|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprašanje
1.3.2006 13:52:44   
Crnitulipan
Pozdravljene,

Prihajam iz sosednjega foruma - zanositev - pa vendar bi imela eno vprašanje. Ali je katera izmed vas zanosila po laparoskopiji in v polj poznih letih (imam 39 let)????
Ze skoraj leto se trudiva z mojim; hormoni OK, UZ OK, klomifenski test OK, spermiogrami OK, HSG OK.... Živci ... ali leta kaj pa vem...
Danes sem pa res čist depresivna, pa sem si rekla, da stopim na sosenji forum in povprašam kako je po laparo, katero imam konec tega meseca.
Že vnaprej se vsem zahvljujem za odgovor.
Lep pozdrav
Čarna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vprašanje
1.3.2006 15:52:16   
Anonimen
Jz imam kolegico, ki je zanosila po laparo.,(ima 1 leto staro punčkouser posted image ) vendar pa je 13 let mlajša user posted image

Držim pesti! Srečno!

(odgovor članu Crnitulipan)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Crkljanje dojenčkov.
пеперутка16

Se vaši dojenčki (6–12 mesecev) radi crkljajo? Moj sploh ne posluša, samo odriva me, pleza name, vleče, ... niti nošenje noče, samo gleda stran. To se mi zdi res čudno ... Kakšni so vaši?