|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   V spomin mojemu angelčku
19.2.2006 8:20:26   
buča
na današnji dan minevajo 4 leta,odkar sem izvedela,da ti srček več ne bije.O moj mali angelček.Veš,sovražim ta dan in naslednji,20,februar,ko sem te cel dan morala rojevati.Bolj kot popadki,me je bolelo srce.Od 7 zjutraj,do skoraj 23.30 sva se borila.Nisi me hotel zapustiti.Takrat je bilo tudi meni vseeno,če takoj umrem.Kakšna krivica se mi dogaja,sem si mislila.Pa ne jaz,no!Pa ne moj otroček,no!Pa to se ne dogaja.Tisti dan,tisto noč,sem skoraj izgubila voljo do življenja,nisem več videla smisla-ničesar nisem več videla.Še toliko bolj mi je bilo žal,ker sem rodila fantka,na vsak način,pa sem si želela punčko.Počutila sem se prekleto krivo.
Po odpustu iz porodnišnice,mi je še isti večer začelo teči mleko,dobila sem mastitis in močna zdravila,bila sem popolnoma dehidrirana,zrela za nazaj v bolnišnico,pa nisem hotela,na svojo željo sem odšla domov.Po 4 dneh sem dobila še vročino in je mami klicala g,katera je rekla,citiram:ja vaša hčerka je imela neverjetno priraščeno posteljico v maternici,ne vem če smo vso dobili ven,najbolje,da se pride pokazat!user posted image Niti mi g ni rekla,da se je to zgodilo,niti,da naj pridem na ponovni UZ:user posted image
Pa meni je bilo čisto vseeno,kaj se z mano dogaja.
Po 1 mesecu sem odšla na KZ,kjer so mi pokazali,kam so te pokopali,moj angelček mali.Solze so mi oblile lica,hudo je bilo veš.Tista mala gomilca,pa moj otroček notri?user posted image TI,moj angelček?Moja sreča,moj prvi otroček,moj fantek?Klecnila sem na zemljo in jokala,da so solze kar po vrsti padale na zemljo.Zagrebla sem prste vanjo,pa je bila tako mrzla...danes bi se mi že odgovarjal verjetno,kajneda bi se mi?Pa po glavi bi mi skakal,pa živce kravžljal,pa kosila ne bi hotel pojesti...user posted image pa kaj,si mislim...pa kaj.
Ja 4 leta so že od splava,kot so oni obravnavali,čeprav sem rodila po naravni poti z umetnimi popadki.
Takrat nisem verjela,nisem hotela verjeti,ko so mi govorili,da že mora biti tako.6 mesecev po splavu,sem ponovno zanosila.Ni šlo vse gladko,kot bi moralo,spet so mi hotele neke čudne sile speljati otročka,pa nisem pustila.Naredila sem ogromen jez okoli sebe in nisem sprejela ničesar drugega,ko samo srečni konec.Vsak dan sproti,vsako urco sem se bala,da ne bi bilo mogoče isto kot prvič.A je bila želja močnejša od strahu.Tako imam doma sedaj skoraj 3 letno lepotičko,tisto punčko,ki sem si jo tako želela.Zame je najlepša punčka,njeno življenje mi je največ vredno.Že v porodnišnici so mi povedali,da se mi je rodila izredno lepa deklica-in sedaj vidim,da je to res.Na nebu,med zvezdicami in miljoni mehkih oblačkov,pa jo varuješ ti,kajneda,mali Buško?Naš mali angelček....veš kaj si potiho predstavljam....da bi se malo preveč nagnil in padel iz oblačka,saj te bom s svojim trebuščkom ujela....ampak,kdo bo potem varoval mojo punčko?KER pa vidim,da je na nebu še takooo veliko zvezdic,mi pošlji eno....boš?RADA TE IMAM,moj Buško,moja velika nesrečkauser posted image user posted image
  Tako,taki so moji spomini na današnji in jutrišnji dan.Nobeni ne želim takšnih spominov,samo lepe.Sedaj moram nehati,ker že moja sončica Pika vstaja....user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: V spomin mojemu angelčku
19.2.2006 8:27:55   
CIPRESA
user posted image user posted image user posted image user posted image nemorem si predstavljati trpljenja ki ga morate nekatere nositi. Tvoj angelček vas sedaj gleda in je z vami in čuva malo Piko, atija in mamico.user posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: V spomin mojemu angelčku
19.2.2006 8:32:35   
PBJ
Čudovito napisano, čeprav tako žalostnouser posted image .
Naj vas vaš user posted image  zmeraj čuva. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: V spomin mojemu angelčku
19.2.2006 8:34:14   
Anonimen
user posted image  Brez besed sem. Življenje zna biti tako zelo kruto.. user posted image

user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: V spomin mojemu angelčku
19.2.2006 8:46:21   
anajmad
V spomin tvojemu Bučkotuuser posted image .Sama vem,kakšne misli te obhajajo,ker sem podobno doživljala.
Bodi srečna s svojo punčko in vedi,da del tvojega fantka je tudi v njej.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: V spomin mojemu angelčku
19.2.2006 8:52:06   
gamini
Ojej, kako žalostnouser posted image .
Uživaj vsak trenutek s svojo Piko, saj te tvoj mali user posted image čuva.

Vso srečo tebi in tvoji družini user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: V spomin mojemu angelčku
19.2.2006 9:00:01   
*pepelka*
user posted image joj, kako je življenje kruto, vzame nam tisto, kar imamo najraje. Maliuser posted image  vas čuva in je vedno z vami. 

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: V spomin mojemu angelčku
19.2.2006 12:04:58   
Jančika_
Buča, jočem s tabo. Drži se. Želim ti, da bo bolečina nekoč manjša.

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: V spomin mojemu angelčku
19.2.2006 12:10:02   
Sulfinija
Joj ne morem si predstavljati,da bi rodila in mi povej,da je otrok mrtev.Sočustvujem s tabo in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kar tečejo čeprav imam sama že tudi angelčka ki sem ga izgubila 2.12 in  sovražim tale dan,...Upam le,da bo tale najin angelček čuval najino novo user posted image ,ki upam,da jo bova kaj kmalu dobila.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: V spomin mojemu angelčku
19.2.2006 13:38:07   
Janeja
user posted image user posted image user posted image

Tesno objemi svojo punčko in bodi močna - zanjo in za svojo družino.
Tvoj angelček vam pošilja srečo in veselje.

Naj bo bolečina kmalu manjša in življenje naj vam vsem nakloni le še srečne trenutke.  user posted image




(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: V spomin mojemu angelčku
19.2.2006 19:50:36   
Anonimen
Draga moja,

vem kako ti je.
Tudi zame so ti dnevi nič kaj prijetni.Včeraj je minilo 2 meseca odkar sem tudi sama zgubila nekaj najlepšega na svetu, mojo malo pikico, stara je bila komaj malo manj kot 5. mesecev.Bolečina je še vedno velika.Sprašujem se al je bolečina s časom kaj manjša ali ne!?Kakšen občutek je ko si ponovno noseč, kako je ko ti dajo tvojega drugega otroka v naročje,..........je vse skupaj prelepo ali privrejo vsi tisti spomini na plano,.........
Tebi pa lahko povem,da si namaš kaj očitat,...tako je pač moralo biti,.......tudi mi2 se sprašujeva zakaj je do tega moralo priti, zakaj ravno najina pikica, katero sva ti tako silno želela,........vse skupaj je en velik ZAKAJ!?
Dvomim da bova dobila kdaj odgovor na to vprašanje.Vse kar lahko danes narediva za najino pikico, je to da vsak dan obiščeva njen grobek (lahko pogledaš slikice v albumu "V SPOMIN NA NAJINO TIA-LANO"), se z njo pogovarjava in obujava spomine na  trenutke, ki smo jih preživeli  skupaj.
Tako kot mi2, verjetno tudi sama danes znaš cenit nekatere stvari, ki jih mogoče drugače ne bi znala.
Verjamem, da nas naši angelčki tam gor čuvajo,..........user posted image

Drži se in čuvaj svojo malo princesko.

Edina


(odgovor članu buča)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: V spomin mojemu angelčku
19.2.2006 20:27:52   
cmokec
Kako si lepo napisala. Solze mi stopijo v oči, ko prebiram,kaj vse ste nekatere morale doživeti slabega. Bolečine si ne znam predstavljati, ti pa želim, da žalost popusti, čeprav odšla ne bo nikoli.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: V spomin mojemu angelčku
19.2.2006 20:33:48   
Mina1
Zdenka, sem komaj prebrala tvojo žalostno zgodbo do konca, lepo napisana, a tako zelo žalostna.

Bušku pošiljam enegauser posted image , vam doma pe želim veliko lepega in veliko smeha s punčko Piko. Radi se imejte še naprejuser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: V spomin mojemu angelčku
19.2.2006 23:08:32   
KODA
user posted image user posted image ,lepo si napisala.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: V spomin mojemu angelčku
20.2.2006 10:16:36   
Anonimen
Za spomin,na angelčka,ki mu usoda ni dovolila živetiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: V spomin mojemu angelčku
22.2.2006 10:43:55   
Barbela
user posted image user posted image user posted image user posted image  tako žalostna zgodba user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: V spomin mojemu angelčku
22.2.2006 23:19:20   
rozi81
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kako žalostna zgodba, pa tko lepo napisano.

Edina kok je lepa punčka. Kar ne morem nehat jokat. Res žalostno. Zakaj se take stvari dogajajo?


(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: V spomin mojemu angelčku
25.2.2006 21:58:43   
Wilson
Ojoj, tvoja zgodba draga Buča in tvoj album draga Edina, sta mi segla naravnost v srce, kar ne morem nehat jokati. In ne morem si niti predstavljati vajine bolečineuser posted image user posted image .
Res zna življenje biti zelo zelo kruto. Lp

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: V spomin mojemu angelčku
28.2.2006 11:43:12   
Maxica
user posted image user posted image user posted image Saj ni kaj dodati...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Wilson)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: V spomin mojemu angelčku
9.4.2006 20:58:09   
K_a_t_j_a
Ko sem prebrala tvojo zelo žalostno zgodbo sem user posted image , ampak, ko sem pogledala slikice tvojega angelčka, sem pa še bolj jokala!!!!!
Sama še nimam otrok, ampak ko ga bom imela si pa želim otroka, ki bo zdrav, pa ni važno ali je punčka ali fantek. Ne predstavljam si izgube otroka.  user posted image user posted image user posted image




< Sporočilo je popravil K_a_t_j_a -- 9.4.2006 20:59:06 >

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?