|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Virus
17.9.2004 11:19:48   
MINEJA
Očitno razhaja nek virus!!!:zmeden::zmeden::zmeden:Ali so vaši pikeci zdravi? Naš tamali je dobil vročino, kjeb temu, da so uhice, nosek, želodček in grlo OK! Ima normalen apetit in je še kar dobre volje. Pediater pravi, da je virus. Pogovarjala sem se z dvema kolegicama, ki imata prav tako bolane male dojenčke.

Ostanite zdravi?

:sloncek::sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Virus
17.9.2004 13:50:09   
malika
pri nas je bilo isto.Vročina je trajala nekje 3 dni in ni šla preko 37,8.
Apetit je imel kar dober, bil pa nerazpoložen in jokec.Zdaj pa je vročina šla in se pojavila driska in slabši apetit.
je pri vas tudi tako?

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Virus
17.9.2004 14:15:15   
MINEJA
Pri nas je vročina 38, ki pa po svečkah pade na 37, driske in bruhanja ni, apetit normalen. ne joče in se tu in tam tudi smeji. Upam, da bo konec po treh dneh. Kaj pa vam je rekla zdravnica?

me skrbi ....

:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Virus
17.9.2004 14:18:41   
Lenny
Hej, hitro se pozdravite! Upam, da je "samo" virus.
Kljub bolezni lep vikend!

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Virus
17.9.2004 14:25:56   
MINEJA
Upam, da je samo virus. Dovnik ga je pozorno pogledal in ni nič videl. Pa tudi kašlja ne, iz nosa mu ne teče, drlo ga tudi ne boli, ker potem bi težko požiral. Pa še kolikor toliko dobre volje ...Upamo na najboljše, tako kot si napisala. Hvala za lepe želje in tudi vam lep vikend. Mi pa ob takem lepem vremenu notri. Škoda za Tinaja ...

pa, pa :sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Virus
17.9.2004 17:07:20   
malika
O mi imamo tudi Dovnika!. Super zdravnik. Saj je njegova mama tudi vredu, samo včasih se mi zdi tak površinska.
Drugače pa je on tudi vse pogledal in je bilo vse bp. tako da smo vse pripisali zobkom, ki pa jih še vedno žal ni.Mali počasi spet prihaja na stare divjaške tire, le malo občutljiv je še vedno. Driskica pa je bila samo zjutraj, po tistem nič več.

Lp in čimprej ozdravita

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Virus
17.9.2004 21:20:49   
tina.nika
Nasa Nika je bila cca. 14 dni nazaj tudi bolana. Dobila je vrocino, pa sva sli k zdravnici, ker ji je nisem mogla zbiti. Rekla je, da ima malo vneto grlo in da ima 6 otrosko bolezen: 3 dni vrocine( drugi dan jo je imela skoraj 40:((), potem pa sledijo 3 dnevi, ko se spustijo taki cudni izpuscaji po celem telesu. In tocno tako je tudi bilo. Baje pa ostaja tudi 5 otroska bolezen, ki je ista kot 6, samo nic ni vnetega grla ali useskov.
Tudi Nika ni bila cisto nic slabe volje, samo malo vec je spala in vec sem jo dojila.:sloncek:

V upanju na cimprejse okrevanje vasih:angel: vam posiljam vsakemu eno:rozica:
LP; Tina

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Virus
17.9.2004 21:25:46   
malika
Joj kak pa zgledajo ti spuščaji? Vito jih ima tudi,ampak so taki mali kot osip. Največ jih ima nad ritko, pa malo po hrbtu in trebuščku. Po rokicah in nogicah pa ne. To sem opazila danes.A je to to? Sta dobili kaka zdravila?

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Virus
17.9.2004 21:32:23   
tina.nika
Tako kot si napisala, kot bi imel osip. Tudi Nika jih je imela, vendar najvec na trebuhu in po zatilju in vratu, manj pa po nogicah. Mislim, da ni pravila, kje morajo biti izpuscaji in koliko jih mora biti. Zdravil se ne dobi nic, ker je to samo virus ( razen, ce mu nebi mogla zbiti vrocine - midve sva potem dobili svecke). A ma tvoj pikec se kaj vrocine? Koliko casa pa ze ima ta osip?
LP; Tina

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Virus
17.9.2004 21:41:45   
malika
Vročino je imel tako kot si napisala 3 dni, ampak največ 37,8.Včeraj jo je imel še samo zjutraj(37,2), potem pa nič več. In danes so se pojavili spuščajčki.Si jih ti s čem mazala? Kako dolgo pa trajajo.

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Virus
17.9.2004 21:45:17   
tina.nika
Izpuscajev ne nic mazat!!Bodo sami od sebe izginili.Sej ga verjetno nic ne srbijo. Trajajo priblizno 3 dni. Pri Niki so bili najbolj vidni 2 dan.
Pa brez skrbi.
LP in eno :rozica: za malega bolnika,Tina

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?