|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
RE: Winx računalnik iz BCja 27.8.2010 8:37:23
|
|
|
|
janjja
|
Mislim da je ta stvar od Mehana - samo pač poslikan. Mi imamo istega samo da je roza in nima gor Winxic narisanih (bil je nekaj čez 50€). Jaz sem bila proti temu, ker ima tisti mali ekranček, mi pa imamo dva računalnika prava že doma, pa je mož popustil in jni ga je kupil. Resolucija je slaba, ekranček ni osvetljen, črno bel, ampak naši tamali je vseeno všeč in še poučne stvari iam gori, tako da zaenkrat še se kar igra z njim. Je pa gor vse sorte - sslovenščina, matematika, vaje za spomin... Vse v ang in slo. Je pa naša stara 5 let in pol stvari še ne zna, saj je gor deljenje, množenje, dopolnjevanke s črkami... Precej težko bi rekla za 4 letnico.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKdaj je čas za kahlico?Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Zadnje s foruma
SnegbučiNočna mora ali pravljično vzdušje?Kaj ga je treba - samo za kidat je! (
6%)

Spet poledica, potem pa svinjska plundra. (
9%)

Med božično-novoletnimi prazniki naj ga zapade kar nekaj. (
52%)

Pozimi mora bit, da lahko smučamo. (
18%)

mi je vseeno zanj. (
5%)

A nimaš pametnejšega dela, kot težit s tole anketo?!? (
10%)
Število vseh glasov: 221Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!