|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za Ribico.....
1.9.2004 15:46:35   
bambi
Tako, zdaj je pa dovolj..... ti naša "ta mala", vsepovsod si zraven in tako lepo skrbiš za vse, da brez tebe RR sploh ne bi bil to kar je...
In včeraj sem malo razmišljala o tebi in ugotovim, da o tebi ne vemo nič drugega kot to koliko si stara.... Daj malo povej kakšno je kaj tvoje življenje, a imaš fanta??? A tudi ti že kaj hopacupaš :sloncek::sloncek:, si zaljubljena???? Vem da hodiš v gimnazijo, kaj pa želiš naprej?????
Mene zanima in verjamem da nekatere od punc tudi...

Povej, povej, povej :sloncek::sloncek::sloncek:

Bambi
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Za Ribico.....
1.9.2004 15:48:45   
tejč
Ja, ej, mene tut. Sem že enkrat napisala, da jo vse ful obrajtajo, pa naj zdej mal spregovori, bravo bambi!

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Za Ribico.....
1.9.2004 15:50:55   
meeryana
Kolko pa je stara ribica????

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Za Ribico.....
1.9.2004 15:53:36   
tejč
Čist čist mal, 14 al 15, al kok že. Nej pride sama povedat.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Za Ribico.....
1.9.2004 15:59:34   
bambi
Ribica je stara 15,5 let, mogoče je sedaj že 16????

Punce v teh letih so nekatere že kar zelo aktivne ;)........

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Za Ribico.....
1.9.2004 16:01:32   
Anonimen
Evo me, evo me:)

No, :fis: je stara 15,5 prosim lepo:)(ne pa 14 madonca:)-:)-:)-:)-).
Večino časa preživim na RR, če nisme na RR sme kje na kakšnem srečanju, z BBK in njeno malo po kakšnih trgovinah, na vrtu in pri Črtu(Črt je kuža).

No, dones sem šla prvič v gimnazijo in prišla domov besna kot ris-imeli naj bi samo ur in pol 'pouka', mi pa smo tam 'gnili' 3,5 ure! In to edini prvi letnik oz. edini tam na šoli. Vsi so končali po 2 urah. OBUP.

Ne, ne :sloncek::sloncek::sloncek: pa še ne:) Je še prezgodej:) Fanta tut nimam in ga še nisem imela (me pa zadnji mesec to mal matra, ker bi ga pa fuuuull imela, tko da bo treba v akcijo;)

A je zadost, al moram še kej povedat?
No, št. cotk imam pa 152:)- Aja, lahko še to, da sme zrastla spet mičken:bravo::bravo::bravo: Tko da merim 157cm v dolžino in cca 39kg v širino:)-

lp,:fis:

(odgovor članu bambi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Za Ribico.....
1.9.2004 16:03:50   
Anonimen
Aja, pozabila napisat- za naprej še ne vem NIČ.

Ja, nekatere punce že pri 14 začnejo:sloncek::sloncek::sloncek:(poznam par primerkov):

Aja, rada bi imela 3 otročke in to prvega pred 30, drugega pri 30, tretji je pa lahko mal po 30:)- Tko da najprej faks, pol pa otroc:) Ja, pa enga fanta moram prej poiskat, ki bo ustrezal vsem kriterijem:)-(se prjatlce(ta starejše) že zdej križajo....:))
lp,:fis:

(odgovor članu bambi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Za Ribico.....
1.9.2004 16:16:02   
bambi
:bravo::bravo::bravo: Najprej čestitam, za prvi dan gimnazije. KAtere pa to???? Ja, zdaj bo pa treba malo bolj za knjige primit ;);)
Fanta bi rada???? Ja glede na to, da si zelo lepa punca, to ne bi smel bit problem, samo pameten in pozoren naj bo..... eni znajo to že pri tvojih letih.... Se spomnim....... joj, kako je bilo lepo 9nebesa9nebesa9nebesa No, boš videla, da bo vse prišlo ob svojem času, tudi fant.... Edino nekaj je: Iz RR-ja ne bo skočil, zato malo v "lajf" ribica!!!!!

Evo ti enega :zajcek:

BAmbi

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Za Ribico.....
1.9.2004 16:17:12   
bambi
Zdaj sem se spomnila... veš kdaj sem jaz šla v 1. letnik gimnazije? Leta 1989! O mati Marija sveta nebesa, kje je že to.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Za Ribico.....
1.9.2004 16:19:03   
ZARA
....k pa jst 1985........nimam sploh komentarja :((:((:((:((:((!!!

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Za Ribico.....
1.9.2004 16:34:20   
Anonimen
Gim. Bežigrad:)
hihi, si šla takrat v gimnazijo, kukr sem se sjt rodila:)

V ''lajf'' pa nimam kam, ker mi ni glih po lokalih hodit:zmeden:

(odgovor članu bambi)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Za Ribico.....
1.9.2004 17:05:54   
mela
no ribic PR lepo se imej na gimnaziji in pridno se uci-zdaj bos vrjetno manj casa na forumu tolazila in se pogovarjala.ampak itak da se bo nasla kaksna minutka za klepet:bravo:!pa fajn se uci kr je to fulll tezka sola!!

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Za Ribico.....
1.9.2004 18:02:37   
Drejči
Živjo Ribica,
midve se sicer še ne poznava,...sem precej nova na RR8) Sem pa že veliko lepega slišala o tebi, same pohvale,..no med drugim tudi to (ravno včeraj), da imaš na isti dan roj.dan kot jaz:):)-, le, da sem jaz skoraj 1x starejša:(
Tudi jaz ti želim obilo sreče v gimnaziji,...ostalo pa bo že še prišlo,...še je čas za :sloncek::sloncek::sloncek:

pridna bodi,
:racka:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Za Ribico.....
1.9.2004 19:19:24   
ninca
ojla!!! :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:
mene sta pa prav ribica in zara nahecali da pridem tu gor pa sem rekla:ZAKAJ PA NE... :) in sem poskusla in mi ni žal... :metulj:

drugač se pa popolnoma strinjam z ribico glede tega kar je povedala...po njenem opisu sva si namreč kar podobni!!! HIHIHI

:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Za Ribico.....
1.9.2004 22:32:53   
Anonimen
ooooooo, drejči, a res? super!!! Jutri ti kaj več napišem, zdej moram it glavo oprat, pa spat me podijo:grrr::grrr::grrr:

(odgovor članu bambi)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Za Ribico.....
1.9.2004 22:34:58   
Drejči
ja le pojdi spančkat:)- počitnic je na žalost konec:(
lepo nočko
:racka:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?