|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Waldorfska OŠ Maribor
4.10.2012 9:38:40   
alin10
Pozdravljeni!
Zanimajo me dejanske izkušnje z to šolo, če ima kdo vpisane otroke. Razmišljamo namreč o prepisu na to šolo.
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Waldorfska OŠ Maribor
12.10.2012 18:01:47   
aknela123
Pojdi pogledat - tukaj je vabilo

Dragi starši in prijatelji!

Vabimo vas na DAN ODPRTIH VRAT Waldorfske šole Maribor.

V četrtek, 18. oktobra 2012, boste imeli priložnost, da si med 8.30 in 12.00 ogledate, kako poteka pouk v naših razredih. Poleg glavne ure in tujih jezikov boste lahko doživeli še ročna dela, evritmijo, igre – telesno vzgojo in slikanje.

Med 17.00 in 18.30 pa si boste lahko po razredih ogledali razstavljene zvezke in izdelke naših učencev, se pogovorili z učitelji in s predstavniki staršev ter dobili informacije, ki vas zanimajo. Ob 17.30 bo tudi predstavitev delčka pouka učencev 2. in 7. razreda. Za vaše otroke bodo v popoldanskem času organizirane zanimive delavnice, ki bodo nudile vpogled v bogat svet pedagoške prakse.

Veselimo se vašega obiska!

Pedagoški kolegij Waldorfske šole Maribor

***

Waldorfska šola Ljubljana

OE Waldorfska šola Maribor

Cankarjeva 5
2000 Maribor
02 251 63 34
waldorf@amis.net
www.waldorf-mb.si

(odgovor članu alin10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Waldorfska OŠ Maribor
13.10.2012 8:43:23   
alin10
Hvala.
Zanimajo me predvsem konkretne izkušnje staršev, ki imajo tam vpisane otroke.
Kako se otroci odzivajo na tak program in način dela.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Waldorfska OŠ Maribor
27.11.2012 9:33:39   
sončnica24
Jaz ti lahko podam mnenje moje sestrične, ki je hčero v 7 razredu izpisala iz te šole. Vse je bilo super nikoli nobene graje čez šolo in verjetno je sedaj ne bi izpisala, če ne bi nastal problem, ker je namreč ena učiteljica ki bi naj učila tako slovenščino, kot matematiko, fiziko in še kakšen predmet - in je pač sestrična rekla da njena hčera ne bo dobila zadostnega znanja za nadaljevanje šolanja. Drugače pa je do letošnjega leta to šolo zelo hvalila in bla z njo zelo zadovoljna.

(odgovor članu alin10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Waldorfska OŠ Maribor
27.11.2012 9:43:42   
neisha80
Pa je to zadosten in utemeljen razlog za izpis?

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Waldorfska OŠ Maribor
27.11.2012 14:09:26   
benika
Zakaj pa ne bi bil to zadosten razlog za izpis' Meni je sicer koncept te šole kr všečen, dvomi se mi porajajo edino pri vprašanju zagotavljanja zadostne in ustrezne splošne izobrazbe. ZUanima me, kako potem otroci, ki pridejo iz Walfdorske OŠ v javno SŠ tam funkcionirajo (na bazi pridobljenega znanja)?

(odgovor članu alin10)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Waldorfska OŠ Maribor
27.11.2012 18:16:34   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: neisha80

Pa je to zadosten in utemeljen razlog za izpis?


Kaj je pa še bolj zadosten in tehten razlog, kot pa nivo znanja?

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Waldorfska OŠ Maribor
28.11.2012 11:54:59   
bena
Sošolec od mojega otroka se je letos v septembru prepisal na to šolo, pa se je že po enem tednu vrnil nazaj na staro šolo, ker mu na Waldorfski ni bilo všeč. Ne vem pa, kaj konkretno mu ni ustrezalo. 

(odgovor članu alin10)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Waldorfska OŠ Maribor
28.11.2012 16:32:09   
hermy1
Moji dve sta hodili v Ljubljansko. Danes je ena v šestem letniku, ena v 4. letniku medicine. Obe nadvse uspešni!
Predvsem starši morajo imeti pri sebi pošlihtano ali jim ta način šolanja ustreza ali ne in biti res prepričani, da si želijo, da otroci hodijo v to šolo.
Veliko pa je odvisno od razrednika...moji dve sta imeli veliko sreče. Vsa leta sta z velikim veseljem hodili v to šolo.


_____________________________

Kot sončni žarek nas vsak dan razveseljuješ!

(odgovor članu bena)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Waldorfska OŠ Maribor
2.12.2012 15:07:31   
aknela123
ja, ja sončnica, pojavilo se je nekaj takih staršev, kot tvoja sestrična.
vprašanje pa je samo, ali so izpisali otroka res iz tehtnih razlogov ali zaradi svojih sporov s šolo in svojih nerazjasnjenih stališč.

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Waldorfska OŠ Maribor
4.12.2012 21:01:23   
Taddy78
Pogovarjala sem se z eno vzgojiteljico in je rekla, da je največji problem pri otrocih, katerih starši ne živijo po tem sistemu in da je z njimi dokaj težko delat.
Tudi meni se recimo dopade to, da si vso hrano pripravljajo sami, pečejo kruh, v glavnem imajo 1001 "aktivnosti". Vem, pa da moj otrok ne bi moral biti tam, ker; tam se ne sme dreti, glasno pogovarjati, ne sme se tekati, vse je eko in bio, brezmesno.
Ker je ta vzgojiteljica in njena družina tudi sama nekaj let živela po tem sistemu (torej tudi brez medijev-TV, računalnik), mislim, da ne rabim posebej opisovat, kaj se je zgodilo z njeno hčerko, ko je v srednji šoli naenkrat "zaživela".

Mi je pa v spominu ostalo (od te vzgojiteljice): največja norost je to, da morajo otroci risat do črt, ko rišejo s plavo, bo dež, ko otroku začnejo izpadati mlečni zobje pomeni, da so pripravljeni za šolo.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?