|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaščita za radiatorje
18.10.2005 9:00:29   
alenkapk
Pozdravljeni!

Zanima me, ali je mogoče kje kupiti zaščite za radiatorje. Sedaj, ko se bo začelo hladno vreme, bodo radiatorji vroči, pa me skrbi, da se naš user posted image  ne bi opekel. Kako boste reševali to?

Hvala za pomoč!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaščita za radiatorje
18.10.2005 9:25:01   
Urša
Radiatorji pri nas niso nikoli vroči. user posted image user posted image user posted image  Bi se skuhal!

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu alenkapk)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaščita za radiatorje
18.10.2005 9:28:41   
CUKRČEK
Uf, nisem še slišala, da bi obstajala kakšna posebna zaščita.
Po moje bo najbolj zaleglo, ko se bo enkrat mal spekla in bo videla, da radiatorja ni za šlatat.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu alenkapk)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?