|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vse bomo 1X...
8.1.2007 15:40:50   
Kuba
Oj punce, včeraj sem zvedla da je ena prijateljica ki ni mogla zanosit nekaj let končno uspela! Zdaj sem ponovno optimistična glede tega in ne dvomim več, da bo tudi NAM VSEM prej ali slej uspelo!! Pa še nekaj , ko sem jo vprašala kako je zvedla je rekla, da je že skoraj zgubila vse upanje in sploh ni več razmišljala o tem in - je uspelo! Še en dokaz, da je res PSIHA taglavna! user posted image

< Sporočilo je popravil katrin -- 10.1.2007 21:28:12 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VSE BOMO 1X...
8.1.2007 22:33:22   
Blejka26
user posted image ja zgleda da psiha res veliko da.Veliko pa je tudi takih primerov,ko partnarja veliko let poskušata imeti otroke pa jim ne uspe.Potem pa ko gredo narazen (ne mislim sedaj vseh parov ki jim ne uspe) in si poiščejo drugega partnerja imajo lahko otroke takoj.Obadva,toda pač z drugimi partnerji.veliko sem že slišala o tem.
narava že ve kaj počne,samo mi tega ne razumemo.


_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VSE BOMO 1X...
9.1.2007 9:38:43   
Kuba
Ja, to varianto sem že slišala... ne vem, če je kaj hujšega kot to, da ne moreš imeti user posted image  z osebo ki jo resnično ljubiš...

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VSE BOMO 1X...
9.1.2007 9:45:37   
varja
No, Kuba, jaz pa mislim, da je mnogo stvari še veliko hujših npr. huda bolezen enega v paru, hude prometne nesreče, smrt, pa še marsikaj bi se našlo...Žal

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VSE BOMO 1X...
9.1.2007 9:56:44   
Kuba
morda se nisem pravilno izrazila... sem hotela reči da kadar načrtuješ otroka ni nič hujšega kot to, da ga ne moreš imeti z ljubljeno osebo (in da je kar je še bolj pomembno - otrok zdrav!) in seveda v življenju se lahko zgodijo še hujše stvari (smrt ljubljenih oseb in druge tragedije) in nimamo vsi ljudje istih življenjskih izkušenj, se opravičujem tistim, ki so doživeli življenjsko tragedijo in jim je ''delanje otrok z ljubljeno osebo'' res manjši problem. Sem se v prejšnjem postu poenostavljeno izrazila user posted image  ...

(odgovor članu varja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VSE BOMO 1X...
9.1.2007 16:53:29   
**NiNa**
kuba
zelo sem vesela za tvojo prijateljico in hvala tebi, da si nam vlila malo novega upanja.user posted image Danes imam tak dan, da se mi zdi da bi se najrajši kar z odejo pokrila in izginila. Takšne novičke pa me vedno razveselijo in dobim voljo za nove boje.

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VSE BOMO 1X...
10.1.2007 1:45:13   
pikovit
Pa vem še jaz dvignem moralo.Tri moje prijateljice so zanosile prek ivf.Ena meseca dec.,druga oktobra in tretja aprila.Tako punce glavo pokonci.Prej ali slej bo ratalo.Tudi jaz sem taka ki na to čakam že 5 let pa še vedno nič.So vzponi in padci,solze in smeh pa vendar preživimo.To nam daje nove moči ko zvemo za kakšno novo user posted image .
Lp Pikovit

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vse bomo 1X...
10.1.2007 9:32:54   
anadejka
Ja Kuba je hudo.Ampak življenje te vse nauči in se sprijzaneš z usodo,da pač ne moreš imeti moževega otroka.Ker si otroka še vedno močno močno želiš,pa ni važno kako in čigavega,se sprijazneš s podarjeno celico in jo tako težko težko komaj čakaš.Ravno danes sem izvedela da je prijateljica,s podobno zgodbo,uspešno zanosila v postopku zunajtelesne oploditve s podarjeno celico!!Bravo!!!To mi daje zagon za naprej in je čakanje spet malo lažje,saj imam novo upanje!!!user posted image

< Sporočilo je popravil katrin -- 10.1.2007 21:28:49 >

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?