviti v javnost, kjerkoli je to mogoče, da če ga kdo mogoče vidi, to sporoči.

1 mesec nazaj sem bila v Amsterdamu, na vsakem koraku na letališči, je fotografija od male Madeline.




(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
19.7.2007 22:32:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?