|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   V katere terme z majhnim otrokom?
2.9.2007 11:20:27   
razigrana
Sprejemam vaše predlogeuser posted image . Pikec bo star 9 mesecev. Nekako se odločamo med Zrečami in Olimio. Tudi drugi predlogi so dobrodošli.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: V katere terme z majhnim otrokom?
2.9.2007 12:24:12   
ajja
Z mojim user posted image  sva bila že v obojih. Ne morem se odločit, katere so mi bolj všeč, so pa v Zrečah velika slabost stopnice (saj so v Termah Olimia tudi, ampak je opcija tudi lift), da prideš do bazenov, moraš po x stopnicah, tako da je to z vozičkom kar hud podvig. Drugače pa se mi2 hodiva redno namakat v Terme Rogaška, dostop brez stopnic za vozičke, dosti sence pa še gužve ni hude.

(odgovor članu razigrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: V katere terme z majhnim otrokom?
2.9.2007 13:33:04   
tatam
Čatež!!!!

(odgovor članu ajja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: V katere terme z majhnim otrokom?
2.9.2007 15:34:17   
tulip
Čateške!

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: V katere terme z majhnim otrokom?
2.9.2007 17:30:46   
hariba
Ptujske, sploh dokler se še da kopati vzunaj.

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: V katere terme z majhnim otrokom?
2.9.2007 19:48:10   
tascha
Kaj pa Moravske? Luštno, prijazno, mi smo pred 1 1/2 letom prišli z vozičkom povsod.

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: V katere terme z majhnim otrokom?
2.9.2007 20:52:47   
razigrana
Pozabila sem povedati, da se nameravamo na dopusz odpraviti v drugi polovici septembra, tako da bo v poštev verjetno prišlo bolj kopanje v notranjih bazenih. Pa fino bi bilo, da se v okolici da na kakšen sprehod, izlet z vozičkom.

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: V katere terme z majhnim otrokom?
2.9.2007 20:55:16   
viv_
Meni so Terme Olimje ful pri srcu. Čatež mi je prevelik.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu razigrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: V katere terme z majhnim otrokom?
2.9.2007 22:08:42   
Blueberry
 Čateške. user posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: V katere terme z majhnim otrokom?
3.9.2007 7:08:43   
asso
Mi smo bili v Olimijah in mi je bilo v redu. Tudi če dežuje je vse povezano s hodniki... Edino to, ker ob bazenu nimaš dosti možnosti za odložit brisače in ostalo kramo, ki se jo kljub vsemu z otroci nabere.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Blueberry)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: V katere terme z majhnim otrokom?
3.9.2007 8:57:11   
Inigo
defenitivno obiščite terme, ki v vodi nimajo minaralnih snovi, saj so za otroke lahko nevarne. sploh menda za fantke. in da voda ni pretopla!

ko sem bila jaz dojenček (povedala mami), so strogo odsvetpvali kakršnekoli toplice za otročke do dopolnjenega prvega leta. kako je zdaj sicer ne vem... ampak nekaj je na tem, sicer že takrat nebi bilo dvomov.

lepe počitnice!



(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: V katere terme z majhnim otrokom?
8.9.2007 13:44:51   
*bubi*
Mi smo bili z 9m bubijem v Radencih. Voda ni tako topla (vroča) kot v Moravcih in je bilo super user posted image  Letos pa bomo še videli. Se bojim, da bo v krompirjevih počitnicah v Čatežu preveč gužve, tako da bomo verjetno spet odrinili v Radence user posted image

(odgovor članu razigrana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: V katere terme z majhnim otrokom?
10.9.2007 14:23:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Mi smo bili z 9m bubijem v Radencih. Voda ni tako topla (vroča) kot v Moravcih in je bilo super user posted image  Letos pa bomo še videli. Se bojim, da bo v krompirjevih počitnicah v Čatežu preveč gužve, tako da bomo verjetno spet odrinili v Radence user posted image

potem se pa viimo user posted image

(odgovor članu *bubi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: V katere terme z majhnim otrokom?
10.9.2007 14:29:30   
kofetek2010
Nam so tud Moravske bolj pri srcu kot Čatežke ---> boljše urejene sobe, bolj prijazno osebje, bolj pestra hrana, boljša dodatna ponudba (bazeni, masaže,...) user posted image

Edino kar je negativno... so predaleč iz LJ!  Saj, ko bo AC bo boljše. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: V katere terme z majhnim otrokom?
10.9.2007 19:13:28   
nbiba
jana73, v katerem hotelu si pa bila v Moravskih?

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: V katere terme z majhnim otrokom?
10.9.2007 20:33:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nbiba

jana73, v katerem hotelu si pa bila v Moravskih?

to pa tudi mene zanima. Pa predsem zakaj se nisi javila pri meni user posted image

(odgovor članu nbiba)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: V katere terme z majhnim otrokom?
10.9.2007 20:45:50   
al1*
Mi tudi gremo ponavadi v Moravce in sicer v hotel Vivat. Bili smo lani med novoletnimi počitnicami pa ni bilo v bazenu pretirane gneče. Edino za večje otroke je bazen v Vivatu malo premalo, ker ni nobenih toboganov. Pač gremo enkrat se kopat v Terme 3000, da se navozijo na toboganih.

_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: V katere terme z majhnim otrokom?
10.9.2007 21:59:24   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh
IZVIRNO SPOROČILO: nbiba
jana73, v katerem hotelu si pa bila v Moravskih?

to pa tudi mene zanima. Pa predsem zakaj se nisi javila pri meni user posted image


A naj se derem po hotelu "Paštetov kruh, kje si?" ali naj Mišek gnjavim za telefonsko? user posted image user posted image user posted image  
Smo bili v začetku julija in nam je bilo malo žal, da smo v Kompasu vplačali vikend paket za Ajdo, ker naslednjič bomo zagotovo v Livadi spali in uživali. user posted image  

V Čatežkih pa smo bili sredi avgusta v hotelu Toplice.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: V katere terme z majhnim otrokom?
11.9.2007 8:58:02   
nbiba
al1*, mi smo tudi lani bili v Vivatu. Ali ste bili v tem hotelu zadovoljni? Mi skrajno razočarani.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: V katere terme z majhnim otrokom?
11.9.2007 14:51:12   
al1*
Nam je bilo v Vivatu všeč. Hrana ok, bazeni tudi, prijazni, imeli smo družinsko sobo, ki je pravzaprav iz dveh sob. Kaj pa je bilo pri vas narobe?

_____________________________

lp


(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: V katere terme z majhnim otrokom?
11.9.2007 15:03:53   
NATALIJAS
Ko je bila naša punčka stara 8 mesecev smo bili v Moravskih toplicah in smo po 1 dnevu kopanja pristali v bolnišnici MS(bruhanje - dehidracija), tam sem poslušala od zdravnice, da takšni otroci niso za v toplice, da ona(zdravnica) ne gre v toplice, dokler ne bo videla vrste pred WC-ji. Tako se je naš dopust zaključil predčasno.
Pri njenih 17 mesecih in 21 mes. smo bili v Čatežu in je bilo vse super.
Je pa res, da je čistoča v Čatežu na veliko boljšem, kot v Moravcih.
Tako jaz prisegam na ČATEŽ.

(odgovor članu razigrana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: V katere terme z majhnim otrokom?
11.9.2007 15:37:35   
nbiba
Odgovor al1*:
sobe in bazenski kompleks je  čisto o.k.
Samo osebje skrajno neprijazno, kvaliteta in izbira hrane slaba,imaš občtek kot da delavci ne dobijo plače in delajo zastonj. Mogoče so se do novega leta ko ste bili vi tam poboljšali.

(odgovor članu NATALIJAS)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: V katere terme z majhnim otrokom?
16.9.2007 13:53:34   
tatam
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Mi smo bili z 9m bubijem v Radencih. Voda ni tako topla (vroča) kot v Moravcih in je bilo super user posted image  Letos pa bomo še videli. Se bojim, da bo v krompirjevih počitnicah v Čatežu preveč gužve, tako da bomo verjetno spet odrinili v Radence user posted image

potem se pa viimo user posted image


Obe pa se lahko prideta na kavico-ravno fajn sprehod je do nas!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: V katere terme z majhnim otrokom?
16.9.2007 17:02:28   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: Inigo

defenitivno obiščite terme, ki v vodi nimajo minaralnih snovi, saj so za otroke lahko nevarne. sploh menda za fantke. in da voda ni pretopla!



Katere mineralne snovi so pa tako nevarne?user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: V katere terme z majhnim otrokom?
18.9.2007 10:08:29   
suzanamai
joj se opravičujem, ampak mene kar zmrazi. Tista umazana - klorirana voda, pa starčki... No ja saj mi pravijo da sem za časom, ampak moj sin ima kožo, ki pokaže vse na sebi in ni ga bazena ali toplic, ki nimajo herpesa, glivic, bradavic in podobnih zadev. Mi vsekakor ne obiskujemo toplic....
Groza... brrrr

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?