|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   V akvarij se mi je vsulo ful hrane za ribce
23.8.2006 7:23:41   
Maxica
Kot že naslov pove, se mi je zjutraj, ko sem našim trem akvarijskimuser posted image dala jesti, vsulo ful, ampak res ful hrane. Sicer sem jo hitro pobrala ven, kolikor oz. kakor se jo je le dalo, ampak ribe so verjetno mislile, da so prišle v rajuser posted image  in so žrle kot nore. Verjetno so bile lačneuser posted image user posted image , smotke smotane. Hrana se je polegla v pesek, ki ga imamo, vendar one so kr rile noter in žrle. Ker sem zaradi tega že skoraj zamudila v službo, jim nameravam popoldne sicer zamenjati vso vodo in preprati pesek, če bodo še živeuser posted image , ampak zanima me, ali jim preobilica hrane lahko škodi? Ker sem videla, da sploh nimajo pameti, to je žrlo kot mal smotano. Pa še to - če bodo preživele, kdaj naj jim spet dam jesti? Po pojedeni količini sodeč so za en mesec dobre.user posted image  Joj joj joj...

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: V akvarij se mi je vsulo ful hrane za ribce
23.8.2006 7:28:47   
Anonimen
Ne bom ti olepševala stvari, ampak tudi to se lahko zgodi, se pravi, da bojo dejansko šle v ribji raj. Jaz sem enkrat mojim tako nasula, pa je una ki je žrla ko zmešana crknila, ostale, ki so bile bolj pri pameti in na dieti, ap so preživele. Upam, da so tvoje ribice trdožive in bojo preživele

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: V akvarij se mi je vsulo ful hrane za ribce
23.8.2006 8:18:05   
ada2
meni se je pred 3 dnevi zgodilo isto. najprej sem pobrala ven kolikor se je pač dalo, potem pa namontirala še rezervni filter, ki je sicer primeren za 1x večji akvarij in tako pustila laufati kake 3 ure. pa je bilo vse v redu. no, če bodo preživele jih nahrani spet čez 2 dni, ampak zmernouser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: V akvarij se mi je vsulo ful hrane za ribce
23.8.2006 9:17:49   
dulcinea
Zdaj pa par dni nič za jest... Če bodo preživele seveda...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: V akvarij se mi je vsulo ful hrane za ribce
23.8.2006 16:42:28   
polona2
Bratrancu so ribe poginile, ko se mu je zgodilo isto.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: V akvarij se mi je vsulo ful hrane za ribce
23.8.2006 16:44:44   
Anonimen
ja,ribice lahko poginejo zaradi prenajetosti.Jutri zvečer jim daj jesti,ampak zelo malo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: V akvarij se mi je vsulo ful hrane za ribce
23.8.2006 17:55:13   
Anonimen
Maxica, a so user posted image user posted image user posted image  še žive?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: V akvarij se mi je vsulo ful hrane za ribce
23.8.2006 19:30:15   
Maxica
Zaenkrat so še žive. Sem jim brž, ko sem prišla domov, zamenjala vodo in sčistila filter. Bomo videli, zaenkrat ni videti, da bi jim bilo kaj hudega.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?