|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vaša mnenja, predlogi itd.
3.7.2009 14:36:55   
naja17
Zanima me kaj imate ve doma, torej katere modele in proizvajalce, katere predlagate oz. odsvetujete itd.:
-         vgradna napa
-         pomivalno korito (tu sploh ne vem kaj moram pazit, kao debelina najbolj pomembna, nikjer pa ne piše kolk je user posted image )
-         vgradni pomivalni stroj (Bosch pohvaljen, moji tašči se pa ravno ta 5x na leto kvari user posted image )
-         indukcija ali steklokeramična plošča
-         vgradna pečica
-         vgradna mikrovalovna (nikjer na spletu je sploh ne najdem)
 
V večini bom verjetno preko spleta naročila, saj je kar nekaj razlike v ceni, ampak tu ni pol svetovanja…
 
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vaša mnenja, predlogi itd.
3.7.2009 14:44:07   
Pingvinčica
Ne vem od kod si. Če si iz Celja ali okolice, se ti splača it v Akvonij Šentjur. Midva sva vse tam vzela, pa še za ceno so se dal fajn zmenit. 

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vaša mnenja, predlogi itd.
3.7.2009 14:45:21   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Pingvinčica

Ne vem od kod si. Če si iz Celja ali okolice, se ti splača it v Akvonij Šentjur. Midva sva vse tam vzela, pa še za ceno so se dal fajn zmenit. 


Gorenjka user posted image .... Ma kakorkoli gledam cene, so na mimovrste ful ceneje kot v štacuni...

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vaša mnenja, predlogi itd.
3.7.2009 14:50:44   
Pingvinčica
Kar se tiče pomivalca so nama na več koncih rekli, da Bosch je tle zakon (upam, da res user posted image ), napo sva vzela od Etiksa, korito sva kupila tam kot kuhinjo (nimam pojma katera firma je), imava steklokeramično ploščo (4x + 2 plin) od Boscha, men je zakon. Pa pečica je tudi od Boscha. Mikrovalovne pečice pa nimamo.user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vaša mnenja, predlogi itd.
3.7.2009 14:56:12   
NATAŠA35
jaz imam že nekaj let boschov pomivalni stroj, pa sem res zadovoljna, res je da sem vzela navadnega ne vgradnega, ampak sem ga predelala v vgradnega - zgornja plošča se samo sname....do sedaj se mi še ni pokvaril, tih je, pa dobro opere, imam pa takega v višjem razredu...

napo sem vzela eno v trgovini, pa sloh ne vem katere znamke, samo filtre menjam pa je....

za vse prisegam na bosch - ker karkoli sem kupila te znamke mi dela kot urca...

vgradne mikrovalovke pa še nisem zasledila, po moje je še ni na tržišču...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vaša mnenja, predlogi itd.
3.7.2009 14:56:19   
HHH
korito - veliko in globoko
mikrovalovka - nevgradna
indukcija absolutno
napa preveriti ali je res tiha (to da piše supersilent ni nobena garancija)
pečica vgradna
pomivalec vgradni - včasih sem imela candy in je bil super, sedaj imam gorenje pa mi je slabši)

Tako je pri meni.
Kolikor odgovorov boš dobila, toliko različnih mnenj bo. Potrebe in pričakovanja so pač različna.
Pa vesele in ugodne nakupe ti želim

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vaša mnenja, predlogi itd.
3.7.2009 14:59:34   
HHH
Vgrane mikrovalovke seveda so na tržišču. Mi je nimamo. Imam samostojen kuhinjski element v katerem imam običajno mikrovalovko. vratca od elementa pa se odpirajo "dvižno". Se obnese.

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vaša mnenja, predlogi itd.
3.7.2009 15:04:30   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35
vgradne mikrovalovke pa še nisem zasledila, po moje je še ni na tržišču...



vgradnih mikrovalovk maš kolikor češ.

cene so pa malo višje od navadnih. in po moje bi bila primerna, če bi imela ful dosti omar v kuhinji...recimo eno celo steno v omarah.....zdaj pa mi ne pride v poštev, ker je nimam kam vgraditiuser posted image

maš tudi vgradne espresso mašine....pa še kaj.

malo za lušte: http://www.gaggenau.com/DE_de/products.do

torej: pomivalec bosch, steklokeramična, pečica od gorenja....napa faberuser posted image  če se ne motim....korito pa ikea....vendar nisem kaj preveč zadovoljna...ko se mi bo dalo gnjavit s tem, ga bom definitnovno zamenjala za kaj boljšega. še dobro, da ni prav veliko v uporabi.


< Sporočilo je popravil rija -- 3.7.2009 15:05:58 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vaša mnenja, predlogi itd.
3.7.2009 15:04:34   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Vgrane mikrovalovke seveda so na tržišču. Mi je nimamo. Imam samostojen kuhinjski element v katerem imam običajno mikrovalovko. vratca od elementa pa se odpirajo "dvižno". Se obnese.


Kako pa zgleda, ko je v omari, mislim, če se kaj notranjost omare vidi, ker se bojim, da bo grdo zgledalo, če kupim navadno (ki je bistveno ceneje)?

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vaša mnenja, predlogi itd.
3.7.2009 15:07:24   
rija
http://www.gaggenau.com/DE_de/products/microwave-ovens-overview.do


BM241

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vaša mnenja, predlogi itd.
3.7.2009 15:12:47   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: rija

http://www.gaggenau.com/DE_de/products/microwave-ovens-overview.do


BM241


Hvala! Mi najdeš še kako slovensko stran ali dobavitelja, ker ne najdemuser posted image  

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vaša mnenja, predlogi itd.
3.7.2009 15:18:05   
rija
pri nas tole prodaja, če se ne motim, id:doma v LJ

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vaša mnenja, predlogi itd.
3.7.2009 15:40:36   
naja17
Eh, ne vem kam sem gledala...

Mislte, da je tole za kej? Pač te, k sem jih zbrala, da so pod 500 €?

http://www.mimovrste.com/artikel/3310025519/vgradna-mikrovalovna-pecica-whirlpool-amw-460-1-ix
http://www.mimovrste.com/artikel/3310027622/vgradna-mikrovalovna-pecica-gorenje-mio-2770-e
http://www.mimovrste.com/artikel/3310023315/vgradna-mikrovalovna-pecica-candy-mic-232-e-x


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vaša mnenja, predlogi itd.
3.7.2009 15:42:34   
rija
edino gorenjeva mi ni všeč.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vaša mnenja, predlogi itd.
3.7.2009 15:48:41   
naja17
Ja najbolj všečna je whirpool, a ne? No, sej sem našla eno še bolj všečno za 1000 € user posted image


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vaša mnenja, predlogi itd.
3.7.2009 15:49:57   
rija
ja. saj gaggenau ne vem če dobiš pod jurjauser posted image


sicer pa je to po moje isti šmorn....gorenje, whirpool.....jaz sem imela tefal, zdaj mam elektrolux...pa vse šibajo....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vaša mnenja, predlogi itd.
3.7.2009 15:52:59   
naja17
Ja sej to sem predvidevala... Uf hadiča, morm it jutr spet loto vplačat user posted image ....


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vaša mnenja, predlogi itd.
3.7.2009 16:06:04   
ALWAYS LARA
napo imam techwind
vse druge aparate - beko
indukcijo - candy

beko imam že 10 leto in se mi še nič ni nikol pokvarl.
candy plata se mi je pokvarla in to ful k sreč še v garanciji. techwind je pa zakon med napami
korito mam pa ka pa vem no name se mi zdi.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vaša mnenja, predlogi itd.
3.7.2009 17:45:07   
Anonimen
Pri napi je pomembno, da je tiha ter kakšen ima vlek, čim večji, tem bolje. Firm imaš malo morje, katere konkretno so dobre, pa se lahko pozanimam.

Vgradno mikrovalovko ima med drugim Bosch in večina drugih proizvajalcev, redna cena je med 550 in 620€, malo pobrskaj in lahko dobiš kar konkreten popust.
Kuhališče sem jaz absolutno za indukcijo, če ne to, pa raje plin kot klasično steklokeramično. Slednja je v primerjavi z drugima takooo zeloo počasna, da zgubim živce zraven. Pri indukciji je res potrebno investirati v za to kuhališče namenjeno posodo, ampak jaz jo ne zamenjam več.

Pečica: meni je glavna postavka čiščenje, ker ga sovražim in zato obvezno pečica s pirolizo.
Pomivalni imam Bosch, super zadovoljna, prej sva imela Nardija, ki je odlično pral 4 leta, potem pa kar naenkrat ne več, z Gorenjem in Candyjem imam slabe izkušnje.

Ponavadi se najbolj splača kupiti cel komplet bele tehnike pri enem prodajalcu, ker dobiš popust na količino. Mogoče je kakšen aparat kje cenejši, ampak načeloma je celota cenejša. Pošlji maile z izbranimi aparati več ponudnikom in boš videla, kje ti dajo najboljše pogoje. Lahko dobiš ceneje tudi v trgovini, malo povprašaj. Eno so prodajne cene, te ima večina prodajalcev enakih, drugo pa so popusti user posted image . Drugače povedano: treba se je cenkat.

Kdaj dobita kuhinjo?

< Sporočilo je popravil Ankica -- 3.7.2009 17:47:29 >

(odgovor članu ALWAYS LARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vaša mnenja, predlogi itd.
3.7.2009 19:59:29   
naja17
Oooo Ankica, tebe sem čakala user posted image .... Mi je že tvoj enkrat mal napisal proizvajalce, pa hadič ne vem kam, a na mail, al na forum ...user posted image

Hvala ti, res si zlata...

Si vidla linke zgorej za vgradne mikrovalovne? Kaj meniš? Drgač je kle na mimovrste ful ugodno, tko da bova kar tu vrjetn vse, pa bova tud na vse to še popust dobla (upam)...

Kuhinjo sem imela naročeno za konc avgusta, pa sem jo še mal prestavla, ker mava še vedno gradbišče... Sej bo, sam da se premika...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vaša mnenja, predlogi itd.
3.7.2009 23:17:34   
lex
Jaz imam pečico gorenjevo, ker ima vodila, da lahko lepo ven povlečeš in ne rabiš kaj ven dvigovat in sem ful zadovoljna (je v pogonu skoraj vsak dan, če ne drugač ko pečem kruh) Je pa res, da so vgradne pečice malo ožje od navadnih (pazi ko boš kupovala kak pekač)

steklokeramiko imam gorenje Pinifarina pa je ne bi imela več, ker ima okoli rob in je težje počistit (se čistilo zaleze not, pa je treba z zobotrebcem ven čistit)

pomivalca imam Whilpoolovega 6th sense, pa ni glih za juckat (mi je žal, da nisem bosha vzela)

nikoli več kotnega korita, mi pri 5 ljudeh hodi premalo prostora za pomivanje in odlaganje posode (sedaj še približno gre ko so otroci manjši, ko imamo pa kaj večjega se pa kar izgubim)

Napo imam iz spone matrixova in je še kar OK, pa filter je fajn ko ga lahko poknem v pomivalni stroj in je čist

mikrovalovno imam pa eno tako čisto levo za takratnih 11.000 sit pa dela že 4 leta ko urica in je pregrela hektolitre mleka in odtalila kilograme mesa, za kaj več je pa ne uporabljam

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vaša mnenja, predlogi itd.
3.7.2009 23:26:21   
felix7
Jaz sem malo usekana na slovenske proizvode user posted image in imam v glavnem vse od Gorenja in se prav nič ne pritožujem.
Edino steklokeramično ploščo sem vzela od Boscha, 2x elektrika in 2x indukcija. Če bi še enkrat kupovala, bi definitivno vzela 4x indukcijo. Vse je 3x hitreje kuhano. Sem pa vzela Boschevo ploščo izključno zato, ker Gorenje ni imelo plošče, ki bi bila cela obrobljena z inoxom. Ta obroba ščiti ploščo pred udarci, ker običajno plošče počijo ravno na vogalih in če ti kaj skipi, ta rob zadrži do 2 l tekočine.
Pri mami imamo Boschev pomivalni stroj, jaz pa sem vzela Gorenjevega, ker menim, da jih proizvajajo v isti tovarni... so namreč popolnoma identični, samo zunanji izgled je spremenjen.
Napa je od Gorenja, pa se mi zdi še kar glasna, ampak je ne uporabljam veliko in me ne moti pretirano.
Korito je iz Loža, kaj je že una firma... a je Kovinoplastika Lož? Je prav fino, nič mu ne manjka.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vaša mnenja, predlogi itd.
4.7.2009 0:46:17   
Olivija
Whirlpool pomivalni stroj imava zdaj 6 let in sva res zelo zadovoljna (pomije najbolj zažgane in postane lonce), premišljujem celo, da bi ga v hišo odvlekla. Če ga bova pa tukaj pustila, bova pa spet njihovega kupila.

Ostale aparature me niso tako prepričale.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vaša mnenja, predlogi itd.
5.7.2009 20:01:29   
naja17
Punce ful vam hvala... Pa še vas rabim... Torej pečica s pirolizo je enkratna zadeva, ampak teh par sto evrčkov se nama precej pozna, pa bom jest to kr pucala, kaj pa čem... Khm, 5 letno garancijo daje samo Gorenje, kar nama je tud všeč, tko da bo vrjetno kar večina od Gorenja.

Prosim za mnenja za izbrane izdelke spodaj:

- http://www.mimovrste.com/artikel/3340020921/q=b7575/pecica-gorenje-b7575e-indukcijsko-kuhalisce-gorenje-eit690
- http://www.mimovrste.com/artikel/3340020820/pecica-gorenje-b8575al-indukcijsko-kuhalisce-gorenje-eit690c
- http://www.mimovrste.com/artikel/3340015218/pecica-gorenje-u8990e
- http://www.mimovrste.com/katalog/product.php?product_id=3340015824

In kaj točno pomeni oz. razlika med teleskopska vodila pekača ter tristopenjska vodila pekača user posted image  



(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?