|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ytong
27.6.2007 12:00:18   
Strawberrie Cherrie
Kakšna je razlika med Ytongom in siporeksom? V predosbi bi z mojim si dozidala eno klopco + vgradnjo omaro, nekaj detajlov pride še v kuhinji, potem pa še kopalnica.
Delala bova v večini sama. S čim? Ytong ali siporeks? Kaj je bolje in kakšna je razlika?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ytong
27.6.2007 12:23:15   
TONČI.
Ytong ali siporeks?



Ravnokar smo zazidali balkon. Zidali smo s siporeksom, ytong je pa lepilo za siporeks. Zidanje je enostavno. Iz žaklja streseš ytong, ga zaliješ z malo vode in dobro zmešaš. Potem pa na tanko namažeš siporeks in zidaš. Predno daš lepilo na siporeks, moraš siporeks malo navlažiti z vodo. Pa še to lepilo ytong se zelo hitro suši!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ytong
27.6.2007 12:34:20   
Anonimen
a niso tud cegli ytong? bom mojga vprašala,ko pride domu...user posted image

< Sporočilo je popravil poštarca -- 27.6.2007 12:35:05 >

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ytong
27.6.2007 12:40:34   
lukec
Siporex in Ytong je ena in ista stvar, le da je firma po nemškem nakupu večine spremenila ime in s tem tudi ime izdelka. Siporex je doma iz mojega kraja, firma pa se čisto po novem imenuje Xella.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ytong
27.6.2007 12:41:32   
lukec
Še link:  www.xella.si

< Sporočilo je popravil lukec -- 27.6.2007 12:44:19 >


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ytong
27.6.2007 12:56:33   
Strawberrie Cherrie
Lukec, se ne spoznam bolj na take zadeve, samo Ytong se meni zdi dost ožji in kompaktnejši od siporexa?
Zato me tudi zanima, kaj se lažje oblikuje? Ker v vsakem primeru moraš rezat?


< Sporočilo je popravil london_paris -- 27.6.2007 12:57:29 >

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ytong
27.6.2007 13:13:01   
robinzon
Tako je, kot je napisala lukec, siporeks je ytong, tisto, kar se meša je pa lepilo. Seveda imaš različne debeline siporeksa, glede na namen.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ytong
27.6.2007 13:20:21   
lukec
Ja, obstajajo različne dimenzije. Mislim, da boš na njihovi spletni strani našla vse informacije. Če te še kaj zanima, pa lahko dobim info. iz prve roke, ker je moja mami zaposlena na Xelli (Siporexu) že 30 let. Še vedno pa: siporex in ytong je eno in isto.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ytong
27.6.2007 13:22:08   
fragola
Ravnokar smo zazidali balkon. Zidali smo s siporeksom, ytong je pa lepilo za siporeks.

Ytong ni lepilo za siSiporex

Siporex in Ytong je ena in ista stvar, le da je firma po nemškem nakupu večine spremenila ime in s tem tudi ime izdelka. Siporex je doma iz mojega kraja, firma pa se čisto po novem imenuje Xella.

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ytong
27.6.2007 13:51:01   
fragola
Spodenj tekst sem prepisala od Lukca!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ytong
27.6.2007 13:53:45   
TONČI.
Ravnokar smo zazidali balkon. Zidali smo s siporeksom, ytong je pa lepilo za siporeks.
Ytong ni lepilo za siSiporex



O šit, kaj smo mi narobe delali? A sem se samo narobe izrazila.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ytong
27.6.2007 14:46:39   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Kakšna je razlika med Ytongom in siporeksom? V predosbi bi z mojim si dozidala eno klopco + vgradnjo omaro, nekaj detajlov pride še v kuhinji, potem pa še kopalnica.
Delala bova v večini sama. S čim? Ytong ali siporeks? Kaj je bolje in kakšna je razlika?



Ytong = siporeks!
Zlo je enostavno... Primeš kos, ga obrežeš na željenih mestih, namažeš z lepilom, postaviš ga na mesto in počakaš da se posuši! Z izravnalno maso so popravljali grobe napake zgladili in zbrusili spoje, potem pa je bilo na vrsti beljenje!

Stoji še vse... le da se ponavadi, ko piha veter smejim in se sprašujem kolk dolg bo še to stalo! user posted image

Cela hiša (razen te napol notranje stene) je zidana iz "cegla"...

< Sporočilo je popravil Balonchy -- 27.6.2007 14:47:18 >

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ytong
27.6.2007 14:56:45   
lukec
Nič niste narobe delali, lepilo se pač imenuje isto kot kocke. Vse O.K.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?