|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček Chipolino
20.7.2009 21:52:10   
*anamor*
Pozdravljene,

mi imamo zdaj voziček Peg perego GT3, zdaj pa ko je mali star 1 leto se mi že zdi, da bi ga zamenjala za manjšega. In bi kupila Chipolino Omnia 4. Zanima me če ga katera ima in kako se ji zdi?

user posted image

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček Chipolino
20.7.2009 21:53:59   
lunca14
user posted image user posted image user posted image user posted image prid nas kej pogledatuser posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček Chipolino
20.7.2009 22:03:45   
*anamor*
IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

user posted image user posted image user posted image user posted image prid nas kej pogledatuser posted image


Pridem ti samo povej kdaj in kam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček Chipolino
20.7.2009 22:38:56   
krtek 1
Zgleda ful dober,no mogoče malo preveč spominja na Zappa.Nekaj me zanima,ker rada sledim modnim trendom tudi pri vozičkih in z veseljem pogledam v revijah kakšnega vozijo(varuške) od Angeline Jolie in podobne zvezdnice,a se ve še vedno držite slovenske klasike kot so Zappi in podobno ali se najde katera,ki razmišlja tako kot jaz?Meni se še vedno zdi,da so glede mode pred nami in mi takoj postane všeč nihov stil glede oblačenja in frizur otrok.Sedaj opažam,da nima nobena kakšnega vpadljivega vozička,sploh pri marelah,so vsi tako preprosti,klasične marele.V eni reklami sem videla,da ima ena seksi igralka(ne vem več katera) voziček Cybex in mi je bil v trenutku noro lep.Že naslednji dan sem prodala Zappa in šla po marelo Cybex.V Baby centru pri nas so mi ga mogli posebej naročit,ker jih niso imeli na zalogi.Ko sem vprašala,kako to da jih ni v trgovini mi je poslovodkinja rekla,da ima redko katera mamica tako dober okus kot jaz.Seveda sem ga z še večjim veseljem odpeljala iz trgovine.user posted image

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček Chipolino
20.7.2009 22:45:22   
RMRM
IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Zgleda ful dober,no mogoče malo preveč spominja na Zappa.Nekaj me zanima,ker rada sledim modnim trendom tudi pri vozičkih in z veseljem pogledam v revijah kakšnega vozijo(varuške) od Angeline Jolie in podobne zvezdnice,a se ve še vedno držite slovenske klasike kot so Zappi in podobno ali se najde katera,ki razmišlja tako kot jaz?Meni se še vedno zdi,da so glede mode pred nami in mi takoj postane všeč nihov stil glede oblačenja in frizur otrok.Sedaj opažam,da nima nobena kakšnega vpadljivega vozička,sploh pri marelah,so vsi tako preprosti,klasične marele.V eni reklami sem videla,da ima ena seksi igralka(ne vem več katera) voziček Cybex in mi je bil v trenutku noro lep.Že naslednji dan sem prodala Zappa in šla po marelo Cybex.V Baby centru pri nas so mi ga mogli posebej naročit,ker jih niso imeli na zalogi.Ko sem vprašala,kako to da jih ni v trgovini mi je poslovodkinja rekla,da ima redko katera mamica tako dober okus kot jaz.Seveda sem ga z še večjim veseljem odpeljala iz trgovine.user posted image


A če bo ena fensi zvezdnica čez balkon skočila, boš ti tud al kako?user posted image user posted image

Sorry, ampak to mi je pa res mal mimo.


Drugače pa, *anamor*, lep voziček, samo preveri, če gre v čisto sedeči položaj, ki je za vožnjo najboljši, tak polsedeči, kot je na sliki, je namreč najslabši. Pa tko kot je Lunca napisala, kaj se oglasiuser posted image user posted image


(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček Chipolino
20.7.2009 22:50:23   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Zgleda ful dober,no mogoče malo preveč spominja na Zappa.Nekaj me zanima,ker rada sledim modnim trendom tudi pri vozičkih in z veseljem pogledam v revijah kakšnega vozijo(varuške) od Angeline Jolie in podobne zvezdnice,a se ve še vedno držite slovenske klasike kot so Zappi in podobno ali se najde katera,ki razmišlja tako kot jaz?Meni se še vedno zdi,da so glede mode pred nami in mi takoj postane všeč nihov stil glede oblačenja in frizur otrok.Sedaj opažam,da nima nobena kakšnega vpadljivega vozička,sploh pri marelah,so vsi tako preprosti,klasične marele.V eni reklami sem videla,da ima ena seksi igralka(ne vem več katera) voziček Cybex in mi je bil v trenutku noro lep.Že naslednji dan sem prodala Zappa in šla po marelo Cybex.V Baby centru pri nas so mi ga mogli posebej naročit,ker jih niso imeli na zalogi.Ko sem vprašala,kako to da jih ni v trgovini mi je poslovodkinja rekla,da ima redko katera mamica tako dober okus kot jaz.Seveda sem ga z še večjim veseljem odpeljala iz trgovine.user posted image


zgleda, da imaš preveč denarja ..dej ga še meni nekaj pošlji ..ali pa ga daj murinim delavcem user posted image user posted image

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček Chipolino
20.7.2009 22:52:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Zgleda ful dober,no mogoče malo preveč spominja na Zappa.Nekaj me zanima,ker rada sledim modnim trendom tudi pri vozičkih in z veseljem pogledam v revijah kakšnega vozijo(varuške) od Angeline Jolie in podobne zvezdnice,a se ve še vedno držite slovenske klasike kot so Zappi in podobno ali se najde katera,ki razmišlja tako kot jaz?Meni se še vedno zdi,da so glede mode pred nami in mi takoj postane všeč nihov stil glede oblačenja in frizur otrok.Sedaj opažam,da nima nobena kakšnega vpadljivega vozička,sploh pri marelah,so vsi tako preprosti,klasične marele.V eni reklami sem videla,da ima ena seksi igralka(ne vem več katera) voziček Cybex in mi je bil v trenutku noro lep.Že naslednji dan sem prodala Zappa in šla po marelo Cybex.V Baby centru pri nas so mi ga mogli posebej naročit,ker jih niso imeli na zalogi.Ko sem vprašala,kako to da jih ni v trgovini mi je poslovodkinja rekla,da ima redko katera mamica tako dober okus kot jaz.Seveda sem ga z še večjim veseljem odpeljala iz trgovine.user posted image


A če bo ena fensi zvezdnica čez balkon skočila, boš ti tud al kako?user posted image user posted image

Sorry, ampak to mi je pa res mal mimo.


Drugače pa, *anamor*, lep voziček, samo preveri, če gre v čisto sedeči položaj, ki je za vožnjo najboljši, tak polsedeči, kot je na sliki, je namreč najslabši. Pa tko kot je Lunca napisala, kaj se oglasiuser posted image user posted image




Se strinjam,mislim halo,kaj pa mene briga kaj vozi varuska od Jolijeve,pa kaksne frizurce imajo njihovi mulcki...

Glede voza anamor,zgleda lep,samo jaz sem najvec gledala,da je lahek,hitro zlozljiv in ne zavzame prevec prostora,ker je ze prvi cist prerobusten.

(odgovor članu RMRM)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček Chipolino
20.7.2009 22:58:27   
Anonimen
Men zgleda ful fin ... je pa isti kot Beby Welt Moon, samo da je ta precej cenejši. Tole z naslonom tut mene zanima, če gre v čisto sedečega. Ima pa to slabost, da se naslona za nogice ne da dvignit. Prednost je pa ta, da se res na malo zloži in je ful lahek, ter v nasprotju z Zappom se mu da hrbtišče regulirat pa kaj lahko na ročaje obesiš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voziček Chipolino
20.7.2009 23:09:43   
krtek 1
O.k.Govorila sem o modi,ne o samomorih.Vsi se po nekom radi zgledujemo,tega ne more nihče zatajit.Uživam v tem,da sledim trendom in v tem ne vidim nič slabega.

Glede tega da imam preveč denarja pa takole.Ja,imam ga toliko da lahko dodam razliko ki sem jo rabila,ko sem prodala Zappa(100€).

Vse kar imamo sva si z možem ustvarila sama,brez kakršnekoli pomoči(razen bank) in vrjemi,bilo je ogromno odrekanj,strahu,skrbi kako nama bo podjetje uspelo,kaj če ne boma imela niti toliko kot sva imela prej in bodo otroci živeli v pomanjkanju...Šla sva na vse ali nič,oba sva pustila službi in šla na svoje,da bi lahko sebi in svoji družini nudila več.In ni mi žal,danes lahko svojemu otroku kupim takšen voziček kot želim!

Tako,da me opazke o Murinih delvkah sploh ne premaknejo(tudi jaz sem bila včasih samo delavaka),vsak je sam svoje sreče kovač in vsak si naj naredi tako,da bo srečen.Jaz sem si in ponosna sem na to!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Voziček Chipolino
20.7.2009 23:48:11   
Anonimen
Krtek ... samo toliko ... sem šla ravno zaradi tebe malo gledat kake oh in sploh marele so to in ti moram povedat, da se mi ravno tele Cybex marele zdijo čist obične 4-kolesne marele, tako kot razni MaClarni itd. skratka dolgčas. Tale od Chipolinota oz. Beby Welt se mi zdi pa ful šponska in neki posebnega.

(odgovor članu krtek 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Voziček Chipolino
20.7.2009 23:53:16   
krtek 1
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Zgleda ful dober,no mogoče malo preveč spominja na Zappa.Nekaj me zanima,ker rada sledim modnim trendom tudi pri vozičkih in z veseljem pogledam v revijah kakšnega vozijo(varuške) od Angeline Jolie in podobne zvezdnice,a se ve še vedno držite slovenske klasike kot so Zappi in podobno ali se najde katera,ki razmišlja tako kot jaz?Meni se še vedno zdi,da so glede mode pred nami in mi takoj postane všeč nihov stil glede oblačenja in frizur otrok.Sedaj opažam,da nima nobena kakšnega vpadljivega vozička,sploh pri marelah,so vsi tako preprosti,klasične marele.V eni reklami sem videla,da ima ena seksi igralka(ne vem več katera) voziček Cybex in mi je bil v trenutku noro lep.Že naslednji dan sem prodala Zappa in šla po marelo Cybex.V Baby centru pri nas so mi ga mogli posebej naročit,ker jih niso imeli na zalogi.Ko sem vprašala,kako to da jih ni v trgovini mi je poslovodkinja rekla,da ima redko katera mamica tako dober okus kot jaz.Seveda sem ga z še večjim veseljem odpeljala iz trgovine.user posted image


A če bo ena fensi zvezdnica čez balkon skočila, boš ti tud al kako?user posted image user posted image

Sorry, ampak to mi je pa res mal mimo.


Drugače pa, *anamor*, lep voziček, samo preveri, če gre v čisto sedeči položaj, ki je za vožnjo najboljši, tak polsedeči, kot je na sliki, je namreč najslabši. Pa tko kot je Lunca napisala, kaj se oglasiuser posted image user posted image




Se strinjam,mislim halo,kaj pa mene briga kaj vozi varuska od Jolijeve,pa kaksne frizurce imajo njihovi mulcki...

Glede voza anamor,zgleda lep,samo jaz sem najvec gledala,da je lahek,hitro zlozljiv in ne zavzame prevec prostora,ker je ze prvi cist prerobusten.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Voziček Chipolino
20.7.2009 23:53:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

O.k.Govorila sem o modi,ne o samomorih.Vsi se po nekom radi zgledujemo,tega ne more nihče zatajit. že, vendar zaradi tega ne kupujemo vsega kar majo user posted image  Uživam v tem,da sledim trendom in v tem ne vidim nič slabega.

Glede tega da imam preveč denarja pa takole.Ja,imam ga toliko da lahko dodam razliko ki sem jo rabila,ko sem prodala Zappa(100€). super zate - morda bi lahko otroku ta denar bolj pametno naložila, ker nikoli ne veš, kaj ti bi prinesla recesija, glede na to, da si na svojem

Vse kar imamo sva si z možem ustvarila sama,brez kakršnekoli pomoči(razen bank) in vrjemi,bilo je ogromno odrekanj,strahu,skrbi kako nama bo podjetje uspelo,kaj če ne boma imela niti toliko kot sva imela prej in bodo otroci živeli v pomanjkanju...Šla sva na vse ali nič,oba sva pustila službi in šla na svoje,da bi lahko sebi in svoji družini nudila več.In ni mi žal,danes lahko svojemu otroku kupim takšen voziček kot želim!

Tako,da me opazke o Murinih delvkah sploh ne premaknejo(tudi jaz sem bila včasih samo delavaka),vsak je sam svoje sreče kovač naj se te drži in vsak si naj naredi tako,da bo srečen a ti živiš na kakem srečnem planetu al kako - dej povej, kje je, nas je po moje dost takih, ki bi se z veseljem preselileuser posted image .Jaz sem si in ponosna sem na to!


(odgovor članu krtek 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Voziček Chipolino
20.7.2009 23:55:50   
zez76
Bravo, Krtek. Ne razumem zakaj vsi sam kritizirajo?!?user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Voziček Chipolino
20.7.2009 23:59:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zez76

Bravo, Krtek. Ne razumem zakaj vsi sam kritizirajo?!?user posted image user posted image


zakaj? ker nam gredo na živce ljudje, ki se samo hvalijo

(odgovor članu zez76)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Voziček Chipolino
21.7.2009 0:08:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Men zgleda ful fin ... je pa isti kot Beby Welt Moon, samo da je ta precej cenejši. Tole z naslonom tut mene zanima, če gre v čisto sedečega. Ima pa to slabost, da se naslona za nogice ne da dvignit. Prednost je pa ta, da se res na malo zloži in je ful lahek, ter v nasprotju z Zappom se mu da hrbtišče regulirat pa kaj lahko na ročaje obesiš.



sam sej sploh ni cenejši od moona - je zdej v bc v akciji za 99€
mi mamo moona, pa smo ful zadovoljni, to da se naslona za nogice ne da dvignit, pa sploh ni panike, ker naš, ko se mu ne da več noge dol držat, jih da kr gor na voziček al pa na ograjicouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Voziček Chipolino
21.7.2009 0:13:39   
zez76
Ja,pa hvala bogu,da se lahko kdo pohvli v teh časih. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Voziček Chipolino
21.7.2009 0:35:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zez76

Ja,pa hvala bogu,da se lahko kdo pohvli v teh časih. user posted image


jaz pravim tko - skoz in skoz se hvalijo tisti, ki so prepričani, da jim bo šlo zmer super - je pa dejstvo, da živimo v realnem svetu, kjer nikoli ne veš, kaj bo jutri

(odgovor članu zez76)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Voziček Chipolino
21.7.2009 11:14:31   
*anamor*
Hvala vam za odgovore. Menda ga bom res kar naročila.
Se oglasim potem, ko gre mali spat. user posted image user posted image

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Voziček Chipolino
21.7.2009 12:31:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Men zgleda ful fin ... je pa isti kot Beby Welt Moon, samo da je ta precej cenejši. Tole z naslonom tut mene zanima, če gre v čisto sedečega. Ima pa to slabost, da se naslona za nogice ne da dvignit. Prednost je pa ta, da se res na malo zloži in je ful lahek, ter v nasprotju z Zappom se mu da hrbtišče regulirat pa kaj lahko na ročaje obesiš.



sam sej sploh ni cenejši od moona - je zdej v bc v akciji za 99€
mi mamo moona, pa smo ful zadovoljni, to da se naslona za nogice ne da dvignit, pa sploh ni panike, ker naš, ko se mu ne da več noge dol držat, jih da kr gor na voziček al pa na ograjicouser posted image

Ja saj res ... zdaj je v BC akcija ja ... nya, a prideš mojmu razložit, da se marela rabi user posted image ... pravi da imamo tavelik voziček in da nič drugega ne rabimo ... jaz bi ga pa takuuuu imela za v stanovanje pa za na hitre "izlete" v trgovino.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Voziček Chipolino
21.7.2009 19:45:21   
krtek 1
Boga nya,res se mi smiliš ko si tako nesrečna v življenjuuser posted image .Sočustujem z tvojimi bližnjimi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Voziček Chipolino
21.7.2009 20:01:23   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Zgleda ful dober,no mogoče malo preveč spominja na Zappa.Nekaj me zanima,ker rada sledim modnim trendom tudi pri vozičkih in z veseljem pogledam v revijah kakšnega vozijo(varuške) od Angeline Jolie in podobne zvezdnice,a se ve še vedno držite slovenske klasike kot so Zappi in podobno ali se najde katera,ki razmišlja tako kot jaz?Meni se še vedno zdi,da so glede mode pred nami in mi takoj postane všeč nihov stil glede oblačenja in frizur otrok.Sedaj opažam,da nima nobena kakšnega vpadljivega vozička,sploh pri marelah,so vsi tako preprosti,klasične marele.V eni reklami sem videla,da ima ena seksi igralka(ne vem več katera) voziček Cybex in mi je bil v trenutku noro lep.Že naslednji dan sem prodala Zappa in šla po marelo Cybex.V Baby centru pri nas so mi ga mogli posebej naročit,ker jih niso imeli na zalogi.Ko sem vprašala,kako to da jih ni v trgovini mi je poslovodkinja rekla,da ima redko katera mamica tako dober okus kot jaz.Seveda sem ga z še večjim veseljem odpeljala iz trgovine.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

če bi imela, bi prilimala še une smeškote, ki se rolajo po tleh od smeha.

Upam, da se hecaš s tem pisanjem.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Voziček Chipolino
21.7.2009 20:45:21   
krtek 1
Pa seveda da se hecam...user posted image Kaj takega,da človek proda star voziček in si gre po novega je pa nakaj najbolj groznega kar lahko naredi za svojega otroka in svojo dušo.user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Voziček Chipolino
21.7.2009 20:47:56   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Pa seveda da se hecam...user posted image Kaj takega,da človek proda star voziček in si gre po novega je pa nakaj najbolj groznega kar lahko naredi za svojega otroka in svojo dušo.user posted image



ne nisem mislila tega, sem mislila na tvojo naduto pisanje, ma očitno tega ne vidiš. Preberi si še ene dvakrat svoje pisanje.

ma kaj je folku prioriteta v lajfu, za ne verjet. Pa kok so eni fensi šmensi zaradi materijalnih dobrin, u joja,user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Voziček Chipolino
21.7.2009 20:51:49   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1
Zgleda ful dober,no mogoče malo preveč spominja na Zappa.Nekaj me zanima,ker rada sledim modnim trendom tudi pri vozičkih in z veseljem pogledam v revijah kakšnega vozijo(varuške) od Angeline Jolie in podobne zvezdnice,a se ve še vedno držite slovenske klasike kot so Zappi in podobno ali se najde katera,ki razmišlja tako kot jaz?Meni se še vedno zdi,da so glede mode pred nami in mi takoj postane všeč nihov stil glede oblačenja in frizur otrok.Sedaj opažam,da nima nobena kakšnega vpadljivega vozička,sploh pri marelah,so vsi tako preprosti,klasične marele.V eni reklami sem videla,da ima ena seksi igralka(ne vem več katera) voziček Cybex in mi je bil v trenutku noro lep.Že naslednji dan sem prodala Zappa in šla po marelo Cybex.V Baby centru pri nas so mi ga mogli posebej naročit,ker jih niso imeli na zalogi.Ko sem vprašala,kako to da jih ni v trgovini mi je poslovodkinja rekla,da ima redko katera mamica tako dober okus kot jaz.Seveda sem ga z še večjim veseljem odpeljala iz trgovine.user posted image

Joj, če bi bila jaz ta poslovodkinja in bi mi v trgovini pustila tak lep kup(ček) denarja, bi ti voziček še v avto nesla. Kaj samo voziček, še tebe bi nesla zraven user posted image Ker bi računala, da se boš kmalu spet s še večjim veseljem vrnila v to trgovino in skladno z najnovejšimi modnimi smernicami ponovno izbrala kakšen cenovno primeren artikel user posted image

Pa brez zamere, ker si res hecno napisala user posted image Kar se okusov in denarja, ki smo ga priravljeni odšteti, tiče, smo pa itak različni. Np user posted image


< Sporočilo je popravil špelin@ -- 21.7.2009 20:53:03 >

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Voziček Chipolino
21.7.2009 20:55:55   
Šaki
evo sicer nimam tele omnie.ker mi nekaj fali pri njej sem pa kupla voziček trini
in sem več kot zadovoljna.mi ni žal da sm ga kuplauser posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?