|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vložki Vir 80
28.7.2007 11:01:46   
ThinkPink
Hello!

Vsepovsod piše, naj si ženske po porodu nabavimo vložke Vir 80. Kaj niso to oni veliki in debeli vložki, ki so jih ženske nosile pred 20timi leti? Lahko nabavim kakšne druge (npr. Always) ali morajo to biti nujno Vir? So to morda kaki posebni ali kaj?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vložki Vir 80
28.7.2007 11:04:32   
Maleal
Meni so to najboljši vložki po porodu,ker so mehki in te ne tiščijo,ko si šivana.Always so pa bolj trdi in te lahko šivi še bolj dražijo.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vložki Vir 80
28.7.2007 11:06:35   
Samoyedka
Ali pa Vir ekstra- fuuuuul mehki, se lahko allways ipd.skrijejo. 

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vložki Vir 80
28.7.2007 11:10:12   
Anonimen
Meni so Vir 80 osebno najboljši.. Prej sem veddno uporabljala Always in tako, zdaj ko sem šivana, mi je Vir 80 najboljši.. Sem en dan si dala Always, ker mi je Vir80 zmanjkalo, pa lahko rečem, katastrofa.. Bolečine so bile neznosne, komaj sem čakala, da dobim Vir80..

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vložki Vir 80
28.7.2007 11:51:55   
Anonimen
VErjami na besedo in kupi VIR 80. Jaz si ne morem zamišljati tiste plastike na šivih in ko ti teče spodaj kot v potoku, pa še v tej vročini.

Včsaih sem imela po 3 vložke naenkrat noter. Prej sem pa tudi vedno uporabljala ala Always ipd. Vir je po porodu ZAKON.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vložki Vir 80
28.7.2007 11:55:47   
cofek
finta vir 80 je v tem, da nimajo NOBENE plastike nikjer - ma pa zdaj Tosama novo linijo in sicer Vir nature (zelene - ful dolge in modre s krilci), kjer tudi ni plastike. jaz sem po porodu uporabljala te in so res zakon - mehki in udobni, še zdaj jih uporabljam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vložki Vir 80
28.7.2007 12:00:38   
Strawberrie Cherrie
Vir 80 in Vir Nature user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
V glavnem tudi, ko sem imela še čisto malo čišče, nisem mogla občutiti tiste kl*** plastike med nogami. V glavnem bolj je natur, bolj je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vložki Vir 80
28.7.2007 12:44:30   
ThinkPink
Hvala vsem za nasvete. Sploh več ne razmišljam o kakih drugih....

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vložki Vir 80
28.7.2007 14:01:29   
lojzika
V LJ so imeli ena ne vem katere. Ko je bila vizita, sem imela ravno v vreki te vir 80 malo se je videlo. Jaz sem uporabljala njihove, sem mislila da oni že vedo zakaj imajo te. Potem pa mi je zdravnica rekla češ, katere uporabljam, pa sem rekla da njihove, pa je potem rekla da vidi da imam VIR 80 in da mi močno priporoča te VIR 80 in res so boljši za po porodu. user posted image user posted image


(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vložki Vir 80
28.7.2007 14:07:30   
karin412
Ti vložki so uporabni, tudi če ti pred porodom odteče voda - jaz sem si jih dala 5 na kup in takoj v porodnišnico. Umetni vložki ne bi zadržali toliko vode, brisačo bi pa morala še domov nesti.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vložki Vir 80
28.7.2007 20:49:11   
srki
Važno je to, da so mehki, in ti vložki so mehki, čeprav debeli, pa kaj. Pa četudi so jih uporabljali pred 50 leti. Boljši so že, kot ta plastika.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vložki Vir 80
28.7.2007 21:06:39   
blue sky
Mene je bila tudi na začetku groza pred VIR 80 user posted image , ampak so se izkazali za nepogrešljive - še posebej po šivanju user posted image .

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vložki Vir 80
28.7.2007 21:55:18   
jade1
Definitivno vir 80. Jaz sem jih vzela s seboj v porodnišnico in njihovih nisem uporabljala. Sem pa vložek zamenjala vsakič, ko sem šla lulat. Tudi doma enako.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vložki Vir 80
28.7.2007 21:58:10   
Freycha
meni so bile Vir 80 tečne zaradi tiste mrežice, zato sem si za doma kupila Vir Nature zelene. Full full dobri vložki (glede na to, da jaz vložkov sploh ne maram in jih tudi ne uporabljam) in jih zelo priporočam. Jih pa kar v lekarni kupujem......

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vložki Vir 80
28.7.2007 22:01:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

meni so bile Vir 80 tečne zaradi tiste mrežice, zato sem si za doma kupila Vir Nature zelene. Full full dobri vložki (glede na to, da jaz vložkov sploh ne maram in jih tudi ne uporabljam) in jih zelo priporočam. Jih pa kar v lekarni kupujem......


Isto jaz. Mrežica od Vir 80 se mi je za šive zatikala.

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vložki Vir 80
28.7.2007 22:06:12   
Freycha
aja, jaz nisem bila šivana, vsaj ne spodaj, ker sem imela CR, pa mi je šla tista mreža vseeno malce na živce. Sicer pa so na intenzivi imeli neke vložke fuuulll velike in debele in vpojne in v glavnem super. Mislim, da so tudi od Tosame, samo ne vem, kako se imenujejo. Tisti so bili carski, samo na oddelku jih potem skoraj ni bilo mogoče dobiti....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vložki Vir 80
28.7.2007 22:24:40   
Naja30
Jaz sem kupila tiste druge Vir, ker mi je pri Vir 80 šla naživce vata, ker mi je lepila na šive. Brrr, kakšen smotan filing!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vložki Vir 80
29.7.2007 22:14:18   
Samoyedka
Kaj vir 80 in vir ekstra so pol istiuser posted image

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vložki Vir 80
30.7.2007 8:17:35   
lunca2
Jaz sem uporabljala vir nature in so z zavihki. user posted image Vir 80 se radi primejo na šive, če si seveda šivana.

Najboljši pa so bili tisti v bolnici, dovolj veliki in zelo vpojni. Mrežaste hlačke za enkratno uporabo pa se itaq da tudi kupiti v sanolaborju prav takšne kot jih imajo v porodnišnici.


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vložki Vir 80
30.7.2007 11:51:51   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

meni so bile Vir 80 tečne zaradi tiste mrežice, zato sem si za doma kupila Vir Nature zelene. Full full dobri vložki (glede na to, da jaz vložkov sploh ne maram in jih tudi ne uporabljam) in jih zelo priporočam. Jih pa kar v lekarni kupujem......


Isto jaz. Mrežica od Vir 80 se mi je za šive zatikala.


in ko se zavozlja je user posted image mene je moj reševal s škaricamiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vložki Vir 80
30.7.2007 12:32:14   
krfjolca
Jaz sem bila tudi šivana, in to maksimalno user posted image , pa se mi ni nič zatikalo. Je pa res, da nisem imela več šivov, ampak enega samega - tekočega po celi dolžini. Morda tudi zato.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vložki Vir 80
30.7.2007 12:36:00   
principessa
Jaz sem bila za VIR 80 zelo hvaležnauser posted image . Nisem niti pomislila na kakšne Allways.

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vložki Vir 80
30.7.2007 13:47:03   
Anonimen
Tudi jaz sem po porodu uporabljala Vir80. V porodnišnici smo imeli ene podobne, ampak še bolj mehke in večje. user posted image

Bom pa preizkusila še te Vir Ekstra in Nature, hvala za info.

(odgovor članu principessa)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vložki Vir 80
30.7.2007 15:57:46   
Caarmen
Koliko paketkov ste pa porabile?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vložki Vir 80
30.7.2007 16:33:52   
krfjolca
Veliiiiiiko user posted image .
Na začetku sem itak nabasala ene 3 naenkrat, ker je takoj premočilo. Pa ful pogosto menjaš in gre paketek zelo hitro.


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?