|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vam je všeč ta kuinja?
19.1.2008 22:27:48   
tomca
Ta teden sem hodila po trgovinah in si ogledovala kuhinje. Takoj sem se zaljubila v Sveino Carisso. http://www.svea.si/default.asp?id=32&theme=4&pic=1&pp=1 In sicer v barvni kombinaciji Bordo / antracit. 95% si bom to tudi  izbrala, vendar imam pomisleke oz. me vsi prepričujejo da je prehuda, in da se je bom prehitro naveličala.

Če jo ima kdo doma bi bile vesela če mi pove kako se obnese.

LP  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vam je všeč ta kuinja?
19.1.2008 22:29:42   
študentka Mici
Ne, ker mi je preveč umetna... ni mi tista domača kuhinja, ki se je otroci radi spominjajo po toplih piškotah...

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vam je všeč ta kuinja?
19.1.2008 22:31:46   
Gina
Zelo mi je všeč, še bolj v zeleni barvi, vendar se bojim, da je to visoki sijaj, ki je zelo občutljiv na mehanske poškodbe. Neprimerljivo bolj kot karkoli drugega. Zato je ne bi vzela, imam tri otroke, psa in zajca, pa še midva z možem nisva preveč natančna. Slej ko prej bi bila obrajsana.

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vam je všeč ta kuinja?
19.1.2008 22:32:15   
študentka Mici
mi je Mirabela veliko boljša. Tudi rosa ni slaba. Tudi neža ni tko slaba. sam les bi izbrala drugačen...

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vam je všeč ta kuinja?
19.1.2008 22:33:27   
birdy
Mi je huda, lepa, vse ful dobr. Sam mi je pa tud hladna za eno kuhinjo kjer je družina z mejhnimi otroki.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vam je všeč ta kuinja?
19.1.2008 22:34:18   
Sandrin
meni ni všeč, nisem za moderen dizajn

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vam je všeč ta kuinja?
19.1.2008 22:35:03   
Anonimen
men je všeč, sam bi tut verjetno v kombinaciji s kakšno drugo barvo ker mi rdeča pač ni full všeč, pa mislem, da se je ne boš naveličala, če ti je nekej res všeč se pomojem ne naveličaš tko hitro.

(odgovor članu študentka Mici)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vam je všeč ta kuinja?
19.1.2008 22:35:32   
študentka Mici
Laura, Severina, Tamara so mi res zakon. Je čist drugačno vzdušje. Govorim iz mnenja mojega fanta, ki je mizar in mu plastika sploh ni všeč. Se mi zdi, da da domu oz. hiši čist nek drug pomen, če je nekaj takega kot je Laura, Severina in Tamara.

Pa sploh nočem, da bi koga žalila, samo vsak si mora najti tako pohištvo, da se bo dobro počutu v hiši oz. stanovanju in da boš tam res DOMA.

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vam je všeč ta kuinja?
19.1.2008 22:36:01   
Gina
Kar se pa barv tiče, moraš pa vedeti, kakšen tip človeka si. Jaz sem zelo barven. Imam totalno noro, močno rumeno spalnico, kombinirano s svetlo rumeno, pa steno not pobarvano z rumeno, oranžno, rdečim vzorcem ob straneh. Potem imam modro turkizne otroške sobe, pa svetlo-temno modre hodnike, pa ti povem, da se nobene barve v 6. letih še nisem naveličala. Vem da se tele zelene ne bi, rdeče pa morda bi se, ker ni glih moja favoritinja, čeprav je čist lepa zame. Razmisli, kolk ti je všeč. To je to. če ti je res zeloooo všeč barva, pa če si natančna in skoz pucaš in noben nič ne rajsa po stanovanju, potem go for it.user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vam je všeč ta kuinja?
19.1.2008 22:38:10   
študentka Mici
Tko kot sem že rekla, moraš si najti nekaj takega, da boš srečna in zadovoljna. Men taki materiali niso všeč, ker bi se počutila kot ne vem kje. Men to ne bi bila kuhinja, kjer bi rada pekla, kuhala in bi se tam fajn počutla. Zato premisli kaj želiš imet in pojdi za tem. So pa to sila drage zadevce, zato je res za pomislit. Sam če boš nabavla kuhinjo SVEO, bo tebe zagotovo preživela.

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vam je všeč ta kuinja?
19.1.2008 22:41:05   
Kaštrun
preveč mi je "sterilna". jaz potrebujem... "domače..."


_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vam je všeč ta kuinja?
19.1.2008 22:43:22   
mami_miki
mi je dooooooooooooooooooosti bolj Pina všeč..oz. tak stil...

ta je preveč umetna ja....

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vam je všeč ta kuinja?
19.1.2008 22:47:51   
tomca
O madona. sem pričakovala čist drugačne odgovore. Men je pa tko dobra, da že ene 3 dni ne spim zaradi nje. Jah kaj čmo sto ljudi sto čudi.

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vam je všeč ta kuinja?
19.1.2008 22:48:07   
lutka
Meni je pa full všeč in jo imam tudi sama nagledano user posted image user posted image .  Ravno pred dvema dnevoma sem jo gledala v lesnini in če bojo dinarčki bo moja.user posted image

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vam je všeč ta kuinja?
19.1.2008 22:49:20   
rija
jaz sem za moderne kuhinje, vendar mi ta ni všeč. preveč ...hmmm....po sili narejena moderno user posted image pa dve tak močni barvi skupaj sta mi mimo.....

in prav imajo ....naveličala se je boš najpozneje v dveh letih....

jaz prisegam na belo kuhinjo.....potem pa malaj stene vsake dve leti na novo, kupuj vedno nove dodatke....pa maš skoraj novo kuhinjo.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vam je všeč ta kuinja?
19.1.2008 22:58:35   
tana13
Živjo
Jaz sem si ravno to kombinacijo izbrala. In bi si jo po skoraj dveh letih, kolikor jo imam, sigurno izbrala isto. Barve so mi še vedno zakon, občutljiva pa sploh ni. So tudi meni govorili, da jo bom kar naprej "glancala" da se bo tako svetila, pa sem jo mogoče v vsem tem času ( in eni pobalinki) dvakrat malo pobrisala - bolj prah kot kaj drugega. Tako da če ti je všeč si jo izberi in uživaj v kuhanju in peki.

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vam je všeč ta kuinja?
19.1.2008 23:02:04   
scubadiver
Men je ful ful všeč samo ne v kombinaciji z rdečo. Bolj recimo s sivo, al pa uno svetlo modro. Drugač mi je pa fantastična

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vam je všeč ta kuinja?
19.1.2008 23:10:04   
Naja30
Men je tud ful všeč.

Domačnost pa ljudje naredimo user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
19.1.2008 23:10:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu scubadiver)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vam je všeč ta kuinja?
19.1.2008 23:40:03   
Anonimen
Meni ni všeč, spominja me na menzo.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vam je všeč ta kuinja?
19.1.2008 23:43:31   
LoCa
načeloma mi je všeč, samo ta siva barva je taka mrtva, prehladna za kuhinjo. razen če kompenziraš z barvnimi stenami. pa za visok sijaj pomoje ne moreš imet majhne kuhinje, ampak bolj prostorno. čene se pa spomnim v enem katalogu od ikeje je bla rdeča z viola stenami, meni osebno ful dobra kombinacija user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vam je všeč ta kuinja?
19.1.2008 23:51:02   
Anonimen
Meni je pa zelo všeč ta kuhinja...

(odgovor članu LoCa)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vam je všeč ta kuinja?
19.1.2008 23:53:01   
Drnula
Meni je barva všeč. Po moje ti ni treba skrbeti, da bi se naveličala če ti je všeč. Pa tudi ni prehuda kar se tega tiče. Barva je lepa !
Meni bolj v njej manjka topline. Malo hladna, toga mi deluje, ni pa sile. Meni je bolj všeč npr. Leona

(odgovor članu tomca)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vam je všeč ta kuinja?
20.1.2008 8:56:51   
lali82
Mi ni všeč, ne barva, ne preživet stil, nič...

Ampak važno je da je tebi všečuser posted image

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vam je všeč ta kuinja?
20.1.2008 9:01:52   
duhica
Mi je zanimiva, ampak je ne bi imela, ker ni moj stil. Barve imam rada, mamo tudi tako pisano stanovanje, amapk je Gina dala dober argument, ki bi držal tudi pri nas. Ko imaš 3 otroke, pa če še sam nisi med nenerodnimi, pol kaj takega ne pride v poštev. Meni je najbolj všeč Lina (v zelenem). Je pa tako, da so okusi različni in če si svojemu zvest, je najbolje.

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?