|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vdor v zasebnost?
31.1.2015 20:56:35   
sladkosnedkakatka
Partner s katerim sva bila skupaj nekaj mesecev je ne vem na kakšen način prišel do informacij o bivših partnerjih. Bila sem prijavljena na portalu in tam spoznala tri fante s katerimi sem imela krajše veze v času 3 let. Zgleda kot da je moj sedanji partner prebral prav vso pošto!
On sicer trdi da ima portal forum na katerem se zbirajo moški in lahko povprašajo o uporabnicah in da so se vsi tri javili. No. sem skoraj sigurna da ni res.
Izvedel ni nič novega. Vse sem mu prej že povedala.
On je bil sicer zadovoljen. Jaz pa sem razmišljala ali je to prav?
Rekel je da je hotel preveriti in da sedaj s tem zadeva zaključena. V resnici mi pa večkrat vržepod nos kakšno opazko iz pisem bivšim.

Zanima me vaše mnenje.
Je to obnašanje sprejemljivo?
Gre za laži in vdor v zasebnost.
Ne vem. Se bojim da delam napako ker sem mu brez besed oprostila.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vdor v zasebnost?
31.1.2015 21:21:46   
Stanislava_
Od kje mu potreba, da išče informacije o tebi za tvojim hrbtom? Ima poseben razlog, da ti ne zaupa?

Če ga nekaj zanima, zakaj raje ne vpraša tebe?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu sladkosnedkakatka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vdor v zasebnost?
31.1.2015 22:08:38   
RIJA*
Najprej se odloči če je bivši ali ne user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vdor v zasebnost?
31.1.2015 22:32:36   
Zora*
To je isti partner - moz s katerim si bila noseca in naredila splav zaradi genetske oz. Kromosomske napake ploda?

(odgovor članu sladkosnedkakatka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vdor v zasebnost?
1.2.2015 5:36:45   
lily32
IZVIRNO SPOROČILO: sladkosnedkakatka

Partner s katerim sva bila skupaj nekaj mesecev je ne vem na kakšen način prišel do informacij o bivših partnerjih. Bila sem prijavljena na portalu in tam spoznala tri fante s katerimi sem imela krajše veze v času 3 let. Zgleda kot da je moj sedanji partner prebral prav vso pošto!
On sicer trdi da ima portal forum na katerem se zbirajo moški in lahko povprašajo o uporabnicah in da so se vsi tri javili. No. sem skoraj sigurna da ni res.
Rekel je da je hotel preveriti in da sedaj s tem zadeva zaključena. V resnici mi pa večkrat vržepod nos kakšno opazko iz pisem bivšim.
Hvala



Torej si še v zvezi z njim ali ne? Ali si morda še poročena? Katera od treh zgodb drži? user posted image

Objavljeno pred božičem

IZVIRNO SPOROČILO: sladkosnedkakatka

Nova veza. Oba ločena. Jaz imam 6 letno nčer. On 5 letnega fanta (za katerega ima polno skrbništvo) in 6 letno hči ki je pri mami oz bivši ženi. Skupaj sva pol leta in predkratkim sva spoznala tudi otroke in sedaj preživljamo vikende skupaj.




IZVIRNO SPOROČILO: sladkosnedkakatka
Sama sem bila noseča in dobila dnk izvide da ima otok gensko bolezen.
Takoj sem se odločila za splav. Mož pa je imel pomisleke.
Zato ker je imel pomisleke ga nisem nič manj ljubila in niti na misel mi ni prišlo da bi ga recimo pustil, ker me ne podpira.
Splav sem naredila. In ni mi žal. Ja, včasih mi je hudo.




< Sporočilo je popravil lily32 -- 1.2.2015 5:39:53 >

(odgovor članu sladkosnedkakatka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vdor v zasebnost?
1.2.2015 10:07:13   
sladkosnedkakatka
Lily ne vem čemu mešanje štren. Kaj ima odgovor ki sem ga napisla na drugo temo opraviti z mojim vprašanjem,?
Poročena sem bila 15 let. Iz tega zakona imam enega otroka in takrat sem tudi naredila splav.
In kot vidiš je na postu napisano jasno NOVA VEZA.
Nisem poročena ampak ločena. In po treh letih po ločitvi bi rada začela na novo.
Nimam pa veliko izkušenj z vezami. In tudi 15 let starejša sem kot takrat ko sem spoznala bivšega moža.
Ne bi rada zavozila te veze. Je pa TEŽKO. Za oba. Ni več tako kot sem bila mlajša.
Zato bi rada slišala različna mnenja.
user posted image
Hvala za ratumevanje.

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vdor v zasebnost?
1.2.2015 10:27:18   
Stanislava_
Ne glede na leta naj bi bila veza ljubeča, vesela, zaupanja vredna.

To kar ti pišeš, je daleč od tega.

Moški ni vreden zaupanja. Po moje nekaj močno skriva - tebi noče govoriti o sebi, a za tvojim hrbtom išče informacije o tebi.

Po moje samo stran kakor hitro lahko.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu sladkosnedkakatka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vdor v zasebnost?
1.2.2015 12:49:57   
lily32
Oprosti, odkrito povedano sem glede na napisano mislila, da si izmišljuješ zgodbice. Pravzaprav mi še vedno ni jasno, a si trenutno z njim ali ne, saj si napisala "Partner s katerim sva bila skupaj nekaj mesecev", kot da nisi več. Pa še ena nedoslednost v enem postu si napisala, da si se ločila, ko je bila deklica še dojenček, v prejšnjem pišeš, da si ločena tri leta - deklica je stara 6 let. user posted image

Pa pozabimo nedoslednosti. Situacije, ki jih opisuješ niso najbolj obetavne za začetek zveze. Partnerja naj bi si zaupala, se odkrito pogovarjala - če ti on ne zaupa in če se noče pogovarjati o otrocih, za katere bi, (če bi se odločila za skupno prihodnost,) morala skrbeti skupaj, boš težko gradila dobre odnose. Iz lastnih slabih izkušenj lahko rečem, da se sčasoma stvari stopnjujejo v negativno smer - govorim o opazkah, izražanju nezaupanja ... Sama nisem doživela čudežne spreobrnitve na bolje in menim, da se redko dogajajo. Jaz bi na tvojem mestu verjetno prekinila vezo in raje mirneje živela s hčerko.

< Sporočilo je popravil lily32 -- 1.2.2015 12:55:02 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vdor v zasebnost?
1.2.2015 15:07:01   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: sladkosnedkakatka

Partner s katerim sva bila skupaj nekaj mesecev je ne vem na kakšen način prišel do informacij o bivših partnerjih. Bila sem prijavljena na portalu in tam spoznala tri fante s katerimi sem imela krajše veze v času 3 let. Zgleda kot da je moj sedanji partner prebral prav vso pošto!
On sicer trdi da ima portal forum na katerem se zbirajo moški in lahko povprašajo o uporabnicah in da so se vsi tri javili. No. sem skoraj sigurna da ni res.
Izvedel ni nič novega. Vse sem mu prej že povedala.
On je bil sicer zadovoljen. Jaz pa sem razmišljala ali je to prav?
Rekel je da je hotel preveriti in da sedaj s tem zadeva zaključena. V resnici mi pa večkrat vrže pod nos kakšno opazko iz pisem bivšim.

Zanima me vaše mnenje.
Je to obnašanje sprejemljivo?
Gre za laži in vdor v zasebnost.
Ne vem. Se bojim da delam napako ker sem mu brez besed oprostila.

Hvala


Kateri je zdaj vdrl v zasebnsot.....bivši ali sedanji......mimogrede, če si kateremu od njiju zaupala uporabniško ime in geslo za ta portal, nista vdrla v tvojo zasebnost.....ali pa če si pustila na računalniku, ki sta ga uporabljala bivši in sedanji ta portal tako odprt, da je lahko vsak prišel noter......

(odgovor članu sladkosnedkakatka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vdor v zasebnost?
1.2.2015 19:06:15   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: lily32

Oprosti, odkrito povedano sem glede na napisano mislila, da si izmišljuješ zgodbice. Pravzaprav mi še vedno ni jasno, a si trenutno z njim ali ne, saj si napisala "Partner s katerim sva bila skupaj nekaj mesecev", kot da nisi več. Pa še ena nedoslednost v enem postu si napisala, da si se ločila, ko je bila deklica še dojenček, v prejšnjem pišeš, da si ločena tri leta - deklica je stara 6 let. user posted image

Pa pozabimo nedoslednosti. Situacije, ki jih opisuješ niso najbolj obetavne za začetek zveze. Partnerja naj bi si zaupala, se odkrito pogovarjala - če ti on ne zaupa in če se noče pogovarjati o otrocih, za katere bi, (če bi se odločila za skupno prihodnost,) morala skrbeti skupaj, boš težko gradila dobre odnose. Iz lastnih slabih izkušenj lahko rečem, da se sčasoma stvari stopnjujejo v negativno smer - govorim o opazkah, izražanju nezaupanja ... Sama nisem doživela čudežne spreobrnitve na bolje in menim, da se redko dogajajo. Jaz bi na tvojem mestu verjetno prekinila vezo in raje mirneje živela s hčerko.


Po napisanem bi prej rekla, da gre za dva nezrela najstnika kot za odraslo mater in očeta otrok.

Zveza brez perspektive.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vdor v zasebnost?
4.3.2015 12:52:22   
Mateja35
Meni se zdi smiselno, da takrat, ko spoznaš nekoga novega in greš z njim v zvezo, si tudi izbrišeš vse tiste profile s portalov. Kajti to je lahko vedno nek kamen spotike, če še vedno ostajaš gor in imaš novega partnerja, ki zna kakšno to zadevo izvohati.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?