|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprašanje o splavu
3.12.2007 20:10:20   
Anonimen
Žal se je pri nama zgodilo, da sem zanosila kljub materničnem vložku. Imam pa res srečo, da sem padla v tista 2% nezanesljivosti. Sedaj pa je problem ta, da sem medtem časom jedla dva različna antibiotika, ki se pri nosečnosti ne priporočata. Poleg tega mi je ginekologinja na ultrazvoku našla še miom, ki bi znal delati probleme, zato sva se odločila za splav, ker ne bi prenesla, da bi se rodil otrok z kakršnokoli težavo. Verjetnosti za to pa je veliko. Zanima me, kako poteka postopek, ko prideš v bolnico, kako te sprejmejo, vem samo, da moram priti tešča. Kolko časa po posegu si še noter? Kakšne so fizične bolečine po opravljenem posegu, za psihične raje ne vprašam. Vsem hvala za odgovor.
 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vprašanje o splavu
3.12.2007 20:22:17   
MarijaPo
Nic se ne sekiraj.
Jaz sem bila na splavu, ker je zarodek sam umrl in menda je dokaj podobno temu, ki ga bos naredila ti.
V tvoji odlocitvi te zelo podpiram, s takimi stvarmi (da bi se rodil nenormalen) se ni za igrat.
Notri bos od zjutraj do kaksnih stirih popoldne. Po posegu (ki se ga dela v splosni anasteziji) bo mogoce malo bolelo, ampak precej malo, naslednje dneve se bo maternica krcila in bo tako, kot menstrualni krci, nic kaj groznega, 1 lekadol in ze ne bo vec sile.
1 teden bolj pazis na sebe, ne dvigujes vec kot 2 kg in se probas odpociti.
Meni se vseskupaj ni zdelo ne vem kako prestresljivo. Tudi s psihicnega vidika lahko ni grozno, ce si tega pac ne naredis za grozno. Torej, ne razmisljaj o zarodku in tem kaj bi lahko bilo in ne vem kaj vse, ker nima smisla.

Drzim ti pesti, da se bos cim manj obremenjevala s tem dogodkom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vprašanje o splavu
3.12.2007 21:08:49   
BaByGiRl
Jaz se tudi strinajm s tabo. tako, da dobro ramisli vse in potem ti bo veliko lažje, ko boš dala vse skozi.
Tudi men je plod odmrl in sem morala splaviti. Prideš tja, te preoblečejo, počakaš na vrsto, če vas je več. Pa na brzino opraviš. cca. 15 munut, ko se zbudiš, si že v soji sobi in čakaš na DR da pride , te pregleda in da dovoljenje da greš domov. Ponavadi nekje po 4-5 urah. 
Glede bolečin,...nisem imela nobenih. Niti nisem krvavela. ( ti verjetno boš ). Pa tudi za psiho ti lahko povem...jaz sem vse to razčistila sama s sabo in je bilo veliko lažje. Pa saj ko veš, da je tako prav...
Kar korajžno.
Lp, L

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?