|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Velik apetit
9.11.2007 19:58:12   
karmy
Tamal že od nekdaj rad je, in zmeraj ko je pri meni neki melje, od sadja, do kruha, do sendvičev, kosila, malce, jogurte,... včasih se mi zdi da je sod brez dna...user posted image ker včasih celo poje več kot jaz...in kadar jaz jem nekaj, pa reče a lahko tud jaz pol mi pa vse poje... user posted image user posted image si predstavljate kako je bilo ko sem na bone jedla...nisva mogla ker je on več pojedel kot jaz, pol sem bila pa jaz še vedno lačnauser posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Velik apetit
9.11.2007 23:30:28   
Anonimen
Dobra shujševalna zate.user posted image
Pa je debel? Ali je normalne postave? Mogoče pač rabi toliko. Sploh če se s kakim športom ukvarja. Ali pa ima res hiter metabolizem. Poznam nekaj ljudi, ki jejo take količine hrane, da bi jaz imela 150 kil, oni so pa suhi kot prekle.

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Velik apetit
11.11.2007 2:04:10   
karmy
ah ne, je normalne postave, samo velik za svoja leta. št.noge ma 31, tako sem mela jaz v 4.razredu OŠ, sam ok, on je fant, tako da pričakujem da bo krepko večji od mene... v višino more zrasti približno še za glavo, pa bo tak velik k jzt... zdj je cca. 120 cm, jaz sem pa 160 user posted image user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Velik apetit
11.11.2007 13:39:04   
aezzy
moja je stara 15m in poje res veliko! skoz bi nekej mlela, kruh, sadje, sladkarij pa ne. ne mara, kar je zaenkrat super.
pa tudi ni debela, je pa velika, ima 82cm in 13kg. teza ji sovpada z visino in smo ze kot povprecni dvoletniki:))))
sej to je cist ok. bi se bolj sekirala, ce ne bi nic hotla pojest.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?