|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrhnika?
3.11.2007 18:52:00   
tins
Hello!

Če katera kaj ve, naj mi prosim sporoči, če je kakšna telovadba za 2+ na Vrh. (lahko tudi Borovnica, Log, Logatec...)

Hvalahvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vrhnika?
4.11.2007 8:23:05   
sašaš
Ja, je. ABC šport ima vsak teden na šoli IC tudi za tako male. Poglej tudi na spletno stran od ABC športa, tam dobiš vse informacije.
Mi smo pa še premajhni, ampak komaj čakamo naslednje leto! user posted image

http://www.abc-sport.org/urnik.html

Lp user posted image


< Sporočilo je popravil sašaš -- 4.11.2007 8:26:53 >


_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu tins)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vrhnika?
4.11.2007 18:40:09   
honey
Ti lahko povem iz prve roke: naš hodi na OŠ Log v telovadnico k telovadbi za take male (2+) in je prav super. Telovadbo organizira  pa ABC, tako kot ti je že predhodnica povedala. Je pa ob ponedeljkih na Vrhniki, ob sredah pa na Logu. Sicer smo mi iz Logatca, ampak se mali čuva pri babi na Vrhniki, ampak mi sreda bolj odgovarja. Je pa res fino, čeprav bi jaz rekla, da bi jih morali malo bolj zmatrat user posted image

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vrhnika?
12.11.2007 14:30:56   
tins
Hvala user posted image -upam, da še nismo prepozni...

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vrhnika?
16.12.2007 21:31:58   
Antigona
Tins ta mesec se je začela telovadba v Partizanu (obnovljena telovadnica) na Vrhniki. Je pa ob torkih ob 16:30 in je prov fino. Pa še drago se mi ne zdi. 10 eur na mesec...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu tins)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vrhnika?
16.12.2007 22:21:25   
sašaš
Antigona, za koliko stare pa je to, od koliko let? Če veš mogoče? user posted image

Hvala! user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vrhnika?
16.12.2007 22:26:01   
natasaom
se mal uštulim....men se zdi,da je 2+.lahko pa jutri zjutraj pogledam,ko bom hano v vrtec peljala in ti sporočim.

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vrhnika?
17.12.2007 14:54:07   
Antigona
IZVIRNO SPOROČILO: sašaš

Antigona, za koliko stare pa je to, od koliko let? Če veš mogoče? user posted image

Hvala! user posted image


od 2-4 let, tako kot je napisala natasaom

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vrhnika?
8.9.2008 10:36:37   
lonja
A ima mogoče katera informacije, a bo tale vadba potekala tudi letos? Naša tamala je bo konec leta stara 3 leta in bi jo full rada vpisala na kaj takega user posted image .


(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vrhnika?
10.9.2008 9:52:07   
honey
Ja, ravno včeraj je mali dobil pošto. Kdaj so pa termini, pa ne vem. Bom doma pogledala in ti sporočim.

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vrhnika?
11.9.2008 8:26:25   
honey
Tins, evo link http://www.logon.si/abc/index.php?option=com_content&task=view&id=31&Itemid=32 

tu boš vse videla in dobila informarcije, ki te zanimajo. So pa v redu vaditelji, čeprav naš se je proti koncu že zelo naveličal, tako da razmišljam, da letos ne bo hodil.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?