|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprašanje samo za očije!
11.9.2006 8:55:59   
Anonimen
Zanima me vaše in izključno samo vaše mnenje!!!!!!!!
Kaj pomeni to, da moški vedno!!!!!!! in resnično vsepovsod!!!!!! gleda ženske!!!!! Ko kakšna vstopi v prostor, na ulici, gleda jih z avta, ko se kam peljeva, ko smo kje na pijači in sicer predvsem takšne ki so res luštne, lepo oblečene, našminkane, skoraj malo preveč. To niso samo pogeldi amapak dolgo buljenje in stremenje, dokler ne pride druga!!!!!!! Sama sem zelo urejena, vedno lepo zrihtana, tako da nisem zanemarjena, da ne bo pomote. In včasih ko se nama kam mudi vedno reče, "... pa sej si v redu, sej greva samo v mesto!!!!" al pa "... za v trgovino se ti pa res ni treba neki posebej rihtat!!!!" Potem pa bulji v vse, razen vame ne!!!!!!!! In skoraj nikoli, lahko rečem NIKOLI ne opazi kaj novega na meni. Ali si vse te žensek želi? Ali je to pač vaša vsakdanja navada? Ker ga resnično ne razumem. Če bi sama gledala tako očitno moške, bi jih gledala in sledila s pogledom, ker bi mi bili zelo všeč, lahko rečem, da bi si jih celo zaželela!!!!!!!!!!!!!! Torej, kaj se dogaja v vaši glavi, ko prikoraka mimo res lepa ženska????
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vprašanje samo za očije!
11.9.2006 8:57:35   
Anonimen
Torej, kaj se dogaja v vaši glavi, ko prikoraka mimo res lepa ženska????


Da bi jo podrl seveda!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vprašanje samo za očije!
11.9.2006 8:58:30   
Anonimen
Ne DA BI JO, ampak "kako bi bilo, ČE bi jo". user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vprašanje samo za očije!
11.9.2006 9:02:02   
Anonimen
 
S
Ali si vse te žensek želi?


Sej veš, da so to zanj samo sanje, utvare, bi imel nekaj, kar nikoli ne more imeti, ti si pa prikolica zraven takrat.

Sanja svinja o kukuruzu, a kukuruza nemauser posted image !

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vprašanje samo za očije!
11.9.2006 9:05:35   
Anonimen
Mislim ženske, a lahko, lepo prosim, vsaj enkrat na nekaj odgovorijo samo moški?????!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vprašanje samo za očije!
11.9.2006 9:05:40   
Anonimen
Ima kukuruza, ima... al muško nema jaja... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vprašanje samo za očije!
11.9.2006 9:07:10   
Anonimen
To je moj dedc reku, ne jst... jst sam tipkam... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vprašanje samo za očije!
11.9.2006 9:12:47   
Anonimen
Ima kukuruza, ima... al muško nema jaja...




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vprašanje samo za očije!
11.9.2006 9:48:04   
darjatimci
Mislim ženske, a lahko, lepo prosim, vsaj enkrat na nekaj odgovorijo samo moški?????!!!!!!!!!!!!
.
Samo pojasnilo,tukaj na RR so samo pridni očki,ki imajo oči samo za svoje drage.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
11.9.2006 9:51:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu darjatimci)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vprašanje samo za očije!
11.9.2006 9:51:34   
kincapika
Vprašanje za očije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... sej to ni vprašanje samo za moške... a misliš, da so ženske kaj drugačne?! Raje vprašaj tiste, ki jih možje gledajo!!!
Sem sigurna, da ne ostane samo pri pogledih... se ti ne zdi, da ko je pa SAM v mestu, na pijači, v trgovini... da ne gre dlje od pogledov... mogoče telefonska številka, izmenjava mejl naslova??? Nikoli ne veš, zato pa uživaj življenje in poskrbi, da bodo tudi drugi moški tebe poželjivo gledali... mogoče bo naslednjič na forum on poslal kakšno vprašanje.... MOJO ŽENSKO MOŠKI POŽIRAJO Z OČMI... KAJ NAJ NAREDIM???????????????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pravica pravic je pravica živeti
ter očka in mamico ob sebi imeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vprašanje samo za očije!
11.9.2006 9:51:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: darjatimci
tukaj na RR so samo pridni očki,ki imajo oči samo za svoje drage.

Predlagam, da pokukaš na forum "Družina in partnerski odnosi", pa boš videl-a, da to ne drži. user posted image

(odgovor članu darjatimci)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vprašanje samo za očije!
11.9.2006 9:53:58   
daddy
  A bi se kateri zdelo bolj normalno, če bi moški gledal moške? Drugače pa, še eno glamurozno vprašanje, ki vsebuje napako že v osnovi ( kot da vsi moški razmišljamo/občutimo/whatever ... enako ). Se mi niti ne da resno odgovarjat na tole.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vprašanje samo za očije!
11.9.2006 9:54:49   
Anonimen
Spet blefiraš, Daddy. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vprašanje samo za očije!
11.9.2006 10:02:50   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Spet blefiraš, Daddy. user posted image user posted image user posted image


Nikoli ( če odmislim partijo pokra ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vprašanje samo za očije!
11.9.2006 10:04:00   
Anonimen
A ga kej na Internetu igraš? Full se da zaslužit. user posted image

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vprašanje samo za očije!
11.9.2006 10:04:33   
darjatimci
Predlagam, da pokukaš na forum "Družina in partnerski odnosi", pa boš videl-a, da to ne drži.
.
Saj prečekiram,pa meni to ni resno,en blef,domišljija,pa še kaj???Skratka veliko besed,pa malo ali nič dejanj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vprašanje samo za očije!
11.9.2006 10:14:01   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

A ga kej na Internetu igraš? Full se da zaslužit. user posted image


Ne, na netu pa še nisem probal .....  to je bolj feeling v živo .... hej, iz teme sva se oddaljila. Kar prepustma modrovanje o razmišljanju moških, bom z zanimanjem prebral kak pameten odgovor na to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vprašanje samo za očije!
11.9.2006 10:31:08   
KIRA
moj pa babnc sploh ne gleda. user posted image user posted image user posted image user posted image kvečjemu kero podre če je že tko. user posted image user posted image user posted image


ne  resno. to dela podzavestno. jest sem ga že večkrat vidla, da je tko mimgrede kako pogledal, ampak ne da bi pol bulju vanjo. to počne tko, primerja mal : kaj še druzga "po svetu hodi", ne zato ker bi tako rad za kiklami škilu. dec je dec, to spada zdravn.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vprašanje samo za očije!
11.9.2006 11:57:57   
Rok_LM
Moški pač radi pogledamo fajn žensko tako kot vsako drugo lepo stvar. To še ne pomeni da jo hočemo tudi takoj položit. A tebi pa ne paše če te kakšen frajer pogleda, seveda če je vse v mejah dobrega okusa in pogled ne postane buljenje.

Kaj pa ti? A tebi pa ne potegne oči v stran če gre kakšen pravi žrebec mimo? user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vprašanje samo za očije!
11.9.2006 12:17:56   
Anonimen
Zanimalo me je samo to, kaj vam v tistem trenutku roji po glavi, ko vam pogled drsi po ženski, od glave do pet in nazaj gor. Ali je to mišljeno kot - Hmmm, lepa! ali pa - Hmmmmm, kako bi jo zdejle nabrisu! Samo to! In pa, če se vam to bolj intenzivno dogaja v obdobju, ko vam trenutna partnerica ni več zanimiva in zato čekirate vse ženske, ki so v radiju 10m okoli vas.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vprašanje samo za očije!
11.9.2006 14:32:27   
Anonimen

Anonimna,

Če želiš odgovor na svoje vprašanje si odgovori zakaj se ženske pravzprav urejate? Zakaj se ženske rade nališpajo, poudarijo okice, lička, ustnice…? Mislim, zanimivo, da moški tega ne počnejo! Zakaj torej kratke suknjice, čevljci z visoko peto, ki poudarijo vitkost in lepo ritko, zakaj prstančki, uhančki, verižice in podobna navlaka na vas, če pa si tako prekleto želite, da bi v Vas videli še kaj več kot le spolni objekt? Zakaj? Samo ne mi o izgovorih tipa to delamo za sebe, ker se me boljše počutimo… Že v redu, da se boljše počutite ampak kaj je v bistvu razlog za boljše počutje? Sama obleka na vas ali rezultat vaše obleke – privabljanje pogledov nasprotnega spola?  

Poznavajoč mentaliteto moškega (ali vsaj sebe kot moškega) sem v bistvu zagovornik muslimanskega kodeksa oblačenja – čim bolj zavito tem bolje. Kar se namreč dogaja v naši t.i. civilizirani, svobodni in demokratični družbi ni nič druga kot eno samo veliko duhovno nazadovanje in čaščenje površinskega, prividno lepega, plehkega – skratka, ena velika kolektivna zahodna orgija. Bolj ko smo civilizirani, bolj smo tudi primitivni. In vse to v službi zaslužka velikih korporacij, ki jim podrejeno priznavamo narekovanje trendov. Ja, pa kaj še! Pušimo kot navadne ovce, samo da se tega ne zavedamo. Manj cunjic, manj stroškov, večji zaslužki. Mi pa kot psi na 35°C – jeziki do poda! Patetika!!! Da bolj ne more bit!

In zakaj tako! Eh, ****, taki pač smo! Gledamo, radi vidimo in smo radi videni. Radi smo opaženi. Bolj ekstravagantno, bolj izrazito – bolj udarno! Kot reklama! Bolj ko pritegne bolj je videna! Za žensko to pomeni več potencialnih snubcev, kar dalje pomeni večjo paleto izbire. Od klošarjev do tistih z globoko denarnico. Bolj kot je razkošno, boljša je selektivna pozicija. Zakaj bi se bogati grebli za grdobe, če pa vejo da lahko izbirajo med tistimi bolj fletnimi? Ker lahko! In kaj takrat gledajo! Sigurno jih ne zanima njihov intelekt ker tega kar tako ne boš videl. Sicer pa niti nimajo časa, da bi se z tem kaj pretirano ukvarjali. ****, folk – videno – kupljeno, gremo dalje. Kot potrošni material. Če je funkcionalno se bo obdržalo, če pa ne, piči naprej. Je pa težko ne obrnit glave pri takšnem mimohodu, priznam. Od tod moje zagovarjanje islamskega kodeksa oblačenja. Ženske v dimije in burke, pa mirna Bosna ;) Glejte sebe in svoje, pa bo mir. V današnjih časih in na ta način, bolj težko. O čem pa razmišljamo? Kaj pa vem, nič konkretnega, zdaj da bi se z vsako posebej ukvarjal za tistih par sekund kar jo vidim mi ne pada na pamet ker bi potem vejretno na vsakih pet metrov moral podoživljat seksualne izkušnje. Pač pogledaš, ker vidiš. Lepo telo, lep obraz, vseeno, opaziš, vidiš, šibaš dalje, nič konkretnega. Nobenih »bogve če si jo brije ali ne, me zanima če ga potegne tak dobro kot tudi zgleda ali_kaj_podobnega« vprašanj. Potencialni mati otroka, ker pač zadovoljuje vse podzavestne biološke kriterije zdrave, mlade in sposobne mamice user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vprašanje samo za očije!
11.9.2006 18:32:48   
firasto
nekaj mi ne dela v redu, bom kasnej probu.

< Sporočilo je popravil firasto -- 11.9.2006 18:34:11 >


_____________________________

"Kako naj odpustim?"
"Če ne bi obsojal, ti ne bi bilo potrebno odpuščati!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vprašanje samo za očije!
11.9.2006 20:48:56   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Od tod moje zagovarjanje islamskega kodeksa oblačenja. Ženske v dimije in burke, pa mirna Bosna ;) 


Kaj pa če bi si kar ti nadel fijakarske plašnice, če ne obvladaš svojih hormonov? Glede na napisano si vrjetno tudi menja, da je posiljena mladoletnica sama izzivala  to, kar se ji je zgodilo? Pa to nikoli ni res!!! Vsak moški se mora sam znat obvladat in vedet, ksaj sme in kaj ne! Misliš da so moški iz lslamsko urejenih držav ukročeni? Čim pridejo čez plot se jim kar meša ob pogledih na ženske, mnogo bolj kot tistim , ki so tega pogleda vajeni vsakodnevno. Pa najbrž doma tudi ( kar je skrito najbolj vznemirja), samo tam lahko svojo moškost izgubijo, če ga lomijo. Niso samo ženske pod ključem.
http://www.mailzabava.com/details.php?image_id=440&sessionid=51d3fcdcd59cabacf622aaeb72926135

Tudi Sita se je včasih čutila  ogroženo, če sem katero pogledal. Pa ni imela nobenega razloga za paniko. Ogroženost izvira predvsem iz nezaupanja vase, ker podzavestno ne verjame povsem, da si resnično zasluži moževo predanost ( taisti problem je podlaga tudi za ljubosumje). Z leti se ji je zaupanje v najino zvezo okrepilo, pa je sedaj ne muči več.
  To, da rad pogledam kakšno lepo žensko izvira že iz tega, da je pač narava opremila moškega z nekim čutom, kako izgleda zdrava potencialna partnerka, ki bo zagotovila zdrav naraščaj in nadaljevanje vrste. S poroko ta čut ne odmre.
  Jaz na lepo žensko gledam predvsem kot čudovit izdelek božanskega kiparja, kot bi v galeriji z veseljem pogledal dobro umetniško stvaritev. Pri tem mislim predvsem naravno lepoto - sorazmerja, skladnost obraza ipd... Ženske, ki so padle v kad z barvo in imajo na sebi demit fasado pa me ne privlačijo. Imam občutek narejenosti in da so neodkrite.
  No seveda, lepa ženska, hmmm... Oči se kar prilepijo nanjo. Jih je včasih zelo težko preusmerit kam drugam. Pa ti spet ugredo nazaj. Pa spet...

 
Mi ne dela moj nick, zato sem uporabil Sitinega.
Firasto

< Sporočilo je popravil Sita -- 11.9.2006 20:56:14 >


_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vprašanje samo za očije!
11.9.2006 21:46:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
kako bi jo zdejle nabrisu!


Točno to in nič drugega.

In pa, če se vam to bolj intenzivno dogaja v obdobju, ko vam trenutna partnerica ni več zanimiva in zato čekirate vse ženske, ki so v radiju 10m okoli vas.


No in to je izhodišče in bistvo tvojega vprašanja. In zato te tudi moti, da moški gledajo ženske. Pa kaj, če gledajo... A kdo neuser posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?