|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 19:39:14   
Anitka
Hojla!

Bom poskusila še enkrat odpreti nadaljevanje in upam, da bo kakšen odziv na moje pisanje. Sem kar malo :( ker enostavno ni več takega odziva kot nekoč.:(:(

Kako kaj preživljate današnji aprilski dan? Jaz sem že na meji, da bom vsak hip pop... Če je to normalno, potem sem jaz pač nenormalna. Vsakih 15 minut lije kot iz škafa.:grrr::grrr::grrr:

Za mano je tudi prvi delovni dan po štiritedneskem dopustu in moram priznati, da se danes še nekako nisem mogla ujeti v delovni ritem, pa enako je bilo opaziti pri sodelavkah. Bomo že nekako.

Punce upam, da se boste kaj oglasile, mal pojamrale, se malce poveselile.... in mi tako popestrile današnji dan.

Pa pa,

Anitka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 19:42:29   
Rozika20
Pozdravljena

Ali se lahko pridružim vašim debatam?

:rozica:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 19:46:23   
tinkatonka
Dober večer!

Sicer je že nekaj časa odkar sem kaj napisala na tem forumu, ker sem se preselila na "prvič noseča" in tudi prej nisem nikoli pisala v " ZA NAS", vas pa pridno vsak dan prebiram in spremljam nove :nosecka: in upam za vse (ne)čakajoče da čimprej ugledajo :roza::modri:! :miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:

Upam da ne boste jezne ker se javljam tukaj.

Danes je prov tečen dan, po morastih sanjah, ki sem jih imela ponoči, imam totalno zamorjen dan. Vzdušje se nikakor noče dvigniti. Sem klicala svojega dragija, ampak on tudi ni nič dobre volje. SOvražim to vreme!!!!!! No ampak kot pravijo za vsakim dežjem posije sonce. Najraje bi se ulegla v banjo in dala noge v luft ter uživala....

Punce upam da ste ve kaj boljse volje. :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 19:47:17   
Anitka
Rozika seveda in D:rozica:O:rozica:B:rozica:R:rozica:O:rozica:D:rozica:O:rozica:Š:rozica:L:rozica:A:rozica: med nami. Sem vesela vsake nove klepetuljice v naši debatah, kjer se skupaj smejimo, jokamo, veselimo, odštevamo dneve do :roza::modri:, do O in tudi do osovražene :hudicek: ....

Povej nam kaj o sebi, če seveda želiš.

Pa pa,

Anitka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 19:47:54   
lenika
Za koga je pa namenjen Za nas? Jaz se kar ne upam pridružit.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 19:48:22   
ZARA
Čer!
Men je pa tale vreme takoooo super....
Dijo!!!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 19:49:20   
Anitka
Ej Tinkatonka lepo, da si se nam malce oglasila :bravo::rozica::bravo::rozica::bravo::rozica: Kako je kaj s tabo ti naša srečka :nosecka: in bodoča nevestica? Upam, da se tole vreme prav kmalu spremeni na bolje. Napovedi so že nekoliko boljše.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 19:52:11   
Anitka
Ti, ti ti Zara ti, ali ti nas malo zafrkavaš :)-;)8)8)8)8)

Lenika ZA NAS je namenjeno vsem, ki si želimo postati :nosecka: in pa tudi :nosecka::nosecka::nosecka::nosecka::nosecka: Vesele smo tudi kakšne mamice.... Ti se nam kar brez strahu pridruži, da bomo skupaj čakale na :modri::roza: in se vmes bodrile, smejale......

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 19:53:32   
lenika
Tudi jaz si želim čim prej postati mamica. Z možem sva se ta mesec prvi mesec podala v boj.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 19:54:47   
tinkatonka
Jaz sem vredu, samo danes imam tak slab slab dan. upam da bo jutri kaj bolje. Moj :love: pa na najini hiški dela, pa sem sama doma, pa mi je doglčas, pa sitna sem. Ampak za vse to je krivo zihr vreme. Enga mormo krivit! :)-

Anitka upam da vrnitev na delo po 4-tedenskem dopustu ni bila preveč kruta. Jaz nisem imela kaj dosti dopusta, ker gre denarček v hišo in ne za na morje. Ja pa še poroka naju čaka. Ampak bova si pa vsaj eno majčkeno poročno potovanje privoščila :bravo::bravo:

Zdele je pa mami na obisk prišla, jo grem malo zabavat, njej je tud dolgčas, ker moj oče tudi na hiški z mojim :love: dela.

Adijo punce :miska::miska::miska::miska:


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 19:56:02   
Anitka
Upam, da bosta prav kmalu (že ta mesec) zagledala :modri::roza: ali + :miska::miska::miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 19:59:00   
lenika
Hvala Anitka. Predno sva začela, sem si rekla, da ne bom razmišljala o tem in, da se bom povsem sprostila, ampak kar nekako ne gre. Misli mi mimogrede pobegnejo in že razmišljam o tem, če bo ali ne bo, koliko časa bo trajalo...
Saj vem, čim manj razmišljanja, ampak lažje je reči kot narediti.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 19:59:09   
Maša26
Hoj,

Anitka, res se preveč zanašamo nate. Vsem se zdi fletno brati nadaljevanja, kot da greš na obisk k vsaki od nas. Ampak brez NAS nas ni, a ne? :)-

Torej, bomo bolj pridne. Sicer se jaz tudi najprej nisem ˝upala˝ oglašati na ZA NAS, češ, to je za tiste, ki se vse poznajo itd. No, sedaj teh problemov nimam več, ker sem že skoraj dve leti na RR in se mi zdi, da ŽE pašem zraven.

Ja, vreme je res aprilsko, ali skoraj oktobersko. Meni tudi ne paše.. pogrešam tiste poletne dneve, ko je tak počasen tempo, zvečer se pa malo vročina poleže in paše kakšen prigrizek na balkonu.. Haha, kmalu bova gretje prižgala v stanovanju, na balkonu pa samo perilo obešam v puloverju in ta debelih štumfih.

Se strinjam, da je po dopustu težko začeti. Sem v isti koži. Ampak, ja, bo že.

Ne vem, kaj mi je, zadnje dni sem tako dobre volje. Ker sem na klomifenu, bi prej pričakovala kakšno depro, ampak je bolje tako :)-:)-. Sem si kar nekako vgradila v glavo, da pikica, ki je namenjena nama, že ve, kdaj mora priti in naju bo že našla.

Enako mislim za vse vas oziroma nas.

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 20:02:39   
GoYa
punce, veste kaj sem se jaz zdajle spomnila
da se 10. 8. nisem spomnila, da sem lani na ta dan morala v bolnico na abrazijo
ne vem, al je to dobro al slabo :zmeden2:
verjetno dobro. vsaj nisem žalovala in sem imela normalen dan

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 20:04:24   
Anitka
Lenika poskušaj se res čim manj obremenjevat :rozica::rozica::rozica::rozica:

Maša jaz te bom kar za besedo :)-;) držala in upam, da se boš res pridno oglašala, saj brez VAS, ne more biti za nas :)-:)-:)- In seveda pašeš zraven in vse ostale tudi. Moraš prizanti, da smo kar fletne tule gor, a ne?:)-8) In :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: za tvojo dobro voljo. Če je temu kriv Klomifen, sem prav vesela, da imam že dve škatli doma :)-:)-:)-:)- Sicer pa vseeno upam, da bosta ostali nedotaknjeni, tebi pa, da je to zadnja doza :rozica::rozica::rozica::miska::miska::miska:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 20:06:46   
Anitka
GoYa mislim, da je to vzpodbudno :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 20:12:19   
biba77
GoYa, jaz mislim, da je to dobro; po moje to pomeni, da gledas naprej in ne nazaj in TAKO JE PRAVILNO!!! :bravo::bravo::bravo:
Anitka, jaz pa te nisem pustila na cedilu... Zakaj tako negativno? :zmeden2: Ne, noooo... Saj ves, da smo vse tukaj, samo je danes en taki cudni dan. Glej, jaz bom zdaj malo pogledala naokoli po RR, pol pa se specialno za tebe se enkrat oglasim tukaj, a velja? ;)
Sicer pa,... kaj ni cas za eno nase srecanje spet? :)-:)-:)- - jaz bi spet malo cvekala v zivo... pa, da pokazem mojo barvo (kolko sem je pac uspela ujeti na tem dopustu v bundi :)-:)-:)- )...
:miska:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 20:14:40   
ZARA
Ne zezam Anitka,men je zakon,sam da ne pada...zakon!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 20:16:35   
Anonimen
čau sončki!
jaz sem zdajle dobre volje. sva nekaj dobrega skuhala in mi paše, da je malo bolj hladno vreme :) res.
te dni mogoče dobimo novo muco (oranžno) in bomo imeli zopet veselo zaposlitev ;) :miska: , ki se bo pridružila najlepšemu mačkonu na svetu (Oscar) in prisrčni psički, ki smo ji danes pobrali šive od operacije tumorja ven in že veselo skače naokoli.
Super smo, otroke delamo in se imamo radi :)

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 20:33:46   
neni
No lepo, da imamo tule vsaj Anitko :rozica: ki drži vseskozi ZA NAS pokonci.
In je tudi prav, da nas malo pošinfaš. Tako lepo je brat, ko bi pa človek kaj sam napisal, se pa te besede nikakor nočejo zložit v kej pametnega.
No, jaz sem bila danes malo na vasi, pri mojih. Sploh nisem mislila it (8 km), sam sem bla tolk tečna, da bi si prste in ustnice pojedla, pa ma je mal sprostilo. Pa še moj :love: se je oddahnil, ko je bil sam boma. Sej je bil revež kar tiho, ko je videl koliko je ura.

Punce, ma ve meni res ne verjamete, da moj :kuza: šiba ko zmešan. V službi dela normalno, doma pa imam med forumi črte in kuža en čas brzi, pol pa miruje. Verjemte, če ne bom morala sestanek pri meni narest, da boste to videle. In ko gledam v te noge mi gre kar na smeh.:)-:)-:)-

Lep večer vsem pa se še kaj beremo
Neni:rozica:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 20:36:47   
neni
A ja še Goyi sem hotla to rečt: čestitke za to, da si pozabila. Gremo naprej in ne bomo se pustile, ker počasi se bo teh žalostnih datumov tolk nabralo, da bomo lahko samo jokale.
Tebi se pa itak dogaja, da nimaš časa na to mislit.
BRAVO!
Enga :sloncek: zate, ko tako korajžno korakaš v svet kot on.
Neni

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 20:40:49   
Anonimen
No ko ste na prvi strani ene jamrale, da ne veste če pašete sem, pa da ta tema ni več tako "popularna"..... he he... jaz bi tud pisala... ampak RES ne pašem sem!;)
Tako da nas je več takih...pa lah svojo temo ZA NAS odpremo pa jim delamo konkurenco...:)-

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 20:41:42   
ZARA
Ah nehej jamrat,priznej da seksaš solatka,pa bo!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 20:42:58   
Suana
pozdravljene !!!
tudi jaz bi vas rada vse skupaj lepo pozdravila!!!
ne počutim se najbolje!!!slabo mi je ,vsakih 10 minut sem na wc,pa vse me nekaj tišči tam doli.saj sama ne vem kaj mi je.upam da bo jutri kaj boljše!!
lepo da imamo spet nove :nosecka: tudi jaz bi vam rada kaj kmalu povedala tako lepo novico!!!pa ne rata in ne rata.toda jaz se ne dam!!!!grem novim ciljem naproti!!!
tudi jaz bi rada povedala da je res lepo da imamo našo anitko :sloncek::sloncek:,brez nje ne bi bilo tako kot je.upam da se nam vsem v najkrajšem možnem času na testu pokažeta :modri::roza::modri::roza:.
punce pridne bodite in se beremo!!!

lp suzana:miska::miska:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   ZA NAS (266. nadaljevanje)
16.8.2005 20:43:25   
Anonimen
Khm.. če sexam.. še ne pomen da načrtujem :nosecka: :)-

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?