|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vgnezditvena krvavitev
4.4.2008 22:32:46   
Anonimen
Ali mi lahko katera pove, kako izgleda vgnezditvena krvavitev?
Ali je to kot šibka menstruacija (traja več dni, ampak ni močna krvavitev), ali je krvi samo za vzorec in to samo en dan?
Namreč, do zdaj sem vedno imela redne menstruacije, tokrat pa se je krvavitev pojavila teden "prezgodaj" pa ugibam, če bi lahko šlo za vgnezditveno krvavitev.

Hvala za odgovore
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vgnezditvena krvavitev
4.4.2008 22:48:20   
glen
Pozdravljena.
Nemorem ti odgovoriti na tvoje vprašanje ker tudi mene zo zanima.
Cikluse imam na 35 dni in ta mesec (marca) me je obiskala kar 9 dni prej, kar se mi v življenju še ni zgodilo.
Trajala je cca 5 dni, s tem, da je samo en dan bila bolj konkretna krvavitev pa še to ne tako močna kot pri ostalih user posted image ,pa barva je bla nekako bolj svtlo rdeča kot da bi bila vodena.
Ostali dnevi pa bolj malo.
Sama sem se tudi spreaševala če ni vgnezditv. krv.
Nisem je pričakovala zadnjega marca.Dobila pa sem jo 21.3.Kljub krvavitvi sem naredila 1. aprila test kateri je pokazal zelo zelo bledo črtico.
Odločila sem se, da se nebom več obremenjevala, in če je konec meseca nebo bom šele delala spet test,seveda če bom zdržala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vgnezditvena krvavitev
4.4.2008 22:48:43   
mojca345
punce tukaj gor pravijo, da je kot rjav in roza izcedek. koliko dni traja, ne vem. počakaj še malo. lahko da je mogoče pozna ovulacija, lahko je vgnezditvena. ampak mislim, da bo več jasno, ko pride tvoj rok za menstro.

držim pestke...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vgnezditvena krvavitev
4.4.2008 22:49:12   
Samrela
Pri prvi user posted image se je čisto rahla krvavitev pojavljala nekako 5 dni, malo pred pričakovano M. Pri drugi user posted image te krvavitve ni bilo.  Čisto možno je, da gre tudi pri tebi za to, gotova boš pa lahko šele ko boš naredila test.
Srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vgnezditvena krvavitev
5.4.2008 19:12:22   
Dream
Pri meni se je pojavila neka čudna roza rjavkasta krvavitev, vendar je bilo tega bolj kot ne za vzorec. Trajala je samo en dan.

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vgnezditvena krvavitev
5.4.2008 20:25:11   
Joob
Pri meni so bile na sp.hlackah 3 svetlo rdece, skoraj roza barve, kapljice.

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vgnezditvena krvavitev
5.4.2008 21:04:36   
Anonimen
Samo, da vam povem, da več nič ne ugibam, ker se je danes user posted image  pojavila v vsej svoji obilnosti.
Toliko o mojih rednih menstruacijah. user posted image

(odgovor članu Joob)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vgnezditvena krvavitev
5.4.2008 21:06:05   
D.Mateja
user posted image user posted image user posted image . Sedaj naj jo bo čimprej konec pa v nove boje.

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vgnezditvena krvavitev
5.4.2008 21:56:59   
Anonimen
Hvala user posted image

(odgovor članu D.Mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vgnezditvena krvavitev
5.4.2008 22:07:05   
metuljcek27
Punce danes sem se priključila na to stran ampak vas spremljam že ker nekaj časa...user posted image ...res ste kullll!!!!!Moram pa povedeti, da se je tudi meni prejšnji petek pojavila kakor neka krvavitev...ampak je izcedek rjav in zraven je prisotna tudi sluz.glede na to , da sem vedno imela redno user posted image  in tudi ovulacije so ok me je to vse skupaj malo zmedlo in sem odšla k ginekologu.Ne moreš verjet vse je ok!kri sem tudi dala in imam povišan prolaktin...Pa sej je vse ok!?Mislim žalostno kar se dogaja...ginekologinja mi je rekla,da se nekateri pari matrajo tudi po 10 let in da naj se nesekiram,če po letu in pol še zmeraj ni nič!halo!!??user posted image Uglavnem naj bi to bilauser posted image ,ki se je pojavila v 18. dnevu ciklusa...PO 17-tih letih redne skoraj ne morem tega verjet in po njeno se bo pokazala čez 10 dni prava,kar pomeni,da bom po njeno imela menstruacijo 17 dni?!in to je vse ok?!Kaj mi lahko katera pove kaj o teh izcedkih,ker upam,da naj bi to bila vgnezditvena krvavitev...test je bil negativen,prejšnji mesec pa sem imalauser posted image  čisto normalno.Za test je itak prezgodaj,naredila sem ga po njenih navodilih...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vgnezditvena krvavitev
5.4.2008 22:17:05   
mojca345
halo. kaj ti je rekla ??? ja men je to res čudn. večkrat se mi zdi, da te dohtorji, sploh ne vedo ničeasr.

(odgovor članu metuljcek27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vgnezditvena krvavitev
6.4.2008 22:42:33   
metuljcek27
DOBIVAM OBČUTEK TUDI JAZ , DA JE TLE NEKAJ NAROBEuser posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vgnezditvena krvavitev
7.4.2008 18:40:40   
rijana
zdravo!že dalj časa vas spremljam in moram reči da ste tu gor pravi "dohtarji". Všeč mi je in rada vas berem.  upam da lahko pomagate tudi meni! imam vprašanje glede krvavitve. pred štirimi meseci sem prenehala s tabletkami. do sedaj sem vedno imela redno user posted image , sedaj pa mi je zaostajala pet dni, po petih dneh pa se mi je pojavil rjav izcedek.user posted image user posted image user posted image  Kaj lahko pričakujem???? Z možem si zelo želiva user posted image  hvala za odgovor, lep pozdravček vam in vašim malčkom. PA PA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vgnezditvena krvavitev
7.4.2008 18:58:57   
mojca345
rijana, upam, da je to to....user posted image

(odgovor članu rijana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vgnezditvena krvavitev
7.4.2008 19:14:24   
rijana
ja mojca345 upam da je to res to... bom počakala še malo pol pa naredim test. Bojim se ga delat že zdej ker sem bla že razočarana, user posted image .  Pa sej bo. se tolažim s tem da bo ko bo čas za to... upam da je že zdej...user posted image user posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?