|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
22.8.2005 21:28:05   
Anitka
:zmeden2::zmeden::zmeden2::zmeden::zmeden2::zmeden::zmeden2::zmeden::zmeden2::zmeden::zmeden2::zmeden:

Dajte kaj napisat, da bom jutri imela kaj za prebrati

;););););););););)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
22.8.2005 21:32:37   
Anonimen
Anitka nič ne bo ,kar knjigo si nabavi:)-
Nekam revni meseci so z debatami.No pa saj bo kmalu zima(skoraj je že)ko bodo raje vse doma,pred računalnikom.8)

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
22.8.2005 21:33:56   
Suana
anitka!!!
lep dober večer ali še ne spiš???jaz sem še vedno zraven te škatle in mislim da bo počasi čas za :zaspan:!!!pri meni nič novega smo ravno v času O in veselo:sloncek::sloncek:.danes pa smo izgubili našega kužeka:kuza::kuza::((:((:((:(:(,veterinar je rekel da je verjetno lepo zaspal v spanju za vedno!!star je bil 12 let!!no nekaj iz mojega današnjega dogajanja sedaj pa ste druge na vrsti!!
lp suzana:kuza:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
22.8.2005 21:39:54   
Anitka
Neva6 saj bom šla zdaj brat Da Vincijevo šifro.;)

Fras moja O je glih kar mimo, a dvomim, da bo kaj, saj sem bila kar malce pod stresom (sicer vem, da psiha ne vpliva na zanositev), ker sva si bila z mojim :love: malce na bojni nogi.:(:(

Žal mi je za tvojega :kuza: :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

Pa pa,

Anitka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
22.8.2005 21:51:18   
Mari71
No, se vam pa se jaz tokrat na kratko javim.

Ker sem ravno opazila, da bom nestrpno ne-pricakovala ravno v dneh, ko RR ne bo delal. In s kom bom delila veselje ali zalost?!??

Se sreca, da imava v tistih dneh se obletnico poroke in bom morda malo manj mislila na morebitni :roza:! In potem itak greva se na :morje:, tako da se vam javim v prvih dneh septembra, ko bo RR nazaj, da boste na tekocem:)

Nocko vsem,
Mari

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
22.8.2005 22:01:34   
Špela100
Jaz tudi ne vem kako bo, jaz jo ne pričakujem 30.8.
Kdo me bo tolažil in opogumljal, ko RR ne bo delal???

Upam, da vam 1. septembra sporočim veselo novico, čeprav sem ful pesimistično nastrojena.Ne vem zakaj...že ful časa se mi to vleče, že od januarja.
Ta mesec se pa sploh ne morem odklopiti, kar naprej seštevam, preštevam, odbijam dneve.Pol zavestno odrinem, pa sem čez minutko z mislimi spet tam.Začelo me je tudi že šraufat.Že tretji mesec me 10 dni pred nepričakovano šraufa.Kaj je zdaj to??? Kmal po ovulaciji.Ma brez veze.

Drugač punce prvič pišem pod to temo, ker ne vem če pašem sem...se kar nisem upala.Danes pa sem rekla, da mal napišem, da bo imela Anitka kaj brati.

Upam, da ste vse ok.Upam, da bo srečanje uspelo.Mal se boste morale tudi na Primorski organizirati!!!


pa lep pozdrav vsem

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
22.8.2005 22:08:03   
Maša26
Dober večer!

Fras :(:( :(:(:( za tvojega :kuza:.

Tudi jaz sem najbrž že po O, sedaj pa čakanje in neobremenjevanje :)-:)-:)- Ah bo kar bo.

Anitka, če to bereš v torek, si verjetno že na pol šifre... :)-

Joj danes pa sploh nič ne morem napisat :zmeden2: bom jutri.. 8)

Lahko noč!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
22.8.2005 22:11:22   
Mari71
Spela100 - dobra ideja. Tole s Primorsko. Sicer ne zivim (vec) v nasi Kaliforniji, bom pa z veseljem prisla v stare dobre kraje. In ko bo poletja mimo in ko bo manj guzve, bo na Primorskem spet prav lustno!

Drzim pesti tudi zate in za tvoji :roza:! Midva :sloncek: ze od lanskega poletja, pa kar verjamem, da slej kot prej bo. Ti posiljam malo optimizma in se eno:rozica: samo zate:)

No, pa bo 'mela sefica kaj brat:) Pa brez zamere (se tudi jaz prvic javljam v to temo).

Res nocko vsem, Mari


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
22.8.2005 22:23:26   
cmokec
Ojla, pozdravček vsem. :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

Jaz pa že par dni premišljujem, kje je Špelka. A katera kaj ve?

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
22.8.2005 23:14:46   
buškica
ja, Anitka, komada je komanda. a vidš kako se te bojimo, punce takoj tipkovnice v roke in pisat:)-:)-:)-:)-

pri meni nič novega, čakamo na dan D.(poroka) pol pa spet čakamo da pokličejo iz klinike kdaj bo IVF. sicer pa kar naprej nekaj čakamo ane?

lep večer še naprej.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 7:39:37   
tecka
Anitka, ne brat DaVinčija, če hočeš kaj seksat! Mene je knjiga tako pritegnila, da mi je bilo žal, ker sem jo začela brati med tednom :)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 7:54:22   
anadejka
Jest tut že ene par tednov gledam kje je Špelka,sm mislila da si je mogoče tok dolg dopust privoščila,ampak ta je pa že mal predolga,sej je že cel poletje ni.Upam da se ji ni kej zgodl.A jo kera kje vid?Špeeeeeeeeeeeeelka kje siiii?????

Pogrešam jo:(

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 8:37:50   
Sulfinija
Dobro jutro!!!!

Da se vam še jaz malce pridružim v vašem klepetu.Kako ste kaj punce?
No moja O je minila,sedaj pa čakamo ali :roza:,ali pa takoj na telefon in že kličem v ambulanto in se naročim.Drugče drugi mesec je pa absolutno več ne čakama tisto bo sigurno najin mesec.
In to vreme je res totalno butnjeno.Pa kake poplkave,človek ne more verjet kaj se to dogaja.Včeraj sem slišala po radiu da se takega vremena ne spominjajo ljudje nazaj ne 50.let.
No in kako vse nečakajoče na :hudicek:?Še kaj odštevate dneve do njenega prihoda?
In kako vse nove srečke :nosecka:?
In tiste :nosecka:,ki odštevate dneve,ko boste končno v naročje dobile svoje :duda:?

No in v četrtek nam izklopijo net,me prav zanima kaki bo novi?
Jaz se do takrat selim na Živa forum,se nam še tam katera pridruži,saj so gori zelo v redu punce in prav tako si lahko na tem forumu pišemo privat.

Tko tole bi blo na kratko,obljubim da se drugič bolj potrudim in napišem še kaj več.

LP Mojca:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 8:49:24   
pika74
o lejo lejo - :love:anadejka:love: se je javla :bravo::bravo:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 8:56:03   
biba77
Na Spelko sem tudi jaz ravno danes zjutraj mislila... :zmeden2:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 9:05:57   
Špela100
Mari71...saj bo, saj to vemo vse, da bo, sam smo mal neučakane.Ko pa ne gre vse življenje po planu, ne???

Tudi jaz držim pesti zate in za:modri::modri::roza::roza:.in za vse ostale.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 9:08:07   
anadejka
:ups:Pikaaaaaa;)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 9:08:14   
Špela100
Ma jaz tudi Aljčo pogrešam, saj vem, da se je odklopla, pa vseeno pogrešam.Je prav kakšno pametno rekla.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 9:12:17   
anadejka
Ejjjj pupe a ve vidte tam pod mojim imenom kaj piše???:bravo::bravo::bravo:Samo še dva tedna in štiri dni do moje ohceti:bravo::bravo::bravo:Jupiiii!!!

Ampak neki neee.....ne to,ampak naslednjo soboto imam pa jaz dekliščino in če bi katera prišla v Logatec,bi bla full vesela.Pa ne bo vam žal,ke so mi prjatlce povedale da pride slačifant :)-žurka:)-,kera pride ščipat:)-!!!
Pika ti se pa tut slučajno ne izmuzneš,le glej da prideš!!!!V jamarski koči bomo,saj veš kje je;).

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 9:15:58   
biba77
ce ne bi bilo tako dalec.... ne bi se kje blizje nasemu koncu vse to zorganiziralo??? ves, kaksna bi bila udelezba! ;)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 9:16:08   
Sulfinija
Anadejka!!!!

Tudi jz bi prišla v Logatec,če bi blo bolj blizu.Si videla najine fotke iz najine poroke.

LP Mojca:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 9:16:11   
Marina_
Dobro jutro:)-;)
Ja mene še vedno utrujenost daje da je joj.No saj bo minilo.
Kaaaaaaaaj Anadejka tako hitro je minilo?No in čez 18 dni dobimo na rr-ju novo gospo:bravo::bravo::bravo::bravo:
Kako ste kaj ve babike?Kaj novega?Anitka še nisem pozabila veš:(( Pa tako sem bila vesela

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 9:26:40   
anadejka
Joooj Astra in Frizerka,da bi blo tako kot je bilo takrat na srečanju:bravo::bravo::bravo: in res škoda da je MB tako daleč:(,ampak a veste v tisti koči se da tut prespat,tko da ni problema:bravo::bravo::bravo:Ve sam pridte,res bom vesela!!!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 9:28:12   
pika74
:zmeden2:slačifant:zmeden2: :ups::ups::ups::ups:

ne vem, če bo mene mož spustu ke :)-:)-:)-

8)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   ZA NAS (269. nadaljevanje)
23.8.2005 9:30:12   
buškica
o :hudicek:a samo še 18 dni je , zdej me pa mal grabi živčnost.

Tud jest mam naslednjo soboto 3.9.2005, dekliščino.

Samo še o tem razmišlajm, kaj gre lahko narobe in kaj sem še pozabla.

Drugače pa De vinčijeva šifra je zakon, zdej berem Angele in demone. tud huda knjiga,je pa res da ne moreš nehat. te kr potegne.

pol pa tud :sloncek::sloncek::sloncek:pozabiš. hehehehe...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?