|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vodni park Bohinj
12.6.2006 19:45:52   
*maja
Glede na to da se jutri odpravljamo na enodnevni izlet v Bohinj, bomo še malo izkoristili dan in se bomo šli kopat v vodni park, in me zanima kakšna je ponudba, kako je poskrbljeno za otroke (dostop z otroškim vozičkom, igrišča ipd...).
Skratka kaj je pričakovati user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vodni park Bohinj
12.6.2006 19:53:45   
sončnica14
Za otroke imajo kar dobro poskrbljeno. V garderobi imaš previjalnico z umivalnikom in stolom (malo večja kabina).
Otroški bazen je posebej, tudi vizuelno nekoliko ločen. Imajo kar nekaj igrač za v in ob vodi.
Ob bazenčku sta na voljo sta dva vozička - nekaj podobnega kot marela.
Zgoraj (v baru- okrepčevalnici) so na voljo stolčki za hranjenje, prodajajo tudi hipp sadne kašice.
Pri reševalcu iz vode se da sposoditi "šlaufe" ali rokavčke.

Če te še kaj zanima pa kar vprašaj.

LP

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vodni park Bohinj
12.6.2006 22:49:51   
frrrr
men se je tut luštno zdelo v Bohinju... sem bila sicer samo enkrat, ampak je blo kr dost otročkov in vsi so imeli kaj za počet.
lušten ambient!

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vodni park Bohinj
12.6.2006 23:14:46   
SPORTINA
..če pa vam bo dolgčas ti bom jaz skuhala kavo, sem v bližini....

Če te še kaj zanima, pa vprašaj!

Lep dan v našem lepem, (dolgočasnem) koncu....

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vodni park Bohinj
13.6.2006 8:07:20   
viv_
Ja, luštno je... S svojim vozičkom ne smeš notr, si ga tam lahko sposodiš, kot so napisale. Igrač ne rabiš nosit s seboj, jih je dovolj. Res je otrokom prijazno!

(odgovor članu SPORTINA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vodni park Bohinj
13.6.2006 8:12:12   
Anonimen
Pa ful je topel zrak. Tako da otroci (in odrasli) lahko res 3 ure zdržijo v vodi in ob vodi. Se nič ni treba  oblačit v suhe kopalke in zavijati v kopalne plašče.
Plača se pa za otroka od 4 let dalje. Tako da če imate kakšnega na meji ... saj veš.user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vodni park Bohinj
13.6.2006 11:10:16   
Mojca20
Za otroke je poskrbljeno super!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vodni park Bohinj
13.6.2006 21:05:02   
*maja
No poročam: imeli smo se super, otroci so uživali, z vozičkom so me spustili noter, samo morali smo obljubit, da ga ne bomo vozili gor pa dol, po vrhu vsega pa smo bili na bazenu popolnoma sami user posted image .
Za otroke je res poskrbljeno tako da si lahko samo želiš, mi smo imeli 2 uri tak mir pred ta velkima dvema. Skratka toplo priporočam user posted image .

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi na dopustu ne pozabimo na okolje!
Ali ste vedeli, da je turizem odgovoren za kar 14 % vseh nastalih komunalnih odpadkov na globalni ravni in da evropski d...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




Kam odložite rabljena oblačila?
klara1984

Kam odlagate rabljena oblačila?

kontejner za oblačila (25%)

karitas (5%)

rdeči križ (5%)

dam med druge odpadke v kontejner (9%)

podarim znancem,prijateljem (41%)

porabim doma za krpe (14%)


Število vseh glasov: 91

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!