|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vozički in lupinice
14.7.2006 19:44:26   
Anonimen
No pa nardimo še statistiko vozičkov in lupinic, pa dajte še pripisat zakaj ste se odločile za nakup, kolk ste zadovoljne, ... Da še malo olajšamo izbiro novopečenim mamicam in očkom.

Mi smo danes kupili Quinny Speedi Sx v olivno zeleni barvi, skupaj s košaro Dreami in vrečo. Lupinico pa smo vzeli Maxi Cosi Cabrio vzorček Animal.

Speedi je zmagal v bitki med Freestylom 3XL, I'coo Platon 3 ter Traxx Marlin 3. Platon in Marlin sta odpadla zaradi tega, ker ni mogoče namestiti lupinice Maxi Cosi, za katero sva bila trdno odločena, da jo bomo kupila, glede na teste. V prid Speedija pa je govorila teža, dizajn,cena,...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vozički in lupinice
14.7.2006 21:56:35   
rainbow
Lupinica in ostala avtosedeža Romer, zelo zadovoljniuser posted image user posted image

voziček-prvi sva mimo vsekala, ne bi zdaj o temuser posted image , pač pa marela Peg Perego- zelo v redu, jo bomo uničili do koncauser posted image in naprej.
Sicer pa so zdaj že take variante vozičkov, da ne sledim več.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vozički in lupinice
14.7.2006 22:36:12   
doroteja23
Mi pa imamo voziček in lupinico Graco in sem full zadovoljna pa še cenovno je bil ugoden. Avtosedež pa še kupujemo.

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vozički in lupinice
15.7.2006 7:53:47   
KBM
Mi imao lupinico Cam in sem zadovoljna,voziček pa imamo ABC Design drugače je ok samo težek je kouser posted image ,sedaj razmišlljava da bova kupila Quinya mi je full všeč pa še lahek je!!user posted image

Drugače bomo pa kupili (že gledamo) avtosedeže in sicer še ne vemo za katerega se bomo odločili!!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vozički in lupinice
15.7.2006 8:25:11   
Anonimen
Voziček Peg Perego Pramette.
Lupinica od iste firme.

Zadovoljna user posted image . Sploh zdaj, ko se je opral v pralnem stroju user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vozički in lupinice
15.7.2006 8:52:01   
*maja
Lupinico smo imeli Maxi Cosijevo, sedaj pa Imamo Concorda.
Voziček pa smo ravnokar zamenjali in smo kupili Peg Peregovega P3.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vozički in lupinice
15.7.2006 9:31:02   
sašaš
Voziček Hauck - Traxx Jaguar 4 (barva lime - siv in zelen).
Lupinica Esprit (Easybob) - paše na ta voziček (bež in zelena barva).

Ampak zaenkrat sta še prazna...user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vozički in lupinice
15.7.2006 10:11:20   
sazi
maxi cosi cabrio - dobra na testih, gre na voziček, dovolj velika
quinny speedi sx - velika kolesa, dokaj lahek, se dovolj na majhno zloži

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vozički in lupinice
15.7.2006 10:36:37   
SašaR
Lupinica od Čenče iz Žirov - nikakva, žal mi je da sva jo vzela (je izposojena). Za naslednjega kupiva stolček od 0 - 18 kg. Naša pupa pa čez nekaj mesece dobi enega orenk od 9 -36 kg.

Voziček Hauck roadster (trikolesnik) - eden izmed redkih ki se mi je zdel lep na prvi pogled. Pregledala karakteristike, ki se mi niso zdele slabe (teža - 10 kg), gre v Saxo....Videla ga na Toysovi spletni strani in cena je bila še bolj fantastična (65 evrov v Avstriji, pri nas krepko več). In tako ga imamo in uživamo z njim. Mala se rada vozi v njem.
Ima pa eno veliko napako - hrbtni naslon se dviguje s štrikci, kar pa je totalno mim, ker se težko naštima obe strani enako + še en štrikec je daljši od drugegauser posted image . Drugače je ful dober in če zdrži še nekaj mesecev, mislim da bo za svojo ceno bil krepko ponucan.


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vozički in lupinice
15.7.2006 16:37:06   
*goldfish*
Voziček PP Pramette in lupinica Primo Viaggio

Mi tudi zadovoljni in oh in sploh  user posted image   

Mič a ni lepo, ko ga vržeš v stroj in je spet nov?user posted image

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vozički in lupinice
15.7.2006 17:08:42   
Anonimen
Lupinica Safety Baby in vozička Chicco Atlantic in Hauck "nekaj". user posted image

Vse po spisku smo dobili, zato nismo imeli možnosti izbire. user posted image

Lupinica je OK, ampak full preširoka za nosit (Robi se lahko v njej še gunca user posted image ), voziček Atlantic je samo za vožnje po ravnem, je pa lahek, Hauck pa je "terenc" user posted image  in popolnoma štorast. Kot bi ga primerjal z Lado Nivo - grd, ampak zelo uporaben. user posted image

(odgovor članu *goldfish*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vozički in lupinice
15.7.2006 21:15:04   
Anonimen
Imela sva romerjevo lupinico user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  - piškotku je bila totalno neudoba.
Do danes sva kupila 3 vozičke:
a) ABC design trikolesnik - težak ko user posted image in težko voljiv,
b) Giordanijevo marelo, ker takrat, ko sva kupovala (na brzake) niso imeli Peg peregojeve marele - je še kar OK
c) Quinny zap - daleč najboljša stvar, ki smo jo kupili

Imava dva avtosedeža - vsak v svojem avtu:
a) Maxi cosi priori xp - zelo dober
b) Concord ultrimax - tudi kar ok, čeprav se mi zdi malce bolj neudoben od maxi cosijevega

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vozički in lupinice
17.7.2006 8:37:26   
Nixxon
Lupinica: Römer Baby Safe Plus - bomo videli kako se obnese

Voziček: FirstWheels Track Elite - bomo videli kako se obnese

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vozički in lupinice
17.7.2006 9:32:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Speedi je zmagal v bitki med Freestylom 3XL, I'coo Platon 3 ter Traxx Marlin 3. Platon in Marlin sta odpadla zaradi tega, ker ni mogoče namestiti lupinice Maxi Cosi


Ziher? Ker tole varianto midva tuhtava, torej Marlin 3, pa lupinico Maxi cosi. Začudena sem pa zato, ker na kikiweltu prodajajo adapterje za namestitev Maxi cosi lupinice na voziček.

http://shop.kikiwelt.de/cgi-bin/catalog.cgi

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vozički in lupinice
17.7.2006 10:44:15   
Anonimen
Tam, kjer sva voziček kupila nam je prodajalka rekla, da ni mogoče namestit Maxi Cosi na Traxx ter I'coo. user posted image user posted image user posted image  Na kikiwelt-u pa nisem pogledla. user posted image  

... saj ne vem, če mi je žal???

Hothien poročaj kako je s tem!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vozički in lupinice
17.7.2006 10:52:11   
benika
Lupinica je bila od HAUCK-a, avtosedež je MAXI COSI PRIORI, vozičke imamo pa 3:

- voziček s košaro je od CHICCO
- navaden voziček je  od PIKOLA
- marela je od BBY

Z vsem smo max. zadovoljniuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vozički in lupinice
17.7.2006 11:07:14   
viv_
Maxi Cosi Cabrio in Quinny freestyle 4XL. Vse super!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vozički in lupinice
17.7.2006 12:34:08   
puncica
LUPINCA
pri punčici (stara 2 leti):
- avtosedež od 0-18 kg, kr neki bil je izposojen in sva bila totalno jezna na njega, ker se je tamala enkrat skor ven prevrnila ko smo jo nesl v avto user posted image in totalno neudoben
- avtosedež maxi cosi priori xp (18-36) se mi zdi smo super zadovoljni in tamala je rada v njem.

pri punčeku (star 2 mesca)

- avtosedež maxi cosi baby al neki (0-18) smo super zadovoljni, samo žal mi je da spodaj nima pene po  ritjo pa dam brisačo pa je ok. Pa mal je smotan na ročajih, ko so spodaj ful ven in se potem ko jo nosiš zaletavaš s kolenom v tiste ročaje user posted image

VOZIČEK
pri obeh:
- voziček ABC Design Focus Alu, star model, kupil smo ga ker je bil pocen, ker moj dragi je bol skopušne sorteuser posted image pa tud men se zdi brez veze dajat ne vem kolk za ne vem kak voziček, mah čist vredu je in smo zaenkrat zadovoljni z njim
user posted image da se da ročaj premikat naprej in nazaj, pa mu potem sonce noter ne sije, pa da ima velike kolese za naše rovte
user posted image
ker se ne da nič v košaro dat, ko je čist poležan sedež, je grozno težak, deluje mi tako plastično
- marela JANE (stara 20 let user posted image )
user posted image je bila super, po 20 letih je bilo ogrodje ful kompaktno, nič se ne ziba pa to, sedež se da poležat in tudi nogice se potem dvignejo, tako da nima nogic v kolenu v dol visečih, po moje so vozički JANE
user posted image bil je že tu mač star, kolesa so bila že čist out, pa blago že mal preperelo in tako, tako da je končal po 2 mescih na odpadu
- marela kupljena v šparu za 10 jurjev user posted image   sva zadovoljna z njo, ker se da poležat in je na sistem marele JANE skratka smo tud z njo zadovoljni tamala pa tud, ker ima gor medvedke pa zajčke user posted image



_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vozički in lupinice
17.7.2006 12:41:45   
Anonimen
tapru imel lupino mom bebe kupljeno iz druge roke in je bla ok, pa vozek abc design novus 4 ki je bil popolna katastrofa! sem ga prodala in kupila vozeg peg perego pliko p3 in sem supr zadovoljna! zdej mamo že dva :) in pa lupinico peg perego prima vaggio ki je tut super in paše na ta vozek!

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vozički in lupinice
17.7.2006 12:46:21   
kofetek2010
lupinca: Maxi Cosi Cabrio (OK, rezen prevleke, ki se cufa)
voziček: Quinny Buzz
avtosedež od 9-18 kg: Römer Duo Plus (Isofix), za tadrugega pa se še odločam

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vozički in lupinice
24.8.2006 16:24:02   
Zasanjana
Pri prvi smo imeli PP pliko3 in lupinico primo viaggio, pri drugem imamo pa maxi cosi lupinico in quinny speedi sx (navy).

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vozički in lupinice
24.8.2006 16:51:56   
škratek
Lupinica, Košara in voziček - Chicco S3 (komplet). Voziček je trikolesnik in se izredno lepo vozi, na hitro se zloži. Smo zadovoljni... Mislim, da imajo zdaj že nov model - še lepša lupinica, ostalo je enako. Lahko se ga vidi na chiccovi strani. Upam, da sem komu pomagala.user posted image

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vozički in lupinice
25.8.2006 11:12:38   
pina colada

lupinca: Maxi Cosi Cabrio
voziček: Quinny Buzz
avtosedež od 9-18 kg: Römer Duo Plus (Isofix)


(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vozički in lupinice
25.8.2006 11:22:45   
jana26
Lupinici in vozička (marela) od Peg perego, zelo zadovoljna.user posted image

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vozički in lupinice
25.8.2006 11:50:04   
Sonrisa
Vse od Peg Perego - zelo zadovoljni. user posted image

(odgovor članu jana26)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?