|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vročina
14.9.2004 20:49:04   
malika
Moj miš maš ima vročino, sicer še ni visoka - 37,8.
Ker sem malo nova pri teh stvareh in me malo daje panika, dajte mi prosim pomagat, kdaj se začne vročina zbijat.Ko pride do 38,5 ali že prej?
Upam, da ne bo hujšega in da so "samo" zobki, ker slina tudi lije v potokih.

Grem se zdaj malo v knjige zakopat.

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vročina
14.9.2004 20:54:32   
JASNA D
Hojla punca!

Jaz sem mojemu dala Calpol sirup, ko je prišla čez 38 stopinj - da sem bolj natančna - 38,2. Po treh dozah je vročina šla pa-pa.

Upam, da bo čim prej mimo in da je vročina od zobkov!

Mirno noč!

Jasna

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vročina
14.9.2004 21:07:15   
Ro-La
Probaj mu zdaj vročino zbit s hladno kopeljo, ko pa, če pa bo čez 38 pa mu daj svečko ali kaj pač imaš.

Upam da bo kmalu boljše!

Lp R&L

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vročina
14.9.2004 21:48:27   
Anonimen
Malika, meni je moja mami zmeraj zbijala vročino s surovim krompirjem, ki mi ga je navezala na notranjo stran zapestja... in je pomagalo.

Upam, da so res samo zobki... želim ti, da bi vročina padla sama od sebe!

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vročina
15.9.2004 8:42:42   
Metuljčica04
Pikecu začni zbijati temperaturo pri 38.5.Daj mu raje Daleron,ker je še majhen je ostalo vse premočno zanj.Zraven ga lahko hladiš z krpo namočeno v mlačno vodo(čelo,nogice,rokice).Čim manj naj bo oblečen,da se ne pregreje.Kontroliraj pogosto tempetaturo,če po sirupu ne pade vročina po 20-30 minutah in raste dalje pa daj svečko v ritko.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vročina
15.9.2004 8:54:07   
Anonimen
Počakaj do 38 in še malo (upajmo, da toliko vročine sploh ne bo). Potem je najbolje, da mu daš svečko. Najprej prime, pa še sirupa lahko da ne bo hotel popiti. Daleron je sicer edini zelo dober po okusu, po ananasu ima okus.

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vročina
15.9.2004 9:26:33   
Anonimen
:)-:)-Kot si napisala ko je 38,5 takrat se da antipiretik.Z vročino se telo bori proti virusom bacilom in drugim negativnim dejavnikom,če pa je previsoka potem pa je treba pomagat da se jo zbije.Pa hitro okrevanje želim...:)-:love::duda::duda:

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vročina
15.9.2004 13:06:58   
malika
Hvala vam.
Vročina hvalabogu ni šla čez 37,8, tako da nisem nič ukrepala, edino čaja je spil nenormalne količine.Danes ni še nič bolje, šla pa sva k pediatru in je izključil vse bolezni, ker je vse ok. Torej res nagajajo zobki. Upam, da bo pokukal kak hitro ven.

LP

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?