|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za božič imam otroka v bolnici
25.12.2006 12:47:23   
Jančika_
Jauser posted image . Vasja je fasal neko trebušno virozo, verjetno rota virus, kaj pa vem. V soboto ponoči je začel bruhati in danes zjutraj je bil že tako apatičen, da ga je mož peljal k zdravniku, od tam pa v bolnico na rehidracijo. Mi je ful hudo, ampak po drugi strani sem pa vesela, da je tam, da ga bodo porihtali. Doma sem se ves čas spraševala, kaj naj zdaj. Če bo lepo reagiral na infuzijo, morda prideta že danes domov, sicer pa jutri.

Tako čepim sama tule in čakam in sem vesela, da se tamali zaenkrat ni nič nalezel. Za jest nimamo doma nič, ker bi naj bili pri mojih starših. Ne upam si nikamor na obisk, niti k mojim, ker je tam tudi mali nečak - kaj če sem slučajno kužna. Pralni stroj laufa sto na uro, končno mi je uspelo oprati vse pobruhane artikle, zdaj so na vrsti redne zadeve.

V glavnem, tele praznike si bom verjetno za dolgo zapomnila. Zdaj se je pa tamali zbudil in ga grem pocartat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
25.12.2006 12:53:53   
M_A_J_A
PA NE NO!!

Si nisem mislila, da bo tako hudo. Držim pesti, da bo že danes bolje in da prideta domov.

A drugače bo lahko Joe poleg njega v bolnici, ali bo moral biti sam?

Groza no, sem še bolj slabe volje kot prej.

Ajde pocajtite se!!!

PApa Maja


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
25.12.2006 12:57:05   
arielca
Jančika, user posted image  samo zate! In upam, da bo Vasja kmalu zdrav user posted image . Če vam že božič ni namenjen, pa upam, da boste za silvestrovo skupaj in da boste zdravi zakorakali v novo letouser posted image !

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
25.12.2006 13:11:30   
Anonimen
Ojoj, Jančika, upam, da se vrneta še danes. Naj ga porihtajo, uboščka. Ti pa le pokliči starše na pomoč, naj ti kaj prinesejo za jest. Gotovo bodo z veseljem prišli.user posted image

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
25.12.2006 13:17:15   
Blacky30
Ojej, meni bi se srce trgalo. Držim pesti, da bo Vasja čimprej ozdravel.

Ja, mene tudi zanima, če bo slučajno moral ostati notri, ali bo lahko Joe ponoči pri njem?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
25.12.2006 13:32:03   
Anonimen
Ojoj user posted image  A pa je imel kaj vrocine?

Naj cimprej pride(ta) domov, ti pa tacas cartej Kajetana, pa kaj pojej user posted image

LP, Ribica & co.

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
25.12.2006 13:41:16   
Pingvinčica
Ojej, žal mi je. Upam da prideta domov do večera. Pa poročaj ko bo kaj novega. Res mi je žal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
25.12.2006 13:41:28   
Jančika_
Hvala vsem za dobre želje. Zdajle sem klicala mamo in ugotovila, da imajo za kosilo same take reči, ki bi jih jedla bolj iz spoštovanja kot iz užitkauser posted image , tako da bom pogledala, kaj imamo v špajzi za zlato rezervo.

Če bo moral Vasja ostati not, potem lahko Joe ostane z njim, so mu rekli. Samo jaz še vedno upam, da ne bo treba in da bosta do večera doma. Vročine ni imel pa nič, samo bruhal je in nekajkrat je redko kakal. Hudič je, ker je bil že cel teden bolan in na antibiotikih (vneto uho); ko je že skoraj ozdravel, pa tole. Po nekem čudežu pa ravno antibiotikov ni izbruhal (računam, da če ni bruhal uro po zaužitju, da je ostalo v njem).

Ravno je klical Joe, krvni izvidi so vredu, pol litra je že stankal v žilo, jih pa skrbi, ker mali skoz spi. Samo Vasja je kar velik zaspanček, tako da ni nujno, da je to kaj narobe. Zdaj mu mora še kaka dva deci čaja spraviti v želodec, potem bojo pa videli, kako in kaj.

< Sporočilo je popravil Jančika -- 25.12.2006 13:42:20 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
25.12.2006 13:49:53   
ZARA
Ojej, ubogi ...držim pesti, da boste čimprej skupaj. Pa vse najlepše misli sem poslala v tvoj konec. Drži se, stara! user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
25.12.2006 13:54:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
25.12.2006 14:02:30   
cuma
Janička
user posted image  in user posted image user posted image user posted image , da bosta kmalu doma! 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
25.12.2006 14:04:02   
lutka
Upam, da se boste zvečer že vsi štirje cartali user posted image


lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
25.12.2006 14:08:29   
Anonimen
Ja vidiš no,ne veš kje te "hakelc"čaka in kdaj te doleti.Bolezen pa res ne izbira dnevov in žrtev.Ko udari udari pošteno,in se ne ozira,da bi na tak dan morala familija biti skupaj v tesnem objemu.In ker je že tukaj,pa božčku želim,da se čim prej reši tegob,da čim hitreje ozdravi in spet brezkrbno dirka po hiši,poln energije in vama nagaja.Raje vidim,da otrok nagaja,kot pa da bolan brez volje leži.Še obilo zdravja vsem v družini in,če že ne Božič,pa lepo in brezskrbno
stopite v Novo leto.

(odgovor članu lutka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
25.12.2006 14:21:15   
diva 4
Božček mali. Upam , da bo kmalu doma in ga boš lahko cartala. En user posted image  zate.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
25.12.2006 14:34:11   
Anonimen
jancika najprej ti zelim da bo mali cimprej doma!
jaz in moj mali sva bila prejsni teden oba doma moj mali zato ker je imel in še vedno traja ta rota virus sam hvala bogu samo driska in nic ne bruha, apetit pa tud ima, tako da je samo doma!user posted image user posted image user posted image user posted image .
jaz sem se pa nalezla od user posted image in sem dobila hujso obliko, sem bruhala in imela drisko, tako da sem bila zelo dehidrerana, ker nisem nic v sebi zadržala sem imela v treh dneh štiri infuzije v zd.domu, no ja ampak zdaj pa ze imamapetit.
upam da bo tvoj mali hitro ozdravel, ker to ni prav nic fajn!user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
25.12.2006 14:37:19   
Jančika_
Ojoj, jana, tole se pa nič fajn ne bere! No, samo da si že boljša. Res upam, da se pri nas ni nihče nalezel. Pa da nismo še komu drugemu prinesli. Najbolj me pa skrbi zaradi tamalega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
25.12.2006 15:06:12   
CatJa
Tudi mi želimo Vasji čimprejšnjo ozdravitev in vrnitev v mamičin objem! user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
25.12.2006 15:15:26   
Aja32
Tudi mi smo za božič fasali drisko in bruhanje...

No, prvo je naš mali škrat iz srede na četrtek bruhal, potem se je pa začela driska in jo ima še danes... Za njim sem vse skupaj dobila tudi jaz v petek in ati v soboto... Vsi smo bolj bogi kot ne... Edino, hvala bogu, Luka normalno pije in tudi je (sicer nima takega apetita, kot ponavadi, ampak vseeno)... Linex oz. oglje nam nič ne pomaga...
Plenice smo v petek, soboto menjavali na pol ure... Pod tušem je bil non-stop, ker drugače ga nisi mogel reveža pošteno umiti... Porabili smo celo tubo Bepantena, ravno danes smo začeli novo...
Je pa imel danes ponoči malo povišano temperaturo in tudi iz noska mu je začelo teči... Dopoldne smo s fiziološko non-stop pucali nosek, vročine pa tudi zaenkrat nima... No, bomo videli kako bo popoldne...

Jančika in Jana - upam, da bomo vsaj novo leto preživeli malo bolj veselo in ne neprestano na WC-ju...


Lp A

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
25.12.2006 15:51:47   
Marogica
JAnčika, Vasji želim čimprejšnje okrevanje in upam, da bo že to noč prespal doma.

Kljub temu vam želim lepe praznike..in predvsem zdrave.


p.s. Ostalim "bolančkom" pa tudi želim, da bi čimprej ozdraveli.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
25.12.2006 15:52:51   
skuštrana
Ojej...Držim pesti, da bosta čimprej doma. In da se nista vidve s Kajetanom nalezla.
Naša Liza je tud čist hin. Kašlja, kašlja in še enkrat kašlja. Pa se mi zdi, da je še en vnetje oči dobila, ker ima čisto rdeče oči. Ali pa je to od kašljanjauser posted image user posted image user posted image
Eh, te bolezniuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
25.12.2006 15:57:45   
Sibil_
Ajej Jančika-še veš ne, kako te razumem.Moj mišek je bil tudi prejšnji teden iz ponedeljka na torek v bolnici, tudi zaradi trebušne viroze.To je nek hudič, res.user posted image

Samo pazi se, ker mi smo se doma čisto vsi okužili, mene je kar zdehidriralo, pa še noseča sem, možu je pa tudi 5 kg spilo od bruhanja in driskanja.Res pazi na malega in razkuži celo bajto, ker je ta klinčev virus odporen in na površinah preživi lahko baje kar nekaj mesecev.

Mi smo kupili nek baktericid v Sanolaborju in celo stanovanje prečistli, to so nam svetovali tudi v bolnici.In tam je bil seveda v sobi iz katere sploh ni smel ven, ker je bil kužen.user posted image

Res pazi ta malega, čeprav zdaj kar je je.

LP, pa upam da se čimprej pozdravite,
Sibiluser posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
25.12.2006 16:04:38   
Geja
Jančika tudi jaz mislim na vas in vam želim čimprejšnje okrevanje... samo da bosta doma - to je že 3/4 zdravja. Najhuje je pa biti v bolnici... Pošiljam vam  user posted image  za srečo.

Tudi naš mali sonček ima že od včeraj 39 vročine in mu kar noče pasti. Karkoli poje ali popije vse vrže ven. Danes smo bili pri zdravniku in je rekla da če do jutri ne bo bolje naj pridemo po napotnico za bolnicouser posted image .
Joj kako sem naveličana teh bolnic, oktobra smo bili notri in to samo zaradi infuzije - tudi takrat mu v sebi ni ostalo nič in je vse pobruhal.... Zdela pa spi in celo vročina mu je padla... Upam da bo vsaj kaj pojedel juhice ko se zbudi. Aja no včeraj za večerjo je pojedel juhico in mu je celo vstala notri !

Želim vam lep Božini dan,
Geja

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
25.12.2006 16:44:40   
Jančika_
Joj, koliko pikcev je bolnihuser posted image . Upam, da se vsi skupaj kmalu pozdravijo.

Vasja je pred pol ure prišel domov, pojedel en keks in zaspal. Še vedno kar leži in je čisto pri miru, v obraz pa zgleda boljše kot zjutraj.

Pazim, kolikor se da; že dolgo nismo imeli tako spucanega stanovanjauser posted image . Med drugim sem uničila novo Kajetanovo igračko (ogledalo z muziko), ki sem jo umila, pa je prišla not voda in zdaj seveda muzike ni večuser posted image .

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
25.12.2006 16:53:47   
Bubamaraa
Jančika želim ti, da se Vasja čimprej pocajta......user posted image

Želim vsem lep preostanek Božičnega dneva....

Romana26


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Za božič imam otroka v bolnici
25.12.2006 17:05:58   
pika74
Da bi se hitr pocajtal : vsi : od Vasje naprej...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?