|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Wellness Orhidelia v Olimiu
31.5.2009 10:56:47   
Spiria
Mene pa res zanima, če je že kdo uspel v tem kratkem času, odkar je odprt user posted image , obiskati nov wellness Orhidelia v sklopu Term Olimia?
Seveda me zanimajo izkušnje, kako je tam. Rada bi namreč mojega user posted image  peljala tja za kakšen dan, ampak bi rada prej slišala kakšno mnjenje iz prve roke...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Wellness Orhidelia v Olimiu
31.5.2009 11:00:03   
gapii27
full nore in seveda temu primerne cene....3 ure bazen malo manj ko 30 eur na osebo....kaki paket masaža in jacuzi pa okol 50 eur na osebo...
se pa vsekakor splača, če si enkrat prvošiš kako razvajanje

lp

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Wellness Orhidelia v Olimiu
31.5.2009 11:08:30   
Spiria
No ja, za celodnevno razvajanje čez vikend  je cena 33 €, je pa vključeno koriščenje bazenov in savn, dobiš kopalni plašč in brisačo.
Meni se to ne zdi ravno noro, glede na to, da je celodnevno in da so vključene tudi savne, ki jih obožujeva. user posted image  

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Wellness Orhidelia v Olimiu
31.5.2009 11:12:04   
gapii27
sem mislila full nore termeuser posted image   cene pa primene temu..potem je odvisno od paketa in tud časa ko si tam...manj ur več stane....vsaj na ceniku ki so ga talal na otvoritvi je tak pisal...pa za paket jacuzi in masaža drži, ker smo kupili bone za obletnico...drugo pa ne vem....uživajta na obisku term, caw

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Wellness Orhidelia v Olimiu
31.5.2009 11:14:40   
Spiria
Oki doki user posted image
Pa si potem bila v Orhidelii ali ne?

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Wellness Orhidelia v Olimiu
31.5.2009 12:24:04   
gapii27
na otvoritvi...za drugo pa še ni bilo cajta...user posted image  vrjamem pa da bota uživala, pa ni važn kje sta

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Wellness Orhidelia v Olimiu
9.6.2009 12:10:56   
Felicity
Mi smo bili. Enkratno. Zares se splača it pogledat. Pa fajn je, ker ni gužve kot v termaliji.

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Wellness Orhidelia v Olimiu
9.6.2009 19:28:45   
Pupsika
Midva sva bila prejšnji teden...sva šla takoj po porokiuser posted image user posted image
Noro, ful dobr uglavnem sva bila totalno navdušena.

Midva sva vzela paket  v dvoje, sva imela masaže, zajtrke v postelji, uporabo wellnesa, romantično večerjo...HUDO!
Priporočam, pa tudi prevelike gužve ni.

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?