|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vaše mnenje: laminat ali parket
14.2.2007 10:36:57   
Pilar
Resnično bi lepo prosila, če mi lahko napišete + in - za laminat oziroma parket. Midva razmišljava, da bi imela parket ( višje kvalitete) po celem stanovanju, samo v kuhinji ne. Ampak so dileme....Torej, po vašem občutku napišite prednosti in slabosti za oboje( cena, kvaliteta, čiščenje....vse kar vam pade na pamet).
Hvala vsem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
14.2.2007 10:40:27   
Naja31
Meni je laminat zelo všeč, ampak so mi ga odsvetovali. Res je cenejši, ampak dolgoročno gledano naj se ne bi splačal. Je slabša kvaliteta in ima krajšo življenjsko dobo kot parket.
Mi smo se odločili za parket.

To je vse kar vem.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
14.2.2007 10:44:40   
Anonimen
Parket absolutno!
Jaz se še zdej po glav tepem k sva dala laminat. Nikoli več.
Predvsem zarad čiščenja. Katastrofa. Vsaka kapljica se pozna.
Pa ful je statičen. Prah privlači k norc. Pa če dost v nogavicah okol letaš po stanovanju in se pol kkšne kovine primeš te takoj strese. Včasih maček skoči name in naju streseuser posted image
Pa nimava ene pocen variante.

Jaz ti res svetujem parket. In ko bo grd ga lahko daš prebrusit pa je spet k nov. Laminat moreš pa menjat.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
14.2.2007 10:48:40   
ZARA
Glasujem za parket!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
14.2.2007 10:57:01   
rija
parket user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
14.2.2007 11:00:54   
pikicaa
parket user posted image user posted image user posted image

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
14.2.2007 11:05:03   
metkica1
parket

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
14.2.2007 11:17:58   
mika
tudi jaz sem za parketuser posted image .  mi imamo tudi v kuhinji parket. če bi dali karkoli drugega bi zgledalo grdo, ker je kuhinja en prostor z jedilnico in dnevno. nekateri imajo keramiko, sam to je men ful grdo, da imaš v enem prostoru dva različna tlaka. sicer pa je to stvar okusa

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
14.2.2007 11:21:19   
sezam
parket user posted image user posted image

se podpišrm pod karin24 - nikoli več ga ne bi dala. Pa še hladen je user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
14.2.2007 11:34:02   
Anonimen
Jaz sem tudi za parket. Meni je žal, da sva dala v dnevni laminat.

(odgovor članu sezam)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
14.2.2007 12:00:55   
Anonimen
parket....en , ki se "spozna " mi je rekel: najboljši laminat je slabši od najslabšega parketa...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
14.2.2007 12:23:14   
fusia
Parket, definitivno!
Laminat deluje plastično (in ceneno), ful se slišijo koraki, če si v čevljih, težko ga je čistiti ipd. ipd.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
14.2.2007 12:47:05   
caillou
Kaj pa vem ? Tudi mi smo bili za parket sto procentno odločeni, pa smo se potem vseeno premislili in naročili laminat. Danes smo edini v bloku z lamintom in mirnimi živci.  Na veliko smolo, ima vsak od sosedov probleme z njim .

Sicer, če imate dobrega majstra, dovolj časa in financ, se odločite za parket, vendar morate resnično gledati, kako se bo polagal.

Kar se pa tiče toplote parketa in laminata, pa ni noben razlike, vsaj take ne, da bi jo jaz občutila.

Mi imam parket na klik in smo zelo zadovoljni.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
14.2.2007 13:22:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
14.2.2007 14:26:34   
triša
Definitivno samo parket !

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
15.2.2007 10:46:50   
Anonimen
laminat user posted image

tule več http://www.podsvojostreho.net/viewtopic.php?t=3321&postdays=0&postorder=asc&start=0

pa moj komentar iz te teme

no jaz sem nameravala postavit enako vprašanje kot je blo čisto taprvo ampak s tem da imamo talno gretje. kaj so potemtakem plusi in minusi enega in drugega. sama sem prišla do laičnih odgovorov

LAMINAT
+ je trpežen (imam ga sesaj nižje klase pa sem super zadovolna, nikjer ne cveti ali kaj podobnega)
+ ga pomivam s cuno kot ploščice
+ ga je lahko polagat in bomo to naredili sami
+ je cenovno ugoden
+ možni različni vzorci, ki jih parket ne omogoča meni je všeč nekaj takega kot ta prvi papelnato bel na tej srani http://www.floorline.com/crystal7_1_1.htm?dekor=h2497
- je plastik fantastik
- se vse sliši in ropota??!! čeprav jaz sploh ne vem kaj s tem ljudje mislijo, ker meni se ne zdi da bi kaj ropotal saj hodim v copatih v hiši in ne v coklah
- je statičen in hitro nabira prah
- položiti bi ga morali na nek poseben filc ki je primeren za talno ggetje??

PARKET
+ les je les
+ je toplejši, čeprov imamo mi talno
- je neprmerno dražji
- ne bomo ga sami znali položiti, ker ga je treba lepiti
- primerno manj vrst na razpolago, saj mora biti max 11 mm debel
- se hitreje uniči - preverjeno pri starših

hmmm po mojem opisu je videti, da se nagibam k laminatu. Mi lahko še kak plus za parket date? ali pa kakršnokoli vaše mnenje. ja še to, pritličje in terasa sta v istem nivoju kar pomeni da se bo veliko hodilo ven in noter vrjetno kar v copatah. In pa ne vem ali bi bilo kaj narobe če bi dali laminat pred kamin? Sicer bo kamin zaprt ampak vseeno če pade ven kaka žerjavica ali skoči iskra, bi ga to uničilo?

Hvala za vaša mnenja!
Lara
_________________

(odgovor članu triša)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
15.2.2007 11:22:30   
mika
Sicer bo kamin zaprt ampak vseeno če pade ven kaka žerjavica ali skoči iskra, bi ga to uničilo?

veš, da ga bo. mi imamo pred kaminom 20cm široko polico iz kamna in ščiti  parket. bom probala slikico prilepit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
15.2.2007 11:46:54   
Rok_LM
user posted image  Parket. user posted image

Pred kaminom sem pa jaz rešil stvar tako, da sem na parket položil kaljeno steklo. Pa še dosti lepše je kot kakšna pločevina, ki jih prodajajo za na tla, ker se parket skozi vidi in je skoraj neopazno. Steklar ti odreže kakršno obliko hočeš in ti steklo zakali.

_____________________________

Prvo polovico življenja ti uničijo starši, drugo polovico pa otroci.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
15.2.2007 12:50:16   
mika
Pred kaminom sem pa jaz rešil stvar tako, da sem na parket položil kaljeno steklo.


ful dobro. jaz sem se prepozno spomnila, da bi dala okoli kamina-po lteh kamenčke in čez steklo.

lara slikice sem dala v album

(odgovor članu Rok_LM)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
17.2.2007 22:05:07   
tosja
PARKET user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
17.2.2007 23:08:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
17.2.2007 23:18:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
17.2.2007 23:19:33   
trixi
 
Mi imamo tudi v istem nivoju teraso-zimski vrt, zelenico in mi je še danes žal, da takrat, ko smo obnavljali nismo parketa ven vrgli in dali ploščic. Mogoče bo kdo mislil, da so hladne, ampak jaz sem jih že zelo veliko videla in pride fenomenalno, predvsem kar se tiče vzdrževanja, čiščenja.
V nadstropu pa definitivno parket, tudi v kuhinji ni problem. Sem pa 1x videla v eni reviji z notranjo opremo tak lep temen parket in samo ene 50 cm ploščic pred kuhinjskimi elementi, je tudi lepo izpadlo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
17.2.2007 23:23:38   
lemavrica
Načeloma parket ampak sem tudi z laminatom zadovoljna. Imava pa oboje v stanovanju. Meni se laminat tud slučajno ne zdi cenen. Zakaj že?
Zdej lahko kupiš tudi takega ki je zelo tih.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vaše mnenje: laminat ali parket
17.2.2007 23:26:24   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

..... edino ta mali misli, da je treba (tako kot sebe) tudi laminat redno mazat.user posted image

user posted image



user posted image user posted image

Še dobro, da tega ni po našem parketu naredil, bi mu namreč življensko dobo kar za nekaj desetletij podaljšaluser posted image

Jaz mislim, da je odločitev parket-laminat odvisna pač od finančnega stanja. In to ne samo, ko se ga nabavlja in polaga, temveč dolgoročno. IN to iz razlogov, ki sta jih našteli LARA in BAGI. ČE si lahko nekdo privošči parket in vsakih nekaj let brušenje in lakiranje-go fori it. Če pa ne, pa se naj odloči za laminat. PRi vsej tej plastiki, ki jo imamo doma, pa res ne bo nič narobe, če je dodamo še malo...user posted image .

Važno je, da ni škodljivo v vsakodnevmen življenju.

Če bi jaz imela denar, bi se odločila za parket, vendar iz tikovine, ali pa raje nič. To pa so samo seveda samo sanje in cedenje sline po tipkovnici. Kje pa si naj privoščim za 250m2 tikovine v bajti????

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?