|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZA NAS (268. nadaljevanje)
19.8.2005 19:50:06   
Anitka
Hajli hajlo!

Kako ste kaj? Sem vam nekaterim v ZA NAS včeraj kar malce adrenalinčka v krvi pognala kaj? Moj namen je bil le zvabiti nasmeške na vaše obraze.8):)-8):)-8):)-

Jaz sem pa tako tako. Sva bila predvčerajšnjim z mojim :love: malce skregana in sva še včeraj razčiščevala te zadeve. Eh, saj bo, a ne?

Drugače pa sem danes spet delala test za O in sta bili krepki :roza: Morda nam vseeno uspe (čeprav močno dvomim v to), če ne pa enkrat v prihodnje morda. Mogoče pa bom na vrsti v naslednjem dežju srečk :nosecka::nosecka::nosecka::nosecka::nosecka: Včearaj so kar deževale in med njimi je bilo opaziti tudi "fosilko " :bravo::bravo:

Planiranje srečanja tudi uspeva in jaz se ga že močnoooooooooooooooo veselim, saj bom lahko spoznala spet nekaj novih obrazov z RR-je.:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Punce pridne bodite, pišite kaj, (danes sem za dolgo pisanje spet lena ;) ) in uživajte.

Pa pa,

Anitka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZA NAS (268. nadaljevanje)
19.8.2005 19:58:21   
Maša26
Pozdravljene vse :rozica:,

Anitka, meni si pognala kri po žilah, resnično!

Z :love: se pa le pobotajta, saj veš, dve črtici na O testu pa to.. :)-:)- A sedaj prvič delaš O teste?

Včeraj je bil pa res dež nosečk ja. Seveda sem še posebej vesela za fosilke. :bravo::bravo::bravo:

Danes smo imeli spet malo poletja, sem bila prav vesela sončka, da ni že dopoldne vse temno in zamorjeno.

Upajmo še na lep vikend!


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZA NAS (268. nadaljevanje)
19.8.2005 20:01:51   
pika74
Hej bejbike - kako kaj?

men je sam to dons važn... hvala bogu, da je danes PETEK :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:


:)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZA NAS (268. nadaljevanje)
19.8.2005 20:04:29   
tecka
Anitka, če je kdo priden za pisanje, si to ti. Pa še seznami nosečk in bodočih nosečk! Ti si naš :angel:

Jaz jo ne čakam v nedeljo, čutim jo že danes. Pa nosečniške znake tudi, tako da grem jutri malo v hribe hladit glavo. Naslednji teden sem pa do srede doma, tako da bom lahko v miru:((:((:((.

Škoda ker je srečanje RR-jevk na MB koncu, enkrat se moramo zmenit tudi me iz notranjosti domovine.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZA NAS (268. nadaljevanje)
19.8.2005 20:06:12   
pika74
tecka ne :((:((:((, že tko bo deževal ta vikend

:)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ZA NAS (268. nadaljevanje)
19.8.2005 21:55:56   
Anitka
Maša26 teste uporabljam že dalj časa.

Tecka nič jokat, življenje mora it dalje. Samo obupat ne, kajti vse nas nekje na koncu temnega tunela čaka drobna lučka, ki nam bo prinesla v življenje ogromno sonca. ;););) In saj veš - upanje umre zadnje :miska::miska::miska::miska:

Zdaj pa grem v akcijo :sloncek::sloncek:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ZA NAS (268. nadaljevanje)
19.8.2005 21:56:58   
pika74
grem pa še jest :sloncek::sloncek::sloncek:

;)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ZA NAS (268. nadaljevanje)
19.8.2005 21:59:45   
Anitka
8):zmeden2:

A mene nekdo zasleduje?

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ZA NAS (268. nadaljevanje)
19.8.2005 22:08:36   
pika74
:ups:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ZA NAS (268. nadaljevanje)
19.8.2005 22:12:40   
VITA74
Da se še jaz malo javim :)

Danes imava z :love: 5.obletnico a jaz sem v službi še pol ure...pol pa :kuza: :kuza: :kuza: :kuza: domov :)

Anitka kr pohiti če testi tko kažejo, mogoče pa :zmeden2:

lepo je prebirat da so nove srečke nosečke na RR in verjamem da bomo tudi me kamlu za njimi :bravo:

lp :rozica:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?