|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZA NAS (267. nadaljevanje)
17.8.2005 20:13:15   
Anitka
Evo prestavljam nadaljevana na sam vrh 8);)

Danes bom malce krajša ali pa tudi ne, bom še videla. Vreme me spravlja v totalno depresijo in če jutri ne bo vsaj malo sonca bom :grrr::grrr::grrr::grrr:

Sem bila danes pri frizerju in sem si dala malce š**** skrajšat in mojo čupo pošteno razredčit, saj je bila moja glava že ogromna 8):)-:)-:)-

:nosecka:TINKAMIŠKA upam, da prideš na srečanje, ki bo po moji odločitvi kar v MB. Bom riskirala še za en tank samo, da te vidim :)-:)-:)-:)-:)-

MATOVILCICA zate pa tudi izpit ni noben izgovor. Imaš, da prideš na srečanje :)-:)-:)-

ZARA kako si vse zapomnim je pa moja mala sladka tajna 8)8)8) Pridi na srečanje, pa ti jo izdam.

DREJCDREJC :miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska: za + ali :roza: ali :modri:

KOALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA pogrešamo te pa tudi PIKA 74 se je izgubila.

Punce pridne bodite, jaz se zdaj grem pripravit na nočno "zabavo" ;);) :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

Pa pa in se beremo jutri,

Anitka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZA NAS (267. nadaljevanje)
17.8.2005 21:21:47   
Suana
ojla!!!
mislim da je anitka že na zabavi in pridno :sloncek::sloncek:,ja kaj pa druge že spite ali kaj???ali pa ste vse zaposlene z :sloncek::sloncek:.lepo to od vas ,ve le dajte da bomo drugi mesec slišali lepe novičke!!:)-:)-
no pa na mnogo :modri::duda::roza::duda:
ter lahko noč vsem!!
suzana:muca:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZA NAS (267. nadaljevanje)
17.8.2005 21:32:04   
emaa
sem komaj končala z likanjem, moram še pospravit, sem mela 14 dnevno zalogo, tako da se kaj več pišemo jutri

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZA NAS (267. nadaljevanje)
17.8.2005 21:33:28   
Suana
naj ti delo čimprej mine!!!pa jutri spet!!
lp suzana:kuza:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZA NAS (267. nadaljevanje)
17.8.2005 21:41:26   
tinkamiška
Anitka:rozica: hvala, ker misliš name, se bom res potrudila prit na srečanje isi poskusila zorganizirat sljenje tako, da bom imela čas;)

Lepo bodite in se beremo jutri:rozica::rozica::rozica:

Tinka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ZA NAS (267. nadaljevanje)
18.8.2005 7:17:32   
biba77
Jutro...
No, pa se je spet nekaj premaknilo v zvezi z nasim srecanjem... Ce se ze pri zanositvi ne :(:((:(, pol vsaj to... :zmeden2:
No, Anitka, pa imas sonce danes. Pa se jutri, pa v soboto. Meni bo se vroce...
Emamair, ti pa si pridna. Mene tudi likalnik klice. Sem takoj, ko sva se vrnila z :morje: vse oprala, zlikala pa se nic. :zmeden: In tisti kup se mi zdi raste kot da bi ga kdo zalival. :zmeden::hudicek::zmeden:
No, grem zdaj po eno :kava:, pol pa bomo vidli.
:miska:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ZA NAS (267. nadaljevanje)
18.8.2005 7:20:26   
emaa
jaz sem včeraj zaključila skor ob desetih, pol je bla pa TV tko zasedena, ker je bil fuzbal.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ZA NAS (267. nadaljevanje)
18.8.2005 10:18:22   
bambi
Tudi jaz imam goro perila za zlikat, pa ta kup cunj kar čaka in čaka, nič se noče zmanjšat, samo veča in veča se......meni pa se ne daaaaaa......

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ZA NAS (267. nadaljevanje)
18.8.2005 10:25:05   
pika74
sm slišala, da ste me pogrešal - ja pismu, če je pa tolk novih nosečk:nosecka:, da morm dons tok čestitk napisat:bravo::bravo::bravo:.

sploh sm čist zasedena 8) (pa še olje sm mogla včer dolivat za servo volan)

ajd držte se bejbike - dons bo lep dan - čutm na vod :)8):)8)

:rozica::rozica:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ZA NAS (267. nadaljevanje)
18.8.2005 10:35:18   
tinkamiška
Dobro jutro:rozica::) sem dolgo spala.

Pri nas se tudi sonček nekaj matra, upam, da bo le pokukal v vsej svoji celoti:)-

Jst mam tut en kup za likat, pa ga zaenkrat še ignoriram:)-

Pika, a prideš v MB?

Lepo bodite:rozica::rozica::rozica:

Tinka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ZA NAS (267. nadaljevanje)
18.8.2005 11:00:40   
ameli
Pozdravljene. Sem končala pakiranje za Pohorje. V avto sem zvačila 45 litro vinčka + 12 litrov rdečga, pa še radensko povrhu,.... sem že zmatrana kot :hudicek: . Moj :duda: se zaenkrat nič ne pritužuje in veselo brca.
Pika a ti pa kar avte popravljaš? A z ličarijo maš tudi kaj opravka (sem ga prejšnji teden mal počohala:zmeden: )?
Lepo se imejte in naužijte se sončka:metulj::metulj::metulj:.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ZA NAS (267. nadaljevanje)
18.8.2005 11:01:50   
Pia73
Hojla!

Naj se še jaz malo javim po dolgem času. Preberem že še kdaj kaj, napisat pa ne utegnem,... Pa včasih odprem RR, pa potem še privat sporočil ni časa prebrati. Ampak to so sladke radosti 9nebesa . Popoldne pa me okupirata kar dva pa je časa še manj,... Čeprav vreme ni bilo kaj prida smo bili vseeno vsak dan najmanj dve uri zunaj. In, ker je vreme tako kot je, torej je vse mokro, naš skoraj petletnik uspe tako umazati oblačila, da ne veš kake barve so bila,... in mami potem to zvečer v barvo spravlja,... Danes pa se bo izgleda malo posušilo. Čeprav mene vreme nič kaj ne moti :ups: tako vsaj nimam skomin po morju in :morje: , ki ga letos ne bomo videli.

Naj vam povem, da vas koala vse skupaj pozdravlja. Žal nima dostopa do interneta. Za srečanje ji pa le javite bo z veseljem prišla. Sedaj je naša koala gospa! :bravo:

Anitka danes pa bo :) , ki ti bo priklical nasmeh na obraz. :bravo: Upam, da je bila včerajšnja :sloncek: domača naloga :sloncek: uspešno opravljena! :bravo:

Čokoladica Astra pa je spočita, morda sta z :love: tudi kaj švercala in se že loteva novih podvigov. Za začetek srečanja,... :bravo:

emamair sedaj si vse zlikala, sedaj pa lahko prideš še k meni pokazat, kako ti gre likanje od rok,... :)-

Pika74 a ti pa kar avto sama rihtaš? Glede na to, da imamo pri nas same old tajmerje si tudi ti pri nas več kot dobrodošla,.... ;)

Jančika, sem prebrala, da se boriš med željo in strahom. Glede na to, da imam jaz za sabo identično izkušnjo naj ti povem, da strah žal ne mine,... :( S časom postaja vse manjši a še vedno ga je malo. Mene je spremljal celo nosečnost in se končal z dolgotrajnim jokom takoj po porodu, ko so mi na trebuh položili našega :duda:. Vsa čustva, ki sem jih celo nosečnost in preeecej časa pred njo tako vztrajno tiščala stran so me preplavila in solze so sprale iz mene vso žalost preteklih let,.... Meni je bilo v veliko pomoč, ko mi je enake izkušnje razkrila sodelavka z enakimi izkušnjami. Tako sem vedela, da je moj strah "normalen" in lažje mi je bilo! Zato ti vse to pišem,... Upam, da bo tudi tebi pomagalo,... :ups:

tinkamiška želim ti uspešno izbiro stanovanja! :miska:

Naše :nosecka: cmokec, bambi, pi, Udb, ameli,.... sigurno sem jih full pozabila,... kako ste, kaj počnete, že imate kaj pripravljeno? :rozica:

tia je verjetno že doma in uživajo z Leni! :rozica:

Sem vesela, da so nadaljevanja ZA NAS spet v polnem teku. Me je bilo tako stah, da usahnejo. Pa še ZARA in Al bina so se nam priključile! :bravo: Pa še cel kup drugih punc! :bravo: In dobrodošle vse! :bravo:

Zdaj pa punce veliko :sloncek::sloncek::sloncek: , da bomo tako kot danes spet gledale dežek :nosecka::nosecka::nosecka::nosecka::nosecka: To je res najlepše!

Imejte se in OSTANITE V CVETJU! :rozica::rozica::rozica:

LP Pia73

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ZA NAS (267. nadaljevanje)
18.8.2005 11:02:09   
ZARA
Sladka tajna ??

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ZA NAS (267. nadaljevanje)
18.8.2005 11:07:11   
Pia73
Boš mogla nasrečanje ZARA,... :)-:)-:)-

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ZA NAS (267. nadaljevanje)
18.8.2005 11:08:16   
Anonimen
Pri nas je pa tak lep in topel sonček....:bravo::bravo::bravo:
jaz moram pa čepet za knjigami:( No, sej, sama sem si kriva...
Želim vam vsem en lep sončkan dan :) z obilico pozitivne energije.

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   ZA NAS (267. nadaljevanje)
18.8.2005 12:34:06   
pika74
Ja jst pa kr sam porihtam avto, če se le da. No, če kteri še kej okol volana škripa, mam še ene 4 deci tekočine za servo volan. Lohk pridem prevert in dolijem:)-:)-.

Za na solato ne bo dobr - bomo rajš bučnega ponucal8).

a jest prou slišm - a bo spet dežval v MB? A bo srečanje? Dobre ste babnce :bravo::bravo::bravo: - kle okol LJ se nč ne mormo zment - smo tok zaposlene vse (jst z avtom - ma sej to že veste - ane 8)8)8) ).

Bomo že - enkrat bo že cejt - če ne prej, pa takrat, ko bomo nosečke :nosecka:.

Lp
:metulj:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   ZA NAS (267. nadaljevanje)
18.8.2005 12:34:50   
pika74
sam=sama :ups: da nau kšna misnla, da sm mehankar8) ->sm mehankarca :bravo::bravo::)-

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   ZA NAS (267. nadaljevanje)
18.8.2005 12:36:29   
ZARA
Pia73,jst še na Jesenice ne grem,ne pa v MB ;)!
A ti to resno sama popravljaš avto,Pika :zmeden2:???

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   ZA NAS (267. nadaljevanje)
18.8.2005 12:38:03   
pika74
ja kva pa čm - moj se itak sam z motorjem ukvarja - jst pa z avtom, pa sva si bot :)-

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   ZA NAS (267. nadaljevanje)
18.8.2005 13:09:42   
kitty
Alo Pika74 jst sm iz Ljubljane:)-:)-:)-
Ko ratave srečke :nosecka: se dobive magar pr Štorkli:)-:)-

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   ZA NAS (267. nadaljevanje)
18.8.2005 13:32:26   
pika74
evo - zmenjen kitty :miska::miska::miska:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   ZA NAS (267. nadaljevanje)
18.8.2005 15:10:40   
Anitka
Hojla!

Uauuuuuuuuuuuuuuuuu koliko novih :nosecka::nosecka::nosecka::nosecka::nosecka: je danes. Mislim, da sem jih naštela 8, pa še Sasi je delala test in sta baje dve.:miska::miska::miska:

Torej klavdijaM, DrejcDrejc,Tadejka, lizbona, Katjuša,petka, Hothein,Nataša 25 :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: Pa včeraj nam je novičko o :roza: sporočila tudi Sandra* Pravi dežek srečk :nosecka::nosecka::nosecka::nosecka::nosecka:

Upam, da bodo lepe novičke padale tudi jutri Sasi, Emamair, Bety.......:miska::miska::miska:

No naj vam izdam, da sem tudi jaz danes zagledala :roza:. Druga je sicer čisto rahla, dve pa sta vseeno ;)..

































.... na ovulacijskem testu seveda :)-8):)-8)

Astra ja dočakala sem sonce in prav razveselila sem se ga kot majhen otročiček.:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: Če prideš v MS mi sporoči, se lahko kaj dobive, če bo čas.

Pika 74 a si poceni avtomehanik ali drag?8)

Pia73 lepo, da se nam kaj oglasiš in ti sploh ne zamerimo, da niso javljanja tako pogosta. Ti le pridno čuvaj svoja malčka.

Zara ja ja, sladka tajna;);) Bo treba na srečanje.8)

Grem zdaj malce ven na sončka, pa se zvečer še kaj beremo.

Ostanite mi pridne,

Anitka:pika:


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   ZA NAS (267. nadaljevanje)
18.8.2005 15:13:43   
Anitka
Še ena nosečka - DEJANA :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   ZA NAS (267. nadaljevanje)
18.8.2005 15:20:45   
tinkamiška
Ja Anitka in to fosilka:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

:miska::miska::miska:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   ZA NAS (267. nadaljevanje)
18.8.2005 15:22:41   
Maša26
Anitka, dih mi je zastal in v hipu se mi je zazdelo, da vseeno je pravica na tem svetu, samo čudno se mi je zdelo, da to poveš takole vmes........ ti ti ti :):):)


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?