|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vpis v šolo
4.1.2008 12:55:15   
Anonimen
Koliko vas bo letos svoje otroke prvič vpisalo v šolo?



Jaz sem med njimi.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 12:57:41   
Andra
Jaz tudi in moj sin se že prav veseli user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 12:57:51   
lelaval
Zakaj pa toliko solzic? Prepričana sem, da Tibor komaj čaka.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 12:57:54   
Anonimen
Še en taka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 13:00:22   
flikflak
Evo nas.
Tudi naša komaj čaka,jaz pa malo manjuser posted image .Ker še kar tuhtamo kam naj jo vpišemo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 13:00:38   
Anonimen
zakaj jok?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 13:01:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Zakaj pa toliko solzic? Prepričana sem, da Tibor komaj čaka.



Ja, možno, samo jaz ne, ker je že tako veliiiiiiiikkkkkkuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Al bina razume.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 13:01:40   
Lenny
Tudi pri nas bo prvošolček. In ja, šmrc, sem ena mama, ki ima ob tem zelo mešane občutke user posted image  user posted image  user posted image  Dajmo se malo tolažit!

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu flikflak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 13:02:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

zakaj jok?


Ja, kot pravi Spliš, ker ni več moj mali, mali fantek. Moja bebica. Joj, mater, ne bom več na to temo hodila, k sem res solzna ratala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 13:03:53   
Lenny
zakaj jok?


Boš videla, kako hitro bo minilo teh nekaj čisto otroških let. Meni še zdaj ni jasno, da ga moram marca vpisati v šolo. Da je res že tako velik.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 13:04:28   
tananejka
Moji dvojčici gresta tudi letos v 1. razreduser posted image  (šele oktobra bosta stari 6.let). Twinski se veselita user posted image user posted image , jaz pa malo manj (tega jima sicer ne pokažem)user posted image ....še dobro, da ni obratnouser posted image

Vpisali ju bomo v šolo v naši bližini kamor bo šlo tudi večina otrok iz vrtca, kar se mi zdi superuser posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 13:05:34   
Anonimen
Lenny, a marca je vpis?

To sem tudi hotela vprašat, ja, pa sem pozabila, ker sem tako otožna ratala.

Moje moje malo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 13:06:29   
tananejka
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Lenny, a marca je vpis?

To sem tudi hotela vprašat, ja, pa sem pozabila, ker sem tako otožna ratala.

Moje moje malo.user posted image user posted image user posted image


Pri nas bo baje februarja. Obvestilo pa naj bi prišlo po pošti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 13:07:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tananejka

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Lenny, a marca je vpis?

To sem tudi hotela vprašat, ja, pa sem pozabila, ker sem tako otožna ratala.

Moje moje malo.user posted image user posted image user posted image


Pri nas bo baje februarja. Obvestilo pa naj bi prišlo po pošti.


O, a že februarja, marca? Hudo. No, ampak še dobr, da se mali veseli iti v šolo, ker bo potem šel lahko tudi na karate, predvsem zaradi tega. Pa ker mu bo kakšen zob odpadel, zaenkrat se namreč še noben ne maje, eni sošoli imajo pa že nove. A vaši imajo že kake stalne zobe?

(odgovor članu tananejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 13:10:06   
flikflak
44. člen
(vpis)
Osnovna šola vpisuje otroke v 1. razred v mesecu februarju za naslednje šolsko leto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 13:10:41   
Anonimen
Se mi zdi, da je pri nas tudi februarja ponavadi vpis. A po pošti da dobi? O šit, mene kar kakat prijemlje.


Mojemu Tiborju se en zobek maje, spodnja enka ni več v vrsti. To pa mi je hecno. Ni tako zelo grozno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 13:10:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

zakaj jok?


Ja, kot pravi Spliš, ker ni več moj mali, mali fantek. Moja bebica. Joj, mater, ne bom več na to temo hodila, k sem res solzna ratala.


Joj punce, sem mislila, da je kaj narobe. Ja ni kaj odraščajo , še včeraj smo jih nosile ker so imeli krčke, danes pa komandirajo kaj bodo oblekli.
Evo splišni in al bina en objem, tak iskren in ta misel: Dobra mama je tista mama, ki pomaga otrokom razpreti krila. (pa spomnite me na to, ko bo šel moj v šolo user posted image )

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 13:20:00   
Pauline
Tudi mi gremo letos v šolo...bo pa šele decembra 6 let star. Groza. Ta mali komaj čaka....mami pa še ni pripravljena.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 13:51:56   
Anonimen
Evo splišni in al bina en objem, tak iskren in ta misel: Dobra mama je tista mama, ki pomaga otrokom razpreti krila. (pa spomnite me na to, ko bo šel moj v šolo )


Hvala, adelajda.

(odgovor članu Pauline)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 13:52:36   
ajna12
Evo, še ena mamica se javla, katere hčerka gre jeseni v 1.razred.
Občutki- tako tako.

Pa saj smo dali veliko skozi, bomo tudi to.

Zobek se ji pa maje sam eden- spodnja 1.

(odgovor članu Pauline)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 13:55:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

Evo splišni in al bina en objem, tak iskren in ta misel: Dobra mama je tista mama, ki pomaga otrokom razpreti krila. (pa spomnite me na to, ko bo šel moj v šolo user posted image )


Ja, hvala. Saj midve se navzven delava ful močni. Midve kar vlečeva tista krila narazen, tako navzven, ampak v sebi jih pa z vso silo nazaj skupaj tiščiva. Pa jokava.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 13:56:34   
Anonimen
Drugače so pa občutki malo podobni kot takrat, ko smo šle v službo po porodniški. Ko smo morali kar naenkrat "odrasti".

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 14:08:34   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Zakaj pa toliko solzic? Prepričana sem, da Tibor komaj čaka.



Ja, možno, samo jaz ne, ker je že tako veliiiiiiiikkkkkk

Al bina razume.


Ah, dajta no - otroci se bodo še vedno crkljali. Mojadva 9 letnik in 10 letnica se še vedno, čeprav imajo že svoje simpatije itd. 1 razred pa je itak v bistvu kot mala šola.
Moja najstarejša gre jeseni v 6. razred, pa se mi zdi, da je bilo še prejšnji mesec, ko je bila dojenček. Najmlajša pa gre čez 3 leta v šolo. Sploh mi ni jasno, kdaj so tako hitro odrasli. user posted image

Aja - moja je že v vrtcu imela ene 4 stalne zobke, sin pa šele v šoli

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 14:09:05   
nejcko
Se pokorno javljam, ker letos nam pa ne uide user posted image user posted image user posted image user posted image  
Sama sebi sem hvaležna, da sem naši družini omogočila + eno leto brezskrbnosti.

Al bina, naš je sicer ene pol leta starejši od tvojega, če se ne motim, ampak ima spodaj že dva stalna zobka, zgoraj sta mu pa enici ravno na silvestra ven padli - bližnje srečanje z omaro z razmajanimi zobmi in rezultat je van big blek hol v ustihuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vpis v šolo
4.1.2008 14:13:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Ah, dajta no - otroci se bodo še vedno crkljali. Mojadva 9 letnik in 10 letnica se še vedno



O, hvala, hvala, to sem rabila.user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Božična smrečica
Admin

Kakšno božično smrečico ste postavili letos?

umetno (74%)

živo (19%)

iz drugih materialov (2%)

nobeno (4%)


Število vseh glasov: 89

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!