|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vgnezditvena krvavitev......
2.10.2015 9:04:47   
vesna95
Zivjo. Tukaj veliko berem kako pamagate ena drugi. Vem da je blo use ze povedano o tem ampak ker ima usaka drugace me nekaj zanima. Sem namrec 7dni pred M in uceraj zvecer ko sem sla lulat je zraven sla tudi svetlo rdeca kri ni je bilo veliko niti voda v wc.ju se ni obarvala. Zanima me ce bi to lahko bila vgnezditvena krvavitev? Je imela katera kaj taksnega? Me pa ze dva dni mocno prsi bolijo drugih znakov ni... Ze vnaprej se zahvaljujem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vgnezditvena krvavitev......
3.10.2015 12:21:27   
vesna95
Res bi rada da bi mi katera povedala ker sem zmedena...user posted image

(odgovor članu vesna95)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vgnezditvena krvavitev......
5.10.2015 14:27:17   
Janchek81
Vgnezditvena krvabitev je seveda možna ... velikokrat je vgnezditvena krvavitev vidna samo na papirju, je v sluzi kot en krvavi pajkec ...
Možne so tudi predčasne krvavitve - pred M ... krvavo obarvani izcedki ...
Marsikaj je mogoče ... če veš kdaj si imela O potem 14 dni po tem naredi test in boš najbolj ugotovila kako in kaj ...
Pa srečno user posted image

(odgovor članu vesna95)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vgnezditvena krvavitev......
13.10.2015 19:42:59   
Twixie22
Živjo. Malo sem že brskala po forumu, pa je toliko enih zadev, da sem se odločila da rajši povprašam. Upam da sem pravilno umestila svoje vprašanje, v nasprotnem primeru se opravičujem. Stvar je pa taka..s partnerjem poskušava zanositi. Zadnjo M sem imela 25.9., spolni odnos je bil 1.10. Nisem prepričana, če je bila takrat O, saj sem prenehala delati O teste, saj sva rekla ko bo, bo. Danes pa sem opazala svetlo rjav, gost, sluzast izcedek. Kaj bi lahko bilo? Bi lahko bila ugnezditvena? Ni bilo nič rdeče, podobno krvavitvi. Hvala za odgovore in mnenja. Lp

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vgnezditvena krvavitev......
13.10.2015 20:03:41   
Anonimen
Twixie naceloma naj bi bila ovulacija od 12 do 14 dni po ZM..vhnezditvena pa od 6 do 9 dni po odnosu...
Veliko srece vseeno

(odgovor članu Twixie22)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vgnezditvena krvavitev......
13.10.2015 20:07:44   
Twixie22
Ravno zaradi tega ne vem kaj bi lahko ta izcedek bil. S samo M nikoli nisem imela problemov - hvala bogu, skos redna itd..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vgnezditvena krvavitev......
20.4.2017 15:56:05   
Najaa123
Heii
Mene pa tudi nekaj zanima. Imela sem pred 5. dnevi spolne odnose in danes sem imela rjav izcedek,kaj to pomeni? Nardila sem test ter je pokazalo negativno. Kdaj narediti test in kaj to pomeni(rjav izcedek).
Hvala

(odgovor članu Twixie22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vgnezditvena krvavitev......
3.7.2017 8:55:38   
frutabelca
No, da jaz povem svojo izkusnjo.. Imela ovulacijo, seveda takrat spolni odnos... tocno 5in6 dan po rahlo rozani izcedek, nato se 8-9dan po rozano obarvani izcedek...Nato sem pa cakala na menstruacijo pa je ni bilo :)

(odgovor članu Najaa123)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vgnezditvena krvavitev......
13.1.2018 22:12:46   
sanna10
Lepo pozdravljeni!
Lepooo bi prosila za kakšen nasvet ali pa je mogoče že katera bila v podobni situaciji.
Stara sem 26, en porod (maja lani) je za mano.
Prvo pravo menstruacijo sem dobila 14.9.2017 , nato pa naslednjo 2.10..itd, v glavnem so od takrat bile na 28-29 dni. Z možem imava zaščitene SO (kondom), spolne odnose sva imela 25.12.17, ter 1.1.2018, kasneje več nič. Sva pa 2x na začetku sexala brez zaščite, proti koncu pa z, do izliva torej ni bilo v nožnico direkt.
No pojavi se problem, ko sem 7.1.18 dobila menstruacijo. Nobenih krčev, nič. Krvavitev se je začela čisto rahlo od jutra do večera za en dnevni vložek, nato se je vlila in je močna bila 3-4 dni, nato še 2 dni manjši rjav izcedek. Ponavadi imam take menstruacije, le da so te od začetka močne. Najbolj pa me bega, da imam par znakov nosečnosti (mi je meso smrdelo, dosti uriniram), kar pa še ne pomeni nič. Predvsem so mi pa čudni rahli KRČI in bolečine v križu/ledvicah?? Točno tako je bilo, ko sem prvič zanosila. Pa ful me špana, ko ležim na boku. Ali je možno, da bi bila vgnezditvena? Kljub zaščiti in brez izliva v nožnico? Test nisem delala, ker mam tako ali tako 7.2. redni pregled pri G. Najbolj so mi čudni krči😕😕
Sem se kar razpisala, vendar sem tako lahko razložila..hvaležna bom za vsak odgovor!!
Pa lep pozdrav vsem!😉

(odgovor članu vesna95)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vgnezditvena krvavitev......
13.1.2018 22:14:12   
sanna10
Aja, pa pozabila sem vprašati...kako dolgo bi naj trajala vgnezditvena, oz kakšna je na izgled??😊

(odgovor članu sanna10)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vgnezditvena krvavitev......
13.1.2018 23:04:45   
bucka*
Zivjo!
Jaz mislim, da si imela menstruacijo, pac malo neobicajno. Ce prav razumem, je to ene tretja al cetrta menstruacija od poroda, tako da zelo verjetno da se stanje se ni cisto "normaliziralo", ceprav so menstruacije sicer redne.
Ugnezditvena, niti ovulacijska krvavitev ni nikoli mocna. Govorimo o dnevnih vlozkih in pri vgnezditveni rjavkastih, izcedkih, pa pomoje tudi ne trajajo par dni. Kakor jaz spremljam dogajanje pri puncah na forumu user posted image
Tko da, jaz bi rekla da najverjetneje nisi noseca, ce te bo pa prevec firbec, pa naredi test ;-)
Lp, pa mirno noc :-)

< Sporočilo je popravil bucka* -- 13.1.2018 23:08:13 >

(odgovor članu sanna10)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vgnezditvena krvavitev......
4.1.2019 17:42:41   
Anonimen
Zivjo! Mene pa nekaj zanima in sicer vceraj in predvcerajsnjim sem imela zelo rahlo roza izcedek iz noznice do 2x v dnevu in me zanima ce bi to lahko bila vgnezditvena krvavitev... Poleg tega mi je ze 2 dni slabo, glava me boli in spika me v spodnjem delu trebuha pa tudi prsi me bolijo... Sicer bi pa M morala dobiti prihodnjo sredo. 
Hvala za vase odgovore! 
Lp, breskvica

(odgovor članu bucka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vgnezditvena krvavitev......
4.1.2019 18:29:14   
Ella221118
Zivjo, odvisno od tega kdaj si imela ovulacijo. Do vgnezditvene lahko pride 6 - 12 dni po ovulaciji, najveckrat 8-10 :) Je pa tako da ce je bila vgnezditvena bi ti mogel test ze najkasneje v naslednjih par dneh pokazati +, ker z vgnezditvijo zacne nastajat nosecniski hormon. Tako da bi bilo v tem primeru tudi logicno da so se ti ob priblizno istem casu zaceli pojavljati znaki :) Jaz bi na tvojem mestu ze jutri naredila test (ker sem pac neucakana hehe), in ce je plus je plus, ce ni pa ponovit cez dva dni :) Seveda ce se ti sklada casovno tako kot sem zgoraj napisala :)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vgnezditvena krvavitev......
4.1.2019 19:13:50   
Anonimen
Hvala za odgovor. Ja sej js sm tut zlo neucakana k si tega res zlo zelim se pa casovno sklada tko da upam da bo +😊

(odgovor članu Ella221118)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vgnezditvena krvavitev......
5.1.2019 14:26:31   
Ella221118
Drzim pesti tudi jaz 😊 javi, kako bo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?