|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vabilo k moderatorstvu forumov
24.8.2005 13:35:11   
vesnaRR
Drage uporabnice in uporabniki foruma Ringaraja.net,

S septembrom se pripravlja veliko novosti, med drugim tudi popolnoma prenovljen in razširjen forum. Prenovljen sistem forumov bo omogočal tudi moderatorstvo, zato Vas vabimo, da postanete moderator forumov in aktivno prispevate k urejenosti in preglednosti forumov.

Kaj bi zajemalo moderatorstvo:
- prostovoljno delo
- skrb za red na »vašem« forumu – vsaj 1x dnevno preveriti dogajanje na njem
- pomoč uporabnikom pri uporabi foruma in portala
- prestavljanje tem/sporočil v ustrezen forum/temo
- brisanje neprimernih tem/sporočil in opozarjanje avtorjev na primerno obnašanje

Za moderatorstvo NE potrebujete strokovnega poznavanja vsebine foruma, moderator skrbi samo za red in pomoč, sam odgovarja na tisto kar želi. Dejansko se obnašate na forumih kot ste se do zdaj.

S tehničnega stališča je zaželjena dovolj hitra povezava v splet, glede posebnih znanj pa samo malo iznajdljivosti, saj bo urejanje tem/sporočil enostavno in moderatorju prijazno.

Najpomembnejši pa je razmislek o spodnjih stvareh:
- moderatorstvo foruma je zelo resna in velika odgovornost – sprejemate odločitve za katerimi stojite (in RRteam za vami) - vedno je potrebno dobro premisliti in upoštevati različne možnosti
- moderator mora biti nevtralen, nepristranski, pošten, miren, kulturen, v nobenem primeru si ne sme dovoliti neprimernega komuniciranja in odzivanja – slab dan ni opravičilo
- diskretnost! O informacijah do katerih boste imeli dostop se ne debatira naokoli
- računajte da boste tudi osebno napadeni, ne bodo se vsi strinjali z vašimi odločitvami – RRteam stoji za vašimi odločitvami
- pričakujemo primerno komunikacijo tudi izven moderatorskega dela (kar ne pomeni da ne smete čvekati o neumnostih)

Forumi pa so:
- Želimo si novega člana (O ovulaciji, primernem času za zanositev, vražah, nasvetih, spolnosti za zanositev, prehrani ...)
- Težave z zanositvijo (Neplodnost, postopki ...)
- Posvojitev, rejništvo (Pravni postopki, čakalne dobe, kako pristopiti k temu dejanju, kam se obrniti ...)
- Upamo skupaj (Čvekajmo o vsakdanjih rečeh)

Še enkrat, vabljeni!

Lp, Vesna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vabilo k moderatorstvu forumov
24.8.2005 13:39:04   
Anonimen
A za druge jih pa že imate? Samo firbec.

(odgovor članu vesnaRR)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vabilo k moderatorstvu forumov
24.8.2005 14:53:32   
ninca
:rozica:

jst bi pa bla za upamo skupaj...

sam če ni kaj "omejeno" kolk časa moraš biti gor na dan ker zdaj med šolo nabom mogla bit cel dan gor :((


:rozica:lp

(odgovor članu vesnaRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vabilo k moderatorstvu forumov
24.8.2005 14:54:23   
Anonimen
Če naboš, pol naboš.:)-

(odgovor članu vesnaRR)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vabilo k moderatorstvu forumov
24.8.2005 15:10:04   
emaa
mogoče

(odgovor članu vesnaRR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vabilo k moderatorstvu forumov
24.8.2005 15:27:39   
ninca
:)- tenkju splišni, za pojasnilo :)-

sj obm sam tko kkšne 2 ure na dan, kj več si panebom mogla prvoščt...na mojo žalost :((

(odgovor članu vesnaRR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vabilo k moderatorstvu forumov
24.8.2005 16:20:56   
Nyah*
Tudi mene zenima, bi rada pomagala, pa tudi na RR sem kar redna!

Kaj je treba storiti?

(odgovor članu vesnaRR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vabilo k moderatorstvu forumov
24.8.2005 17:12:41   
Anitka
Mene in tudi nekatere druge punce pa zanima ali ni možno, da bi bili prvi dve alineji pod enim forumom?

Hvala in želim vam uspešen start :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu vesnaRR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Vabilo k moderatorstvu forumov
24.8.2005 17:14:00   
baguSka
ja to pa tud mene zanima, zato ker spadam pod oboje :zmeden2:

(odgovor članu vesnaRR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Vabilo k moderatorstvu forumov
24.8.2005 17:16:18   
Anonimen
Glede na to, da mi morda kaže ga bom moral eno leto pavzirati med študijem in kaže da bom naenkrat imela kar precej prostega časa, me stvar zelo zanima.
Sicer pa že takoalitako ves čas tu gor "visim", torej mi tudi malo reda delat nebi škodilo:).
Čez en mesec se preselim, takrat nabavim ADSL(sedaj imam navadno linijo) in sem čisto vaša na razpolago.
Najbolj bi me zanimalo moderiranje foruma Želimo si novega člana, ker ga tudi sama želim in kar nekaj preberem na to temo.
Sicer pa sem se že spraševala če boste koga potrebovali in kako priti v stik z vami?

Srček

(odgovor članu vesnaRR)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Vabilo k moderatorstvu forumov
24.8.2005 17:19:02   
baguSka
najdeš jih na zasebnih sporočilih, al pa levo pr FAQ vprašanjih ;)

(odgovor članu vesnaRR)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Vabilo k moderatorstvu forumov
24.8.2005 17:22:10   
Anitka
Ja BaguSka glih zato, ker nas je kar nekaj, ki spadamo v oboje in bi bilo tako lažje.

(odgovor članu vesnaRR)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Vabilo k moderatorstvu forumov
24.8.2005 17:22:16   
Anonimen
Saj vem, samo nisem želela spraševati, ker sem mislila da imajo že dovolj prostovoljcev.

(odgovor članu vesnaRR)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Vabilo k moderatorstvu forumov
24.8.2005 22:31:04   
Anonimen
Ojla!
mi smo priklopljeni na ADSL in veliko za računalnikom, Z moderiranjem foruma imam že izkušnje in sem na razpolago, če želite. Želimo si novega ali Upamo skupaj.

(odgovor članu vesnaRR)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Vabilo k moderatorstvu forumov
25.8.2005 11:11:35   
vesnaRR
Ok, zdaj sem vas pokontaktirala, glede združitve prvih dveh forumov - ali jih res želite skupaj?

Zdaj se zjasnite, v par dnevih bo končna verzija.

Pa če bi katera moderirala kaj izven Zanositve, bom zdaj dala vabilo na O portalu pa si tam poglejte.

Pa vsem hvala za sodelovanje:rozica:

Lp, V.

(odgovor članu vesnaRR)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Osnovne šole Ptuj
sisi77

Katera osnovna šola na Ptuju je najboljša?

OŠ Ljudski vrt (63%)

OŠ Mladika (12%)

OŠ Breg (3%)

OŠ Olga Meglič (12%)

DRUGO (10%)


Število vseh glasov: 73

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!