|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprašanje - NUJNO!!!
25.10.2007 8:16:48   
*anamor*
Imam eno vprašanje, in sicer bom najprej povedala celo zgodbo.
Prejšnji teden sem delala test za nosečnost in mi je pokazalo negativno, bila sem zelo razočarana in sem se odločila, da bom prepustila času čas. Menstruacijo bi morala dobiti včeraj. Zdaj pa me zanima ali je še vedno možnost, da sem noseča? Sicer me ful bolijo prsi, vedno sem lačna, kar jedla bi. Imam tudi povečan beli tok in sem že čisto zmešana pa nevem kaj to pomeni. Prosim če mi lahko pomagate.

Aja če v soboto še nebom dobila M delam test, samo mislim, da jo bom dobila, ker že spet preveč upam.



_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vprašanje - NUJNO!!!
25.10.2007 8:18:39   
April
test se dela šele po izostali menstruaciji. Ker si ga dlala prej je možno, da ni pokazal, če si morebiti noseča.

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vprašanje - NUJNO!!!
25.10.2007 8:21:58   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: April

test se dela šele po izostali menstruaciji. Ker si ga dlala prej je možno, da ni pokazal, če si morebiti noseča.



Točno tako. Počakaj še kakšen dan ali dva....potem pa test ponovno naredi...

Se mi zdi, da si malo preveč nestrpna.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vprašanje - NUJNO!!!
25.10.2007 8:25:57   
*anamor*
Vem, da bi morala narediti test po izostali M in tako je Marogica to je moja nestrpnost, ki me včasih težko stane. Samo zdaj pa sem bila še bolj nestrpna, ker nisem vedela kaj in kako.

Hvala punce za odgovore, to pa je bilo res hitro

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vprašanje - NUJNO!!!
25.10.2007 8:37:19   
matt
Romy... priporočam ne mislit na izostalo M,... ja, lahko je reči,.... delaj nekaj kar te sicer veseli....
sama sem nad testki, čist razočarana. Po -11 dneh je CB pokazal rahel +, takoj naslednji dan pa sem krvavela, da je blo groza. Lahk da je bil SS, ne vem... potem je sledilo bilo tudi grozno vnetje.

Ko boš srečka user posted image  boš, saj nekaj dni nevednosti, najbrž ne bo nič spremenilo...

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vprašanje - NUJNO!!!
25.10.2007 8:38:22   
Marogica
ROMY, vse ob svojem času....Saj vem, bolj slaba tolažbauser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu matt)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vprašanje - NUJNO!!!
25.10.2007 8:40:09   
Anonimen
Test delaj tako ,kot piše na navodilih. Jaz sem bila ful nestrpna, pa sem vseeno zdržala, pa še to ne 1 dan po zaostali user posted image , ampak kar 2 dni.
In črtica je bila bolj močna od kontrolne.user posted image

želim ti, da zagledaš user posted image .

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vprašanje - NUJNO!!!
25.10.2007 8:41:19   
orhideja75
a ni bilo včasih tako, da je M najprej zaostajala in si šele potem naredil test?
bolje, da počakaš še kakšen dan ali bolje dva, pa potem spet probaš.
upam pa, da si noseča, ampak ti to ni pokazalo, ker si delala test prekmalu. sej tako si želiš ane?


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?