|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Wind und wetter
7.10.2006 11:54:29   
*karina*
A kaj mažete malčke z raznimi wind und wetter kremami ali je to bolj larifari?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Wind und wetter
7.10.2006 12:00:52   
lenika
Jaz ga ne. Se tudi sicer trudim, da nanj nanašam čim manj kemije.

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Wind und wetter
7.10.2006 12:02:45   
KODA
Včasih.Ne pa vedno.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Wind und wetter
7.10.2006 12:03:39   
milk4
skoraj nikoli

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Wind und wetter
7.10.2006 12:18:37   
Barbs
Jaz ga mažem s hladilnim mazilom. Pod plenico, se ve. Včasih to isto mazilo (dolenjske lekarne ga delajo same in je res kvalitetno) uporabim tudi za kakšen flekec oz. pod vratkom - sploh poleti, ko je bil ves čas moker.

Zjutraj, ko umijeva obrazek , pa ga čisto natanko namažem z Aventovo Soothing Magic Cream. Takoj se vpije - koža je čisto mehka; se mi zdi, da malo je treba namazat,sploh, če imajo bolj suho kožico - glede teh wind und wetter zadev pa---nekatere so zelo "goste" in se težo razmažejo, posledično seveda mašijo pore,tako da se jih izogibam oz. jih sploh ne uporabljam. Je pa ta aventova krema, ki jo imam zelo rada, priporočena tudi kot zaščita pred vetrom in mrazom, vsaj tako piše gor...bomo videli zdaj, ko bo jesen, kako se bo obnesla v te namene....user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Wind und wetter
7.10.2006 12:23:39   
Marogica
Mi mažemo oba otroka z "wind und wetter"- kremami pozimi in to vsak dano oz. ko gremo ven. Te kreme so zelo mastne in imajo res funkcijo zaščite kože pred mrazom. Otročki imajo zelo nežno kožo, mi smo pa pozimi kar dosti zunaj.

Se mi zdi, da koristi.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Wind und wetter
7.10.2006 13:10:41   
nana 27
Tudi mi smo jo uporabljali pozimi - wind&wetter od Penatena in smo bili zadovoljni. Prej zelo suha in rdeča koža je spet izgledala nežna in gladka. Druge kozmetike nismo uporabljali - mogoče po vsakem kopanju v soboto, ko ga šamponiram, namažem še s kremo za obraz, če se spomnim.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Wind und wetter
7.10.2006 13:48:00   
DORI
Čim pride zima dobi moj Luka ful suha lička. Edino ta krema od Nivee mu pomaga.

_____________________________

Čas ne čaka nikogar.
Uživaj vsak trenutek, ki ti ostane,
kajti ta ima vrednost

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Wind und wetter
7.10.2006 13:51:48   
eya
Mi zaenkrat še nismo nič mazali, ker še ni bilo potrebe...bomo videli, kaj bo s kožo, ko bo malo bolj mrzlo.

(odgovor članu DORI )
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Wind und wetter
7.10.2006 14:53:41   
*Uršula*
jest jo mažem z lekarniško kremo za otroke, zdej sem jo pa dvakrat z niveino kremo je oa izpuščaje dobla.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Wind und wetter
7.10.2006 15:22:13   
dskubin
Do sedaj (11 mesecev), ga nisem še niti enkrat po obrazčku mazala. Lani je bil še premajhen in tudi ko smo šli ven, je bil tako zabuban v vozičku, da mu nič ni prišlo do živega. Letos pa bo najbrž treba, ker bo že sam hodil (on bodo zato lička odkrita), saj je pri nas burja, ki kožo zelo prepiha in izsuši.

(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Wind und wetter
7.10.2006 16:59:38   
petja
Jaz uporabljam Ribodermin, je ful fajn, nima suhe kože, pa men ful lepo diši user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Wind und wetter
7.10.2006 17:33:37   
najina pikica*
mi našega po ritki in gubami mažemo z hladilnim mazilom,telešček po kopanju pa z oljem od niveje,....

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Wind und wetter
7.10.2006 18:39:30   
rija
Ja smo in bomo pozimi, ko je zelo hladno z wind und wetter od welede, ki ni prav nič gosta in se super razmaže.

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Wind und wetter
7.10.2006 19:36:02   
tulip
Pozimi, ko je res mraz in mrzlo piha, ga pred sprehodom namažem s kremo od Bubchen, da mu zaščitim lička. Zdaj ga še ne mažem, edino po kopanju z mlekom za telo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Wind und wetter
7.10.2006 22:24:04   
Maxica
Tudi mi ga pozimi, pa v kakšnem zelo vetrovnem vremenu namažemo z Niveino kremo Wind und Wetter. Po obrazu, seveda.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?