|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vztrajne 3. dan (OH)
3.5.2006 6:45:39   
anitaz
No...danes pa kar jaz odpiram temo, ker sem med zgodnjimi user posted image  

Danes bo za:

Z: jabolko in kofe (brez mlekauser posted image  )
K: pica s paradižnikom in šampinjoni
V: potica (a jo lahko namesto torte user posted image  )

Pa veeeeliiiiik vode!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vztrajne 3. dan (OH)
3.5.2006 7:20:54   
amy26
pri nas pa bo

Z: jabolko + kava z mlekom -se ne odrečem mleka user posted image
K: testenine v gobovi omaki
V: kakšna sladica

upam da bom zdržala na tem jedilniku ne da bi grešila saj imam danes rojstni dan user posted image  user posted image

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vztrajne 3. dan (OH)
3.5.2006 7:24:20   
dory
Evo se mene:

Z: spet banana ( sem najdl sita ) + kava ( obvezno z mlekom )
K: testenine z zelenjavo
V: ne vem se

Punce zej mi pa prosim mal pomagejte....danes zacnem sluzbo na novi lokaciji in ne bi zelela ze tkole s sabo nosit lonce s hrano primerno za tisti dan...kaj torej lahko storim? Je ok, ce pojem za kosilo kos polnozrnatega kruha? Pa veliko tekocine? Kaj lahko vmes,k bo zihr lacna? Domov bom malo po cetrti in bom imela takrat kosilo, tako,da bo vecerja zaradi poznega kosila odpadla...torej z nasveti na dan proooosim...


sem pa dones zjutri stopila na vago in kaze 2kg manj...vem,da gre iz mene po vecini voda, ampak se pozna tudi pravilna in lahka hrana...zgleda :)

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vztrajne 3. dan (OH)
3.5.2006 7:27:08   
amy26
teja.,
vzemi še kakšno sadje v službo al pa kakšno slano pecivo

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vztrajne 3. dan (OH)
3.5.2006 7:40:59   
Anonimen
Jutro! user posted image

Končno OH!!! user posted image  Že dva dni abstiniram od sladkega, se bo prav prileglo.
Za zajtrk sem že spila sok dveh pomaranč, za malico pa bom banano.
Okrog 16ih bo kosilo, kaj še ne vem, najbrž pizza.
Za večerjo pa najbrž kar sladoled! user posted image

Teja. mam tudi jaz podoben problem, sicer samo ta teden, ker imam potem dva tedna dopust, potem je pa tko konec te službe. user posted image  Ampak delam do treh in pač ponavadi zajtrkujem malce kasneje pa še malicam vmes, magari banano. Večerja pa ponavadi (razen danes seveda) odpade. Nič hudega pravzaprav.
Amy26, tebi pa user posted image
Pa le privošči si dane velik kos user posted image

(odgovor članu amy26)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vztrajne 3. dan (OH)
3.5.2006 7:58:55   
*pepelka*
Ja, danes pa OH
Z: sadje
K: testenine z gobovo omako
V: sladica


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vztrajne 3. dan (OH)
3.5.2006 8:05:16   
Teni_
Amy, vse najboljše.user posted image

Zajtrk bom verjetno spet izpustila. Nekako nisem nvajena zjutraj jest.

K: pica z zelenjavo
V: jabolčni zavitek.

Danes pa 100% ne bo sile, kaj? Sploh zvečer. Je že katera kaj preverila na  tehtnici. Jaz sem,ker pač vsak dan stojim na njej in sem zadovoljnauser posted image .

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vztrajne 3. dan (OH)
3.5.2006 8:07:06   
klepetka
ne pašem sem ampak k bomb-icam ,ampak samo da zaželim Amy26 vse naj naj in naj se ti izpolni vse kar si sama želiš.Drugače pa punce,kar korajžno.Evo ,me rinemo že k koncu.Še malo pa bo.Nemalokrat ni bilo enostavno,včasih kakšen grehuser posted image user posted image ,ampak kljub vsemu krasen občutek ,ko se ti začnejo kile topit in ko si lahko oblečeš hlače iz prednosečniških časovuser posted image user posted image user posted image .Tako,malo sem zatežila ampak moj namen je bil da vam dam malo vspodbude.Zato kar korajžno.Lep in prijeten dan

_____________________________



(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vztrajne 3. dan (OH)
3.5.2006 8:14:03   
Teni_
Maarusa, hvala.

Punce - koliko ste kaj včeraj pomigale? Jz sem zveč spet delala trebušnjake, vaje za rit, noge in roke. upm, da mi bo kdaj uspelo it še kaj plavat in na kak fitnes.

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vztrajne 3. dan (OH)
3.5.2006 8:25:29   
manu
Dobro jutro tudi z moje strani.
Tudi jaz se ne bom odrekla kavici + mleku ( črne ne morem popiti ) - bo pa malo več treba kolesarit.
Danes sem za zajtrk popila sok grenivke + kava + mleko ( par žličk) , nato bom jabolko, za kosilo pa še ne vem, ker bom morala iz jedilnika iskat ogljikove hidrate. Imamo namreč kosilo v službi. Za večerjo pa bom plačinke z marmelado.
Lep dan in veliko uspeha vsem mojim vztrajnim kolegicam.
V slogi je moč user posted image
Manu

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vztrajne 3. dan (OH)
3.5.2006 8:25:32   
amy26
hvala za čestitke

ja jaz migam sto na uro user posted image  dva dneva dolgega sprehoda je za mano pa še trebušnjake na abtroniku al pa kar na pojstli pa danes sem delala vaje za noge pa rit

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vztrajne 3. dan (OH)
3.5.2006 8:47:22   
Želvica
Najprej amy26  čestitke user posted image   za rojstni dan user posted image .
Jaz danes ne bom nič jedla, ker sem včeraj pojedla preveč pogače. Me druge stvari ne premamijo, ampak to... Zato sem se odločila, da bom imela kar vodni dan.

Lep pozdravček vsem.


(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vztrajne 3. dan (OH)
3.5.2006 8:59:15   
Želvica
A, ja pa še to. Ali katera uporablja easy shaper in kako se odnese za oblikovanje delov telesa? Sej sem že brala kar nekaj postov na to temo, pa me vseeno zanima še vaše mnenje.

Hvala in lp

(odgovor članu Želvica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vztrajne 3. dan (OH)
3.5.2006 9:06:37   
dory
se jst..amy vse najboljse!

(odgovor članu Želvica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vztrajne 3. dan (OH)
3.5.2006 9:13:58   
tejčica
Pozdravljene punce!

Jaz sem danes že spila kavico (brez mleka), potem pa sem šla na sobno kolo in prevozila 16 km. Nisem vedela da se lahko tako potim! Sedaj bom pojedla dva jabolka, ki bosta kar padla vame. Za kosilo bodo najbrž testenine (najhitreje), za večerjo pa sladoled.

Amy26 vse najboljše in privošči si velik kos user posted image !

(odgovor članu Želvica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vztrajne 3. dan (OH)
3.5.2006 9:19:00   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: Želvica

A, ja pa še to. Ali katera uporablja easy shaper in kako se odnese za oblikovanje delov telesa? Sej sem že brala kar nekaj postov na to temo, pa me vseeno zanima še vaše mnenje.

Hvala in lp




Jaz ga imam in moram rečt, da je super! Ne rabim nikamor na telovadbo hodit...kadar imam čas, skočim gor,pa je. user posted image  Meni odgovarja! Sicer ga uporabljam šele kakšen teden (prej je ležal tam nekje user posted image ).. v glavnem vse mišice ti delajo...pa sploh n itok laho delat vaje, kot sm misnla user posted image  

(odgovor članu Želvica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vztrajne 3. dan (OH)
3.5.2006 9:20:36   
pi
Amy26  vse najboljše user posted image .

Jaz pa se vam bom pridružila komaj danes, ker mi čez praznike nekako ni uspelo da bi začela z dieto.

Kdaj se boste tehtale ? Vsak teden ?

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vztrajne 3. dan (OH)
3.5.2006 9:40:24   
Tejči
Amy26 vse najbolše še z moje strani!

Danes bomo pa tako jedli:
Z:eno sadje, še ne vem kaj, grem prvo v trgovino
K: špageti s paradižnikovo polivko
V: pehtranova potica+čajček

Telovadbauser posted image  Zaenkrat še nisem nič, ker me full mišiče bolijo, pa hrbtenica, pa ne vem od česauser posted image  Mogoče je kaka gripa al kaj na pohodu, ker grlo me tud že boli. Ko bom boljše, pa vsekakok na steperuser posted image  Sicer bom pa danes malo zašvicala zraven gore cot, ki jih imam za speglatuser posted image

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vztrajne 3. dan (OH)
3.5.2006 9:46:23   
aisha3
Živjo punce.
Jaz sem malo pozna, ker sem šele iz dopusta.
Nisem se še odločila, ali bom začela ali ne, imam pa eno vprašanje..
Slišala sem, da naj bi se do 12.00 ure jedlo samo sadje...

Jaz imam zajtrk tam ob 8.00 urim malico pa ob 10.00 in me zanima, če lahko obojekrat pojem sadje ali ne? Ali naj ob 8.00 samo spijem kak jogurt, da si malo zapolnim želodček in potem pri malici ob 10.00 sadje?
Zanima me tudi, če so dovoljeni vmesni obroki..npr, kak jogurt, ker imam šele ob 16.00 kosilo in sem ponavadi zelo lačna.

Od sadja mi ustreza trenutno samo jabolko in banana....lahko to jem vsak dan?Ali se moram pri bananah paziti?

Hvala vsem za odgovore.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vztrajne 3. dan (OH)
3.5.2006 9:48:52   
aisha3
Sem kar po vseh forumih skoraj pisala....user posted image pa vidm, da ste tukaj najbolj prisotne trenutno.....

Nekej me še zanima...ali morajo biti testenine polnozrnate..ali bele?
Enako me zanima glede riža....
Pri večerjah je pri meni tako, da nekako ne uspem, da bi si delala in packala..pa me zanima, če lahko namesto tega poješ jogurt...ali ne?

Uh, tolko enih vprašanj imam....

veselo hujšanje vsem...

(odgovor članu aisha3)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vztrajne 3. dan (OH)
3.5.2006 9:53:50   
Teni_
Pi, tehtale se bomo ob ponedeljkih,torej na 1 teden. Se takrat že tudi kaj pozna.

Testenine, riž in podobno - jaz vzamem kar navadno in ne kompliciran, ziher pa je boljše če so polnozrnatne.

Jogurt pa lahko samo na beljakovinski dan.

(odgovor članu aisha3)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vztrajne 3. dan (OH)
3.5.2006 9:58:00   
Maco
No, pa se jaz. Amy najprej vse naj, naj se z moje strani in cimbolj uzivaj v vecerni user posted image
Moj jedilnik za danes pa bo izgledal takole:
z: 2 jabolka + obvezno user posted image
k: testenine brez dodatkov (ne maram zelenjavnih omakuser posted image )
v: sladoled in pa seveda rebro čoklade

Lep dam vsem!


(odgovor članu aisha3)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vztrajne 3. dan (OH)
3.5.2006 10:43:10   
Urša
Punce, jst sm celo noč sanjala torto! ČOLOLADNO! In danes si jo bom brez skušnjav privoščila, bom šla kar v slaščičarno za ta namen!user posted image
Amy, vse naj,naj!user posted image user posted image

Za zajtrk sm pojedla ostanke user posted image  sadne kašice. Za kosilo bodo testenine z gobovo omako...brez parmezana, smrk...user posted image , ampak bo pa zato večerja taprava za sladkosnede!user posted image

Migat sm mal začela, ne pretirano, se mi pa vid, da sm brez kondicije in da že po daljšem malo hitrejšem sprehodu čutim mišice.user posted image  Tejčica, kapo dol!user posted image


Marusa05, hvala za spodbudo, si vedno dobodošla!user posted image  Jst vas občudujem, da greste proti koncu!user posted image


Tehtala se bom jaz samo tedensko. Mi je tko boljši feeling.


_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Maco)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vztrajne 3. dan (OH)
3.5.2006 12:15:49   
tinadvojčica
No pa še jaz se malo javljam.Sem te tri dni kar zdržala in moram biti še naprej vztrajna saj se poletje in morje prehitro bliža.Jedilnik bo pa takšen:
Z:nič
K:makaroni z barilla omako z olivami
V:sladoled.

Komaj čakam večer zelo nič se pa ne veselim jutrišnjega dne!

Aja amy vse naj naj pa čim boljšouser posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vztrajne 3. dan (OH)
3.5.2006 12:43:32   
bobek05
aisha3, mislim, da moraš vseeno upoštevat razmah med obroki. Na B dan mora biti med obroki 4 ure razmaha, na Š in OH dan 3 ure, na S dan pa 1-2 uri...

meni je mali uničil vago user posted image  je nekaj skakal po njej in je crnila oz. 1 dan sem imela 50 kg user posted image , drugi dan pa 110 kg user posted image  

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu aisha3)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




markoskače markoskače
fhgghdfgjksdafg

Ali boste gladali tekmo Slovenija Rusija

da (40%)

ne (26%)

sigurno (4%)

sigurno ne (10%)

nisem čisto prepričan (9%)

me ne zanima (11%)


Število vseh glasov: 231

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!