|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vaše izkušnje z geox čevlčki?
1.10.2005 12:23:02   
Pupica
Jih poznate?
Jih vaši malčki nosijo?
Kakšne izkušnje imate z njimi? Najini hčerkici se nogice zelo potijo, in sem mislila, da bi s temi čevelci rešila situacijo. Pa sem slišala kar nekaj mnenj, da le niso tako zelo dobre...
Kaj predlagate? So v redu? ALi so le povprečne z malo več reklame?user posted image
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vaše izkušnje z geox čevlčki?
1.10.2005 15:40:54   
*NaTaŠa*
Oi

Naša mala ma Geox zimske, spomladanske.....in se ji res ni nikoli potila nogica, čeprav kaj pa vem.So cicibanovi čeveljčki prav tako zelo vredu in je za tiste tri mesce škoda kupovat tako drage šuze.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vaše izkušnje z geox čevlčki?
1.10.2005 16:16:33   
KODA
Probali smo že oboje in smo zadovoljni.user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu *NaTaŠa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vaše izkušnje z geox čevlčki?
1.10.2005 19:34:30   
Annny
Zelo fajn so- jaz ti priporočam Geox in Naturino.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vaše izkušnje z geox čevlčki?
1.10.2005 20:51:22   
Anonimen
Noga se res ne poti, ampak ravno mehki pa niso. Sicer smo imeli superge, pa dve leti enake (samo večje številke, seveda), mogoče so kakšne druge bolj mehke. To le malo poglej, če boš kupovala.

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vaše izkušnje z geox čevlčki?
1.10.2005 21:48:30   
Pupica
Annny katere so pa Naturino oz.kje se jih kupi?
Matr sem še čisto bosa na tem področjuuser posted image user posted image user posted image
Sem laično živela v prepričanju da so cicibanke zakon, in to je to...
Splišni jaz bi ji rade volje kupila katerekoli, le da se ne poti nogica.Kam gremo imam pa 3 pare štumfov s sabo, pa 3 čevljeuser posted image user posted image user posted image
Doma je pa itak največkrat bosa, ker je po očiju en mini platfus fasala...

< Sporočilo je popravil pupica. -- 1.10.2005 21:49:06 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vaše izkušnje z geox čevlčki?
1.10.2005 21:50:58   
Anonimen
Naturina imajo nekaj v Humanicu v City parku. V Geoxu se Tiborju niso niti majčkeno, majčkeno noge potile. To je res.

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vaše izkušnje z geox čevlčki?
2.10.2005 6:23:02   
anajmad
Jst sem moji Pii tam do 7.leta starosti zmeraj kupovala geox in naturino čevlje.Bila sem zelo zadovoljna in tudi ona.Res je,da so malo dražji,ampak se splača.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vaše izkušnje z geox čevlčki?
2.10.2005 11:36:19   
Annny
Res so Naturino zakon- jaz jih ponavadi kupim v Avstriji ali Nemčiji, pri nas pa ne vem, kje bi se dobili. Kvaliteta 1A.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vaše izkušnje z geox čevlčki?
2.10.2005 20:55:35   
Pupica
Annny kje pa jih v AUT kupuješ?

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vaše izkušnje z geox čevlčki?
4.10.2005 16:17:59   
katjandraž
Oj!

Tud mene zanima, kje v avstriji se da Naturino kupit, ker so svinjsko dragi pri nas. V LJ jih imajo tudi v Gali v City parku, zraven Santana cafeja. A katera ve, kje v tujini (A, I) bi se dalo Geox dobit, pa če so sploh kaj cenejši kot pri nas?

Tud naš malček se ful poti v noge in ima platfus. Samo baje, da je doma fino, če je v copatkih z ortopedskim vložkom, le po neravnih tleh naj hodi bos (po kamenčkih ipd.), ker ga špika in mora to mišico na stopalih pokrčit in jo s tem trenira. Baje!

LP vsem!

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vaše izkušnje z geox čevlčki?
6.10.2005 12:56:06   
lin
Naša Lin ima čeveljčke in teniske od Geox in sem ful zadovoljna z njimi.
Najbolj pomembno pa je da vidim da Lin v njih lepo hodi in se dobro počuti.Tudi shodila je v Geox čeveljcih.Za zimo bomo sigurno šli spet v nabavo Geox zimskih škorenjčkov,jih že imam ogledane,drugače jih jaz kupujem v Trstu v Toriju.
Priporočam Geoxuser posted image user posted image user posted image user posted image
Lp

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vaše izkušnje z geox čevlčki?
7.10.2005 19:18:21   
Pupica
lin in kakšne so cene v Trstu. So kaj cenejše?
Katere pa imaš ogledane?user posted image


(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?