|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Visok pulz
24.5.2012 14:55:30   
divans1
Sem dobre 4 tedne po porodu drugega otroka, in imam od včeraj spet prisoten glavobol, slabo počutje in visok pulz okrog 115, pritisk je normalen. Po porodu sem že bila enkrat na IPP-ju zaradi iste težave in so bili vsi izvidi b.p. Je možno, da se mi to pojavlja zaradi izčrpanosti, po porodu sem imela določene težave, dojenček cele noči skoraj nič ne spi in še mama mi je umrla pred mesecem in pol?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Visok pulz
24.5.2012 15:35:48   
cilla
Jaz sem imela iste težave po porodu; nedonošena otroka v intenzivni, jaz precej utrujena od vsega skupaj, in je bilo dan za dnem hudo. Ponoči nisem mogla spat, srce mi je razbijalo, vrtelo se mi je v glavi, bliskalo pred očmi, tudi za jest mi ni šlo. Postopoma je izzvenelo, ko so se stvari postavile na svoje mesto, ko sem se jaz uspela vsaj malo naspat, se manj sekirat zaradi otrok oz. ko sem postala bolj samozavestna glede njiju,...
Nekaj lahko narediš sama - skušaš počivat, ko je le mogoče, redno in ustrezno ješ in piješ, poiščeš mir sama s sabo glede mame,... Poleg tega naj ti pa še okolica da kako roko - naj nekdo drug kak teden ustaja ponoči namesto tebe (da boš lahko spala vsaj recimo 6 ali 7 ur v kosu, npr. od polnoči do 6h), naj ti nekdo pride pomagat čez dan, magari pelje otroka namesto tebe na sprehod, da boš ti lahko ta čas malo oladila, zakinkala al pa v miru in brez stresa posesala - kar ti bo pač bolj pasalo v tistem trenutku.
Meni je pomagalo prav zgoraj našteto. Čas, počitek in da sta otroka postopoma zrasla, začela več spat, jest,...
Drži se. user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Visok pulz
24.5.2012 16:01:47   
2sneg13

IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Sem dobre 4 tedne po porodu drugega otroka, in imam od včeraj spet prisoten glavobol, slabo počutje in visok pulz okrog 115, pritisk je normalen. Po porodu sem že bila enkrat na IPP-ju zaradi iste težave in so bili vsi izvidi b.p. Je možno, da se mi to pojavlja zaradi izčrpanosti, po porodu sem imela določene težave, dojenček cele noči skoraj nič ne spi in še mama mi je umrla pred mesecem in pol?


Čuj divans. Se spomnim, da si imela po prvem porodu en kuuuup vprašanj. Kar naprej. Zapri forum, posveti se drugorojencu, predvsem pa se ne psihiraj za vsako stvar. Prepusti se toku materinstva.Ti bo lažje, otrokom pa tudi.user posted image Iz lastnih izkušenj ti povem, da je drugič imet otroka tako simpl. Brez kompliciranja. Samo ti veš kako se tvoj otrok obnaša od določenih situacijah.Stisni ga k sebi, prisluhni mu, sprosti se... Kako se počutiš ti, pa zaupaj svojemu zdravniku. Najslabše je spraševati po forumu ali iskati diagnozo po internetu. Kar naenkrat ugotoviš da si z eno nogo kar v grobu. user posted image
Glede na to,da ti je umrla mama, verjamem da ti je težko, ker si izgubila svojo zaveznico, svojo zaupnico. Ampak glej življenje tako kot je, imaš svoje otroke, ravno zaradi njih živiš dalje.
Pa sožalje! user posted image

Svetujem ti, da se obrneš na svetovalko . KOlegica je imela iste težave kot ti,ti povem da ima super izkušnje z društvom oz.svetovalko.
http://zavod-tamala.si/wp/podpora-na-domu/

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Visok pulz
24.5.2012 16:15:22   
*miska.mcc*
ja, snegec....se strinnjam. nekaj takega sem ji tudi sama odgovorila v prejsnji njeni temi.

divans.....cisto prevec kompliciraš. UZIVAJ!


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu 2sneg13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Visok pulz
24.5.2012 16:23:04   
2sneg13
Ja,ampak jaz njo berem,kot da rabi nekoga ob sebi. Zdaj pa sploh, ker ima ranjeno srce. user posted image Rabi lepo besedo, toplo besedo. Ampak virtuala ji tega ne bo dala, žal.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Visok pulz
24.5.2012 16:45:06   
*miska.mcc*
ma ja. verjamem, da ji je hudo.....
sploh, ker vem kako je meni hudo. pa sem letos izgubila "samo" staro mamo. user posted image
(bila mi je kot mamica. in se še nisem pobrala)

Divans. če rabiš pogovor, me klikni na ZS.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu 2sneg13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?