|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Večni zakaj
12.6.2008 18:33:39   
skuštrana
Naša 3 letnica je pred kakšnimi tremi tedni odkrila večno zakaj vprašanje.. To gre nekako takole Mama, zakaj  Arsen je? Ker je lačen? Zakaj je lačen? Ker že dolgo ni jedel? Zakaj že dolgo ni jedel? Ker mu nisem dala..Zakaj mu nisi dala...In tako v nedogled. Za vsako stvar, vsak dan znovauser posted image Je pri vas isto?

Kaj pa naredite, ko odgovora na vprašanje ne veste? Recimo zakaj je sonce rumeno? Zakaj ta avtobus vozi tja in tja? Kje stanuje ta stric? Zakaj stanuje tam?....


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Večni zakaj
12.6.2008 18:44:34   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Je pri vas isto?




ne, zakaj vprašaš?user posted image user posted image

moj je sicer star 4,5 in ko mi res zmanjka odgovorov ponavadi odgovorim: Zakaj pa ne? pol ga pa tolk zmede da vsaj za 5 minut nehauser posted image user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Večni zakaj
12.6.2008 18:46:34   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Naša 3 letnica je pred kakšnimi tremi tedni odkrila večno zakaj vprašanje.. To gre nekako takole Mama, zakaj  Arsen je? Ker je lačen? Zakaj je lačen? Ker že dolgo ni jedel? Zakaj že dolgo ni jedel? Ker mu nisem dala..Zakaj mu nisi dala...In tako v nedogled. Za vsako stvar, vsak dan znovauser posted image Je pri vas isto?

Kaj pa naredite, ko odgovora na vprašanje ne veste? Recimo zakaj je sonce rumeno? Zakaj ta avtobus vozi tja in tja? Kje stanuje ta stric? Zakaj stanuje tam?....



isto smo imeli in imamo! ni ne konca ne kraja!!!!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Večni zakaj
12.6.2008 18:48:28   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Kaj pa naredite, ko odgovora na vprašanje ne veste? Recimo zakaj je sonce rumeno? Zakaj ta avtobus vozi tja in tja? Kje stanuje ta stric? Zakaj stanuje tam?....



Najprej se potrudim in po "otroško" razložim, če pa ne vem, pa mu enostavno povem, da mama tega ne ve. Da pa imamo sigurno kakšno knjigico, kjer bi to lahko prebrala in bova odgovor skupaj poiskala. Včsaih pa je moj odgovor tudi samo "ne vem". Mislim, da ni nič slabega, če se začne otrok zavedati, da starši tudi vsega ne vedo in da to ni nič sramotnega, če potem tudi on vsega ne bo vedel...

Kaj pa vem...pri nas funkcionira....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Večni zakaj
12.6.2008 18:54:08   
Naja31
JA, pri nas je isto.
Če nimam odgovora, rečem "tako pač je", ampak tega ne sprejme kot verodostojen odgovor user posted image .
Ali pa ga pošljem naj očita vpraša in potem njemu "utruja" z zakaj, zakaj, zakaj user posted image


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Večni zakaj
12.6.2008 19:23:33   
skuštrana
Marogica, se strinjam s teboj da moramo včasih rečt ne vem, ker vsega pa tudi mame ne vedo..In potem mene Liza tako čudno pogleda in vpraša ZAKAJ pa ne vešuser posted image user posted image Moraš se potrudit in mi povedatuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Večni zakaj
12.6.2008 19:34:58   
Jančika_
Večinoma se potrudim čim bolje razložiti, včasih rečem, da ne vem, včasih pa tudi, da to pač tako je. Zadnje ga čase največkrat vprašam, kaj on misli, zakaj je to tako, pa se kar fajn zmeniva.

Sem mu rekla enkrat, da ne vem, pa je rekel: "Mami, malo razmisli, no!".user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Večni zakaj
12.6.2008 19:35:34   
total
Pr nam je enako,skoz beseda zakaj????.....včasih več ne vem kaj bi odg....user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Večni zakaj
12.6.2008 19:44:39   
lelčy
IZVIRNO SPOROČILO: total

Pr nam je enako,skoz beseda zakaj????.....včasih več ne vem kaj bi odg....user posted image


pri nam enako, če ji pa rečem "tako pač je", pa me vpraša "zakaj pa je tako"? Tako da tudi jaz včasih ne vem več, kaj naj ji odgovorimuser posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Večni zakaj
12.6.2008 20:00:12   
Tejcha
Naša dva sta sicer še  premajhna, smo pa pri nečaku, ki je imel to "zakaj obdobje", pogruntali, da  se ga da ustavit s kontra "zakajem". Na par vprašanj je seveda dobil odgovor, ko pa je šlo samo še  za "skakanje po živcih", smo mu pa vrnili. In je  imel hitro dovolj, :)  

_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Večni zakaj
12.6.2008 21:20:09   
ana b
Se vključujem v ZAKAJ klub!
Zakaj, zakaj, zakaj user posted image . Se trudimo in razlagamo, pa dostikrat rečemo ne vem, ali pa njega vprašamo zakaj in se nehauser posted image

(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Večni zakaj
12.6.2008 21:50:42   
Lu
Jaz se tudi včlanim. Je pa res pomagalo za kratek čas, ko sva jo midva nazaj spraševala zakaj? Valda je bilo smeha user posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Večni zakaj
12.6.2008 23:48:48   
Anonimen
Najlazje se jih "resis", da jim odgovoris nekaj tako zakompliciranega, da ne vedo vec, kaj bi vprasali.

Tako je enkrat mali od mojega meni "tezil" zakaj je sonce in zakaj ne dezuje, na koncu sem ze obupala in sem mu po enih 5-ih minutah zacela razlagati evaporacijo.user posted image

Pa ko bo obdobje zakajev in drugih vprasanj minilo, si ne oddahnit, da je konec, ker lahko pride se eno tako user posted image

Aja, sicer pa pri "nas" ni pomagal zakaj ali pa ne vem (no, obcasno je), ker je potem zacel sprasevat drugega.


< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 12.6.2008 23:50:24 >

(odgovor članu Lu)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
12.6.2008 23:59:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Večni zakaj
13.6.2008 7:59:57   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Kaj pa naredite, ko odgovora na vprašanje ne veste?


imam bujno domišljijo in si vedno kej zmislim. user posted image če pa mi res začne utrujat, jo pa pošljem k atiju al pa rečem da vse pa tud mami in ati ne vesta in tako pač je.


< Sporočilo je popravil puncica -- 13.6.2008 8:01:48 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Večni zakaj
15.6.2008 16:08:42   
skuštrana
Tako je enkrat mali od mojega meni "tezil" zakaj je sonce in zakaj ne dezuje, na koncu sem ze obupala in sem mu po enih 5-ih minutah zacela razlagati evaporacijo.


He, he...Naša Liza bi poslušala, potem rekla AJA in vprašala zakajuser posted image  

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
18.6.2008 7:17:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Večni zakaj
18.6.2008 7:27:15   
Volga
Kadar jaz nisem vedela več zakaj, sem rekla: Pač, in je bilo konec.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?