|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZOBNA PASTA
21.10.2005 19:38:13   
nynna
Zanima me če uporabljate pri umivanju zobkov svojih user posted image  kakšno zobno pasto. Stari smo pa eno leto. V trgovinah prodajajo tudi za takšno starost, vendar sem jaz brala da se zobne paste ne uporablja, dokler otrok ne zna izpljuniti. Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZOBNA PASTA
21.10.2005 19:40:40   
Anonimen
Naš jo še zdaj požre, pa je že 3,5 leta. Pa saj te paste so itak tako narejene, da se jih lahko dol požre.

(odgovor članu nynna)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZOBNA PASTA
21.10.2005 20:10:07   
Marogica
Mi smo mu do ca 1,5 leta umivali kar z vodo, ker nam je šlo predvsem, da se navadi umivanja zob. Kasneje pa smo prešli na "otroško" zobno pasto, ki jo je uporabljal do nekje 3.5 (mogoše malo več), nakar smo začeli z "odraslo" zobno pasto.
Sem nekje brala, da je otroška zobna pasta škodljiva za zobe, ker bi naj vsebovala sladkor, pa še kaj. Tako, da si tudi v našem vrtcu otroci umivajo zobke samo z vodo. Nam je vzgojiteljica rekla, da je bolje z vodo, kot pa z otroško pasto. Naš pa si z normalno zobno pasto rad umiva zobke, saj si ati pa mami tudi z enakouser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZOBNA PASTA
21.10.2005 20:37:54   
Anonimen
Ja, mi že skozi uporabljamo eno pomarančno za  mlečne zobke.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZOBNA PASTA
21.10.2005 21:38:19   
Gina
Našemu še ne dam paste pri letu in pol. Že tako imamo borbe (težka kategorijauser posted image ), da se bom pa še s pasto zezala, a jo bo pogoltnil al dol pljunil, se mi pa ne ljubi. Imajo pa vse fluor, tudi tista najboljša (pomarančna - tudi pri nas rula za ta večja). In fluor je strupen v prevelikih količinah, kar je pa zelo hitro.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZOBNA PASTA
21.10.2005 23:14:44   
Seven*
Dobi se zobna pasta, ki je brez konzervansov, sladkorja in umetnih barvil. Pa tudi fluorja ni noter. Je pa od Wellede, dobi se jo v DM-u. Mi vsi uporabljamo samo Welledine zobne paste. Sicer je malo cudno dokler se ne navadis, ker se dejansko ne penijo.. Ampak zdaj ne uporabljamo nic drugega.. Morate pa poiskati Welledino otrosko zobno pasto in ne tiste za odrasle. Vsebuje pa ognjic.

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZOBNA PASTA
22.10.2005 17:54:53   
sebtan
seven ta weldina je res ful dobra, je pa tudi draga od 800-1000 pa še čez, ampak mi je všeč, pene ne maram in tudi tistih pekočih okusov ala aquafresh ne!

_____________________________

˝I will give my doughter space to grow, dream, succeed, love but sometimes fail.˝

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZOBNA PASTA
22.10.2005 22:47:16   
KODA
Mi uporabljamom Lumpijevo,ki ima okus po kokakoli.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu sebtan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZOBNA PASTA
23.10.2005 13:07:56   
FRAČAFELA
Vem da se je do 3 leta ne sme uporabljat(oz.dokler ne izpljune), tako da mi damo čisto mejčken, ampak res mejčken, ravno toliko da je. Imam občutek da potem še rajši umiva zobe.
Imamo pa otroško Vademecum pasto.


_____________________________

Ljubi in boš ljubljen!

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ZOBNA PASTA
23.10.2005 21:10:39   
elizabeta p
Moj je star 2,5 let in še zdaj umivava zobe samo z vodo. Zobarca mi je rekla, da naj zobne paste ne uporabljam, dokler je ne zna izpljunit.

(odgovor članu FRAČAFELA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ZOBNA PASTA
24.10.2005 9:31:24   
viv_
Mi uporabljamo (že kakšne pol leta) jabolčno pasto za mlečne zobke.
Sicer kakšne 3 mesece že nekaj pjuva, ampak večina gre pa še vedno dol. Pa saj so paste prilagojene, pa še količina je takooooooo majhna...

(odgovor članu elizabeta p)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ZOBNA PASTA
24.10.2005 10:03:24   
CatJa
Jan je še ne uporablja. Mi je pa brat prinesel zobno pasto za otroke - brez flora, barvil, arom, ...., ki se jo lahko uporablja šele od dveh let naprej.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?