|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZA NAS (162. nadaljevanje)
22.12.2004 13:54:53   
žlička
ker nisem zelo dolgo na tem forumu in ker nisem vedla pod kaj naj odprem to temo, sem vzela kar ta naslov, ker se tiče nas vseh.....torej punce moje

Men je to zelo všeč na tem forumu, ceprav se postavi vprasanje, ki je ze bilo obdelano, punce prijano odgovorijo. vedno se najde se kaksna nova izkusnja, saj veste, vsaka :nosecka: ima svojo zgodbo in pri vsaki se stvari odvijajo malo drugace!

Rada imam vas in rada imam ta forum

zelim vam vse lepo, za vsako eno :rozica: pa enga :pujs: za sreco, ve ste pravi :angel: na zemlji

naj se nam cimprej uresnicijo tiste zelje, saj veste katere:modri::roza:

pa pa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZA NAS (162. nadaljevanje)
22.12.2004 15:01:16   
baguSka
..:ups::ups:kok si pa ti to lepo napisala..:ups::ups:

Hvala in enako tud teb!:)

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZA NAS (162. nadaljevanje)
22.12.2004 16:15:08   
simonas
Pozdravljene punce!

Jaz sem še kar :((:((:(( zaradi mojega muca, a mi bo malo lažje čez nekaj časa, ko bo še samo en nov :angel: ki me čuva in spomin na bolečino ne bo več tako svež.

Upam, da se bo sedaj v koncu decembra in začetku januarja javilo čim več novih :nosecka: in da bomo novo leto začele z novim upanjem in novimi željami...

Jaz bom te praznike malo :( a vseeno polna upanja na :modri: ali :roza:. Nič nimam znakov razen rahlo bolečih prsi pa vseeno. Edino nekaj me čudno špika okoli popka, kot da bi imela tesne hlače, pa bi me gumb tiščal? :zmeden: :zmeden:

Čim lepše praznike vam želim in naj se vam uresničijo vse želje!

Simona

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZA NAS (162. nadaljevanje)
22.12.2004 17:30:46   
Anitka
Hojla punce!

Najprej :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: za vse vas, ki ste me danes tako lepo presenetile z lepimi željami in čestitkami za RD. Za vsako še enkrat en velik cmok :love: in :rozica:

ŽLIČKA dobrodošla nazaj. Res si lepo napisala in tudi jaz tebi želim vse dobro.

SIMONAS tako žal mi je zaradi tvojega :muca: Verjamem, da mu je bilo pri tebi zelo lepo in te bo sedaj kot zvesti :angel: spremljal iz mačjih nebes. Tole špikanje okrog popka pa morda naznanja kaj lepega :metulj::nosecka::metulj::nosecka: Držim pesti, da še ta mesece izveš lepe novičke.

Grem zdaj malce proslavljat, zvečer pa me itak čaka domača naloga v postelji :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: Saj veste- O in podobne zadeve.:)-:)-:)-

Pa pa,
Anitka:metulj:

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZA NAS (162. nadaljevanje)
22.12.2004 22:19:16   
cmokec
Punce lep pozdravček.

Kako ste kaj. Jaz se komaj lovim, tolk mam dela v službi, čeprav moram priznati da malo pojenjuje. Doma je skoraj postarem, tamala je prehlajena, pa je pri babici na počitnicah. Drugače vse OK.

Me je pa predčasno obiskala Franca, ampak sem z mislimi že tolk v praznikih, da jo opazim samo med menjavo vložkov. :

:rozica: Urša 76 :rozica:, zate se vsak dan posebej z angelčki dogovarjam, kaj bi se dal narest. Drži se, bomo že kaj poštudiral. Pa javi se za en kratek kofi.

:rozica: Pia73 :rozica:, upam, da slabost pojenjuje in da si že dovoliš veselje ob zanositvi.

:rozica: Anitka :rozica:, še enkrat ti čestitam za rojstni dan. Za darilo smo pa tako že zmenjeni, ane.

:rozica: Pika74 :rozica:, tebe sem se še posebej veselila, da prideš na LJ čvek, pa si tako hitro odšla. Sem ti imela namen čestitat, kjub temu, da nama bo uspelo šele v naslednjem letu. Občutek imam, da tako optimistične in pozitivne punce pa še ne in to je vredno pohvale.

:rozica: Neni :rozica: in :rozica: Emamair :rozica:, ne bosta verjeli. Včeraj, ko sem odhajala iz službe, sem zavila še v trgovino Tuš v KR po drobnarije za kosilo. In kaj vidim. Mali vedi 1 PU in to škatel, kolikor jih je lahko stalo na polici. To mi je tako polepšalo dan, da je mami pomoje bilj vesela, kot bo Sara. Vseno bi se vama še enkrat zahvalila, da sta za igračo pogledali v vajinem kraju.

Vsem želim, da bi bile skozi celo leto optimistične, zdrave, nasmejane in da bi si tako stale ob strani kot sedaj. Skratka, da bi bile vesele prijateljice. Kar se tiče nosečk, je listek pri Božičku, tako da je urejeno.

Lahko nočko,

cmokec

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ZA NAS (162. nadaljevanje)
23.12.2004 6:54:06   
biba77
Dobro jutro! :zaspan::zaspan::zaspan::zaspan:
Kaj se vedno vse spite, :)-:)-:)-?!?
Jaz sem vceraj bila na cagi (mimogrede, Babmi, Vnukec je kar ok, samo skoda, da so zgoraj na balkonu tudi bili gosti, ker so bili malo "preglasni" ).
Danes pa polna energije!!!
Letim zdaj :kava: kuhat, ker sem danes prva, potem pa mogoce se kaj pokukam na RR...
Lep dan vam zelim!
:miska:

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ZA NAS (162. nadaljevanje)
23.12.2004 7:45:23   
buškica
Dobro jutro!:zaspan::zaspan::zaspan::zaspan::zaspan:

Oh, te zabave!Dons pa komaj gledam.:zaspan: Drugače pa je bila kar uspešna službena zabava. Sem pričakovala bolj dolgočasno.
Ampak ni mi jasno kako bom preživela današnji dan. Upam da bo čimprej minil.
Sem ugotovila da nisem več za take zabave tja do zjutraj.
Že pijem prvo :kava:, ampak mislim da ne tazadnjo. Drugače bom za računalnikom :zaspan:.
Lep dan!!

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ZA NAS (162. nadaljevanje)
23.12.2004 9:43:02   
bambi
:zaspan::zaspan::zaspan::zaspan::zaspan::zaspan::zaspan::zaspan::zaspan: punce, mi smo pa včeraj imeli zabavo z enimi poslovnimi partnerji, danes pa imamo z našo firmo, jaz sem totalno utrujena in ne vem kako bom zdržala še danes, pa kup dela še imam, jutri pa bo še huje, pa po možeka moram it, pol pa še večerja..... upam da ne bom skupaj padla :((:((:((:((
Komaj čakam da bo sobota, da se malo naspim....

Kako ste kaj ve????

Bambi :rozica:

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ZA NAS (162. nadaljevanje)
23.12.2004 11:35:45   
Urša76
cmokec,
hvala lepa za tvoje lepe želje.

jaz sem tudi v navezi z :angel: in se dogovarjam za...

saj veš kaj.

lep dan,
urša

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ZA NAS (162. nadaljevanje)
23.12.2004 11:41:50   
pupika
Urša76 je že kaj novega, si Samotu že povedala za :duda:?

Želim ti veliko sreče, sreče in naj vaju :angel::angel: varujejo

lp, pupika

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?