|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZA DUŠO IN SRCE
22.9.2004 12:10:07   
anadejka
Hojla punce!!!:rozica:

Danes se bl tko počutm:((,najraj bi koruzo v puško vrgla...Kr dol mi visi vse skp,še služba mi gre na živce:grrr:,komi čakam da grem domov.
Pa me zanima,kaj ve naredite oz.počnete da si spočijete živce,pozabite na vseskp in se sprostite.
Ajde z idejami na plan!!!8)8)8)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZA DUŠO IN SRCE
22.9.2004 12:20:36   
pika74
Primem puško, pa jo nesem na Skirco in če je tam še kej koruze ;), jo vržem vanjo in potem pojem kokice :)-:)-:)-:)-.


Dej, andrejka76, pejt mal u šoping al pa na kakšno tortico. Men to ponavad pomaga. Sej veš, še zmeri smo kot otroc - a nism to že nek napisala - sm ja. Mal se ponavljam ;).

Pa zobe na sončenje - sm tud že prej napisala8)8)8)8).

lp,
Pika74
:metulj:

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZA DUŠO IN SRCE
22.9.2004 12:23:25   
bambi
Hej, poznam te občutke. Jaz vedno v takšnem primeru spijem kozarček vina, si kupim kakšno revijo, preberem kaj zanimivega ali pa greva z možekom na sprehod.
Boš videla, jutri bo že bolje.... žal tudi takšni dnevi morajo bit, ampak kar se ne daj :sloncek::sloncek::sloncek:

Eno ene :rozica: za te, pa še :torta:

Bambi

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZA DUŠO IN SRCE
22.9.2004 12:36:08   
anadejka
Hej Pikaaaaa:bravo::bravo::bravo:ti me pa znaš nasmejat!!!Ne vem če niso zadnč že vso koruzo posekal(al kwa že?),ampak sej ni važn,bom puško še mal obdržala,mogoče mi še kdaj pride prav:)-.Kokice si bom pa v Koloseju ob kšnem dobrem filmu prvošla;)(to mi je zapasal).Jap,pol me bo pa moj dragi še na :torta: pelal,pa dons me nč ne brigajo kile!!!Pol si bom kupla pa še kšn dobr CD in si ga do konca nabila v avtu na poti domov.Huuh,to se bom sprostila.:)
Aja pa glihkar tko čist brez opozorila je pršla...sej veš kdo.No ampak lepo,ker se mi jo res ne bi dal čakat.Zdej vem da se v nedeljo začne novi boj s Klomifeni.Pol bomo pa vidl....

Aja zobke bova dale pa skupi na plažo takoj ko bo v Logatcu sonček posvetu,prau?!

Pridna bod in lepo se imej Pika:metulj:

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZA DUŠO IN SRCE
22.9.2004 12:42:56   
anadejka
O hvala Bambi!!!!:angel:
Res si mi dala dobro idejo.Včasih sem ga rada žurala in kšn kozarček spila,tko za sprostitev.Zdaj pa že dooooolgo nism.
Hja najboljš da kupm litr vina se z dragijem zakleneva in nabutava.Sej zdej se lohk k vem da nism noseča.
Pa še fajn nama bo:love::bravo:

Res thanks za idejo,pa ja sej vem da so tudi taki dnevi,sam so res grdi nooo,ampak ne ne bom se dala!!!

Hvala:angel:

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ZA DUŠO IN SRCE
22.9.2004 12:43:44   
biba77
Halo, Andrejka!

Aha, mene se to tudi vsake toliko prime. Ampak do sedaj je pomagalo samo dvoje: ce je bil moj dragi kje blizu, mi je on hitro "dvignil" moralo (no, pa pametna psicka), drugac pa mi je RR se najbolj pomagal. Tukaj ste vedno tako pozitivne, da je takoj boljse!!

V sluzbi imam pa sama tudi fuuuuul guzvo. 8) Pa se dobro, da jo imam, ker me tako odvraca od neg. misli in bolece M. :)
Al pa, ce imas kaksno prijateljico, ki bi sla s tabo malo kolesarit, pa se pol ustavita na kaki pijacki ali pecivu in pocvekata. Pomaga!! :)-

Ne daj se. Ze zvecer bos sigurno ok! Pa si bos mislila, kako bi bilo, ce bi bilo ( :duda: )... in ne, kako je, ker ni...

Eh, sem zabluzila... :zmeden:

Malo se zasanjaj, predstavljaj si kaksno fino glasbo, pomirjajoco naravo, mogoce sebe v lezalniku z dvignjenimi nogami, kak fini vonj, masazo... 9nebesa
Zvecer pa si privosci eno prijetno kopel :racka:, pol pa smukni k dragemu. 9nebesa Zagotovo bo boljse!!! :)

Ti je karkoli od tega vsec? Pomaga? ;)

:miska:

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ZA DUŠO IN SRCE
22.9.2004 12:57:52   
anadejka
Jooj Biba to si pa tko lepo napisala.Res je ne vem kaj bi brez RR,tuki so same razumevajoče in ful prjazne punce.Ogromno novih stvari sem izvedela tuki,pa vsakič ko mi je hudo pridem sem,pa je pol bolje,res!
Sej vem mal sm tečna dons,PMS nimaš kej,ampak sej vem da bo boljš.Nov mesec novo upanje.Neki pa vem zagotovo,nikoli več ne bom delala CB pred 5 dnevnim izostankom.Sej sem že prej vedla da ne bo nč ta mesec,zarad izcedka po O,ampak,pol je bilo pa vseskp tko mal čudn,da nism več vedla na čem sm.Skos sm razmišljala o tem in si že predstavljala kakšen bo najin otrok komu bo podobn.....Pol pa nardim CB in.....:((tako neumno sem se počutla.Najbl pa se mi smili moj dragi ker ga tko sekiram.Danes zjutraj me je tako lepo stisnil k sebi in mi rekel "važno da imaš mene",in da vsega naenkrat pa tudi ne morem imeti.Saj ima prav,preveč težim k temu.Pa sej sm srečna že zdaj!!!Ampak.....No ja ne bom več težila.

Uglavnem Biba,ja komaj čakam danes zvečer da smuknem k mojemu dragemu piškotku,ki ga imam najraje na tem svetu.Pa sej ane...za dežjem posije sonce,in res verjamem da bomo nekega dne čisto vse srečkenosečke,in bomo šle skupi z vozički na sprehod,ane!!!

Lepe pozdravčke in hvala vsem.......andrejka76:rozica:

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?