|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZADNJI LETOŠNJI - PETKOV KOFETEK
31.12.2004 11:03:34   
Pia73
Pozdravljene moje drage,... :rozica::rozica::rozica:

Čez par minut odjadram od doma, me čaka še nekaj opravkov, pol pa pripravim sarmo za jutri, jo še peljem k sestri in potem :kuza::kuza::kuza: domov,...

Me čaka še kar nekaj dela, ampka sem danes doma in sem vesela,...:bravo::bravo::bravo:

Pa spočili smo se, saj smo dolgo spali po včerajšnji noči, ko je mali celo noč, brez pretiravanja, bruhal,.. Verjetno je nekaj napačnega pojedel, ker je bil že včeraj, ko :rozica: Ampak spanja smo bili pa vsi potrebni,...

Skratka punce jaz že zdajle začenjam s :kava: , ker ne vem kako boste prišle danes do rač. Jaz sigurno še kaj pridem, saj nikamor ne grem na silvestrovanje,... Mi itak paše letos biti kar doma.

Katera se mi bo še pridružila na :kava::kava::kava:

LP Pia73 :metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZADNJI LETOŠNJI - PETKOV KOFETEK
31.12.2004 11:14:30   
KIRA
Živijo pia73. tudi jaz delam že 2 dni kot konj od jutra do večera, praktično brez pavze. danes me pa povrhu vsega še čakajo koline - mož me je prosil, da naj grem z njim. naša mama ima včasih res čudne ideje - koline imet na silvestrovo.:zmeden:
bi mi pa ful pasalo malo poklepetat, predno grem...
Lp

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZADNJI LETOŠNJI - PETKOV KOFETEK
31.12.2004 11:16:50   
Pia73
Verjetno se bo še katera pridružila, ker jaz zdajle odhajam, samo se vrnem pa potem še kakšno rečemo,....

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZADNJI LETOŠNJI - PETKOV KOFETEK
31.12.2004 11:20:24   
KIRA
no, saj ne vem če bom še doma, najpozneje okrog dveh moram it... se pa slišimo drugo leto.....LEP VSTOP TI ŽELIM.
LP

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZADNJI LETOŠNJI - PETKOV KOFETEK
31.12.2004 11:32:50   
biba77
Ojla!
Sem prej prebirala RR, pol pa zavila na MON in tako zamudila vajino :kava:.
Zdaj grem kosilo kuhat, samo kasneje pa se se kaj oglasim.
Tudi midva bova doma danes. Mogoce vmes na kratek cvek kam skociva, pol pa nazaj.
Jaz se vedno nisem za maraton (smrc..:()...

Pia, upam, da bo tvoj soncek hitro ozdravel!

:miska:

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ZADNJI LETOŠNJI - PETKOV KOFETEK
31.12.2004 11:42:41   
jagoda
Se pridružujem:kava: V bistvu jo pravkar tud zares pijem. Adam že eno uro spi. Verjetno si fila baterije, da bo lahko z nama pričakal polnoč!:)-:)-:)-

Mi bomo letos kr doma sami in mi to ful paše, ker smo prvič družinica:bravo::bravo::bravo: in se bomo celo noč cartali in lupčkali.

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ZADNJI LETOŠNJI - PETKOV KOFETEK
31.12.2004 11:59:33   
VITA74
Ojla

jaz pa še zadnje ure na delovnem mestu prebijam in kofetkam s sodelvci :kava: :bravo:
delam do 15:30 potem po možka in škratka in gremo na praznovanje k družinskim prijateljem kjer nas bo kar nekaj... :bravo:
Pa še lep dan je danes...
Lepo praznujte kjerkoli že :) :rozica:

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ZADNJI LETOŠNJI - PETKOV KOFETEK
31.12.2004 12:01:06   
Anonimen
:kava::kava::kava::kava:Kljub :kava:še vedno nisem pri sebi.Od petih že pokonci-pa ne me vprašat zakaj,ker še sama ne vem:)-:)-:)-:)-:)-

Danes pižama parti:bravo::)-9nebesapo polnoči pa spančkat:zaspan:

Lep večer in srečen skok v Novo leto!!!!!

Neva6:rozica:

(odgovor članu Pia73)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   ZADNJI LETOŠNJI - PETKOV KOFETEK
31.12.2004 14:04:09   
Anonimen
Jst sem tut kle...smo glihkar pojedli...:) Pa sobo sem pospravla..zdej moram it pa mami pomagat :darilo: zavit..pa še neki za moja narest.

(odgovor članu Pia73)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   ZADNJI LETOŠNJI - PETKOV KOFETEK
31.12.2004 14:34:59   
VITA74
Jaz sem vsa darila zavila in so pospravljena :) komaj čakam presenečenja....
pa rada bi šla počasi domov....

LP:rozica:

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ZADNJI LETOŠNJI - PETKOV KOFETEK
31.12.2004 16:18:41   
Pia73
Hajli hoj,...

biba77 nič nisi zamudila, bomo danes kar čez cel dan potegnile tole našo kavico,... :kava::kava::kava:

Jaz sem kupila zelenjavo, meso za sarmo, časopis, bila na pošti,..šla k mami po domače zelje za sarmo,...pomagala mami pripraviti narezke, medtem pa je bil naš sinko binko z očimom na svežem zraku,... Pred cca 1 uro sva prišla domov (mož še dela) pojedla in pripravljati sem začela za sarmo,..sedaj čakam, da se ohladi, nato naredim še sarmo za nas in za sestro, samo sestra si bo sama prišla ponjo,...nato pa se spravim k pripravljanju večerje,...jooooj kok dela me še čaka,...

Ampak nič zato, pridem vmes še kofetkat,... :kava::kava::kava:

Sinko binko pa je zdrav ko :rozica: zgleda, da je samo preveč dobrot pojedel,...

Se beremo,...

LP Pia73 :metulj:

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ZADNJI LETOŠNJI - PETKOV KOFETEK
31.12.2004 16:44:52   
Anitka
Ojla!

Bom še jaz malce vskočila. Tudi jaz cel dan nekaj delam, pa obiski, pa privoščila sem si eno kopel, sedaj pa z brisačo na glavi sedim za računalnikom in malce preverjam RR-jo, za katero sem imela zadnje dni malce premalo časa. A "saj po novem, saj po novem, saj po novem letu boljše bo";);)
Zvečer greva pa k enim prijateljem. Prijateljica ima danes RD, njena hčerkica pa praznuje jutri 1. RD. Bomo vse skupaj združli s starim letom pa bo.

Anitka:metulj:

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ZADNJI LETOŠNJI - PETKOV KOFETEK
31.12.2004 16:49:41   
Pia73
:bravo::bravo::bravo: Anitka, da še za nas najdeš čas,... :bravo::bravo::bravo:

Pa dopust imaš, pa nič časa,.....:)-:)-:)-

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ZADNJI LETOŠNJI - PETKOV KOFETEK
31.12.2004 16:54:00   
Anitka
Veš Pia saj mi je res malce :ups: Sicer sem vsakodnevno malce pokukala in kaj napisala, a vseeno ne toliko kot v nedopustniškem času.:)-:)- Saj veš trgovine, pa bila sem na negi obraza (je trajalo 3 ure), pa s sestro sva šli rihtat vabila za krst, pa obiski pri nas doma, pa midva sva morala opraviti še nekaj obiskov, pa pospravljanje. Toda obljubim, da bom drugo leto bolj pridna:)-:)-:)-

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ZADNJI LETOŠNJI - PETKOV KOFETEK
31.12.2004 16:57:08   
Pia73
Pa saj čez tebe se pa res ne smemo pritoževati. Ti si naša luč v temi,..:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ZADNJI LETOŠNJI - PETKOV KOFETEK
31.12.2004 17:04:12   
Anitka
:ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups::ups:

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   ZADNJI LETOŠNJI - PETKOV KOFETEK
31.12.2004 18:10:17   
biba77
Anitka, ves, kaj pravijo... ... to kar delas prvi dan v letu, to bos celo leto. Zdaj pa izbiraj:)-:)-:)-:)-: RR, :sloncek:, :duda:, :love:,... AL PA KAR VSE HKRATI!
Si pa res ena lucka tukaj, na forumu, ves! :rozica::rozica::rozica: za tebe!
Aja, prsi pa... mogoce bos pa ti tista januarska srecna fosilka:zmeden2::zmeden2::zmeden2:.
Uh, Pia, ti pa si bila pridna...
Jaz pa sem kar segedin za jutri naredila. Vsako leto imamo sarmo, samo letos pa nimam ne casa ne volje se to delat. Najprej bi morala it vse kupit, pol pa sma imela z mojim generalko-ciscenje (ko pac cez teden nisma mogla, ker je melo kaj druga predost:ups::ups::ups: v tistih trenutkih, ko nisem omedlevala od vrocine).
Kaj cem... sarmo imam sicer dosti bolj rada, kot segedin, samo O je zdaj in ne naslednje leto.:zmeden::zmeden:
:miska:

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   ZADNJI LETOŠNJI - PETKOV KOFETEK
31.12.2004 18:37:37   
Pia73
Ja, biba77 prav je, da sta :sloncek::sloncek::sloncek: če je O na obisku, sarmo pa lahko po O narediš,... Prava reč! Pri nas je pač taka navada,... Čeprav sem jaz danes tak utrujena. Če pa sem čist iskrena, sem danes še dobro, če se primerjam z včeraj,... No, pa si tu in tam kakšno pavzo privoščim in skočim na RR,... Čeprav sedaj bom pa mogla večerjo končat, ker bomo jedli med 19.30 in 20 uro,.. Sarma pa se lepo peče v pečici,...

Anitka in biba77 jaz upam, da bosta kar obe januarski fosilki srečki :nosecka:

Se beremo drage moje,...A vse praznujete, da nas je tako malo gor???

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   ZADNJI LETOŠNJI - PETKOV KOFETEK
31.12.2004 18:56:29   
Anitka
Prijateljici moji hvala za lepe želje. Vedita, da sta tudi vidve moji lučki na moji poti in upam, da bosta to tudi ostali. Hja , da bi pa bila jaz januarska fosilka srečka :nosecka::zmeden2::zmeden: Mislim, da se ne bo zgodil ta scenarij, a jaz ne bom jokala, se bom pa še močneje potrudila pa bom februarska, da ne bo prevelik naval v porodnišnicah naenkrat.

Lepo praznujte! Se beremo drugo leto!

Anitka:metulj:

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   ZADNJI LETOŠNJI - PETKOV KOFETEK
31.12.2004 19:14:49   
Sulfinija
Pozdravljene vse skupaj!!!

Da se vam že jaz prvič in zadnjič v tem letu pridružim v tem vašem petkovem kofetku.

Ponoči sem prišla domov,ker sem delala Anitka veš kje in nato spala štiri ure,se vstala šla k frizerju in nato domov pomagat za silvestrovo večerjo gala seveda.Ja da ne pozabim mož me je presenetil in mi kupil za silvestra lepo zelo lepo zlato zapestnico,
saj upša,da bova to leto zadnjič preživela sama,da bo že drugo leto z nama najina :duda:.Punce tetko :hudicek: bi morala dobit že 28.12.pa nič se ne kaže ne izcedek ne ona zato srčno upam,da sem že v 9nebesa:duda: in,da bom v nvo leto odkorakala z lepim darilom z najino :darilo::duda:,v trebuhu me nekaj zelo zbada oziroma tako kot bi me bolelo.
Ampak še se zna prikazat in groza :grrr::grrr::grrr: potem bom v novo leto šla :(:((:(,vendar ne bom se pustila,da se razžalostim kajti imam zelo ljubečega in dobrega moćža,ki mi vedno stoji ob stari in če ne bo najine :duda:,potem naju marca tako čaka prvi poiskus inseminacije,namreč razgovor oziroma dogovor imava 25.2.
V sklužbi so me tudi presenetili z novo pogodbo,regresom za tri mesece in seveda kupila sva stanovanja le še v stanovanje čakava :duda:.

Zadnje ure tega leta so zame lepe,nekaj posebnega in končalo se je lepo upam,da se bo tudi novo leto za naju tako lepo začelo in seveda končalo z najino :duda: v naročju.

LP vsem in vesela bom če se mi kaj javite in v tem zadnjem večeru mislim dosti na vas in upam da tudi ve name in na naše :duda::duda:!

Mojca :metulj:

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   ZADNJI LETOŠNJI - PETKOV KOFETEK
31.12.2004 21:33:14   
Anonimen
Biba, pol bom jst celo leto msučala:)-:)-:)- hehe...

Jaz sem zdaj prišla iz gledališča v Kranju, predstava kar fajn, KR full lepo okrašen...zdej še žarnice ''obdelam''...pol pa mogoče mal k sosedam al bo pa že večerja:)

(odgovor članu Pia73)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   ZADNJI LETOŠNJI - PETKOV KOFETEK
1.1.2005 13:17:08   
Anitka
Hoj!

:fis: ika bo celo leto smučala:)-:)-:)-:)-, Anitka pa do 11.20 spala:)-:)-:)-:)-

Mojca 9000 morda vama je pa končno uspelo:miska::miska::miska::miska::miska:


(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   ZADNJI LETOŠNJI - PETKOV KOFETEK
1.1.2005 13:53:40   
biba77
Ja,
jaz bom pa spala do pol desetih, potem pa bom po ukazu mojega :love: se eno uro negibno lezala v postelji, da se se on naspi:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-.
Vidim, da smo veselo startale v to leto!
Tako je prav!!!
:miska:

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?