|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček marela - kateri?
21.5.2018 21:40:58   
Umma3
Živijo. Iščem voziček marela, pa me zanimajo izkušnje. Rabim takega, ki je bolj trpežen, ima večja kolesa, zaželeno gumijasta, da je primeren za makadamski teren. Katerega bi mi priporočala? Hvala za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček marela - kateri?
22.5.2018 11:43:13   
5ri
Jaz sem pred leti tudi iskala tak voziček - marelo, pa je nisem našla, zato sem kupila voziček Jane Slalom Pro, ki ima taka večja in gumjasta kolesa in je zato primeren za vsak teren. Športni del tega vozička sem uporabljala kot marelo. Edini minus je, da je voziček velik in se ne zloži tako lepo kot marela.

(odgovor članu Umma3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček marela - kateri?
25.6.2018 6:32:39   
pejka
Živjo!

jaz imam Joie litetrax4 air. Pri nas je 300 evrov. Punce ga naročajo iz Nemcije in ga dobiš za 200 evrov. Je pa super. Ima velika napihljiva kolesa in se fino na malo zloži. Strehica se da pokriti skoraj čisto do dol. Edino kar na motiti ni čisto ležeč položaj naklona - je malo dvignjen - mogoče 15 stopinj. Mojega nič ne moti - je pa že večji.

https://www.babyshop.de/Kinderwagen/Joie/Joie-Litetrax-4-Air-Sportwagen-Denim-Zest::33284.html?refID=047-wg&wgu=1457_42077_15299010684632_5ed4eb507d&wgexpiry=1532493068

Ga pa punce na Facebooku zelo pohvalijo

(odgovor članu 5ri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček marela - kateri?
26.6.2018 12:45:31   
maca83 RR
Ma joj, kje si bila dva meseca nazaj, ko sem kupovala nov vozek. Tole bi šlo še v moj mali avto brez razstavljanja. Mogoče kupim za kasneje, JOIE PACT LITE verzijo pri njih.

IZVIRNO SPOROČILO: pejka

Živjo!

jaz imam Joie litetrax4 air. Pri nas je 300 evrov. Punce ga naročajo iz Nemcije in ga dobiš za 200 evrov. Je pa super. Ima velika napihljiva kolesa in se fino na malo zloži. Strehica se da pokriti skoraj čisto do dol. Edino kar na motiti ni čisto ležeč položaj naklona - je malo dvignjen - mogoče 15 stopinj. Mojega nič ne moti - je pa že večji.

https://www.babyshop.de/Kinderwagen/Joie/Joie-Litetrax-4-Air-Sportwagen-Denim-Zest::33284.html?refID=047-wg&wgu=1457_42077_15299010684632_5ed4eb507d&wgexpiry=1532493068

Ga pa punce na Facebooku zelo pohvalijo



< Sporočilo je popravil maca83 RR -- 26.6.2018 12:52:09 >

(odgovor članu pejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček marela - kateri?
28.6.2018 10:15:57   
Umma3
Oooo, hvala za tale link. Na koncu se je izteklo tako, da sem dobila enega v dar in ker se podarjenemu konju ne gleda v zobe, je kar ok: Moon kiss. Mojega sicer malce trese ko greva po makadamu, ampak očitno mu je ok, ker se prav zabva s spuščanjem tresočih glasov. Ni nek presežek, je pa dovolj kompakten za naš teren in sovolj majhne, da ne zasede pol prtljažnika.
Bo pa tale namig dobrodošel za naslednjič ;)
Hvala.

(odgovor članu maca83 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?