|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za nas (273.nadaljevanje)
11.9.2005 13:42:15   
Anitka
Ku ku!

Pa sem prikukala tudi jaz na plan.

Kako ste kaj v tem nedeljskem popoldnevu? Jaz sem še kar sama, saj moj dragi prispe iz Amsterdama šele jutri ponoči, tako, da se vidiva šele v torek popoldne/zvečer, ker gre zjutraj še takoj za LJ. Eh bomo že, potem pa ga ne spustim proč od sebe.
Jutri me pa čaka UZ na 11.dan ciklusa in bomo videli kako in kaj. Včeraj sem vzela še zadnji Klomifen in moram priznati, da zaenkrat ni bilo čutiti nobenih posebnih stranskih učinkov. Razen včeraj sem bila cel dan kot da bi bila malo zdrogirana.

NENI predraga tudi jaz stiskam pestke zate in upam skupaj s tabo in tvojimi pikicami. Privoščim ti iz vsega srca, da se vama tokrat sreča nasmehne.

KALINA a ti pa jutri začneš s špikanjem. Bomo držale tudi zate pestke. Upam, da čez vikend nisi preveč pospravljala in da si se tudi kaj spočila.

MUCAMACA kako kaj na Nizozemskem vreme? Pri nas je danes sončno in še kar toplo.

Punce vsem en lep pozdrav in se beremo še kasneje,

Anitka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Za nas (273.nadaljevanje)
11.9.2005 14:27:32   
ronni
Jaz se učim s polno paro,zdaj sem si vzela malo pavze. Tudi moj dragi je šel k staršem,tako da sem sama-ker drugače mi še to malo volje do učenja zgine
Drugače pa se zadnje dni počutim strašno tečno-tvoje tabletke očitno puščajo sledi pri meni
Res imam tak občutek,kot da me kar naprej nekaj moti-ali so to hormoni,vreme,izpit,neučakanost pred IVF,prenehanje dela(privat varstvo)??
Res imam kup razlogov na mestu,je pa najbrž vsega po malem. Pa saj mine,pa spet posije sonček.
Mogoče pa mi sam Bogec pomaga jutr naredi izpit?!
Lepo se imejte!!!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Za nas (273.nadaljevanje)
11.9.2005 14:41:51   
Anitka
Ronni držim pestke za tvoj izpit

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Za nas (273.nadaljevanje)
11.9.2005 14:48:12   
ameli
Jaz sem danes skuhala zelo dobro kosilce za naju z , oprala sem posteljnino in počistila vse tipi-topi.
Upam, da bom naslednjo nedeljo že "počivala" v porodnišnici .
Oba z možem sva že 100% pripravljena na prihod in sedaj že res vsak dan samo čakama.
Upam, da boste kmalu vse v moji koži: to je res sladko pričakovanje. Včeraj sva z možem "stavila", kakšnega spola bo najinjo dete. Imeni sva tudi že izbrala (z velikimi napori ).
Anitka, upam, da boš pridelala veliko foliklov in da bo sledila IUI.
Ronni tebi pa držim pesti za jutrišnji izpit.
Neni, tebi naj (če se ne motim 15.9.) test pokaže (ni nujno, da v takem razmerju ).
Mojca 90000 tudi tebi bo uspelo, boš vidla.
Pia in Tia uživajta najbolj sladke dneve materinstva. Z Bambi priajava za vama.
Darja*, kje si pa ti? Te kar pogrešam. Upam, da si 5.9. dobro opravila razgovor v MB in da se tudi za vaju bliža dan, ko bosta cartala svojega .
Vsem ostalim želim lep preostanek nedelje in čimlažjo pot do oz. do tistega, kar si pač želite.
lp
Ameli

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Za nas (273.nadaljevanje)
11.9.2005 21:04:32   
tia
Hej punce

sem spet malce med vami,bolj težko sledim,kaj kje se kaj dogaja ali vseeno,jaz sem se že kar lepo navadila na našo pupiko,najbolj pa na nočno vstajanje.

Anitka mislim nate in držim pesti     ,da bom kaj hitro slišala od tebe novičko ,da vama je uspelo.Oglasi se kaj!

Ameli,vem kako je to ko si pred koncem in komaj čakaš kdaj bo dan D.Res držim pesti ,da bo ko boš si sama najbolj želela.Pa naj porod ne traja tako dolgo kot je moj.Mislim nate.

Bambi a si predstavljaš še malo pa boš imela svojo pri sebi,jo boš razvajala?Kako hitro je to minilo,naj ti ta mesec hitro mine.

Astra,gea1,PiaM,Frizerka,Neža81,SimonaS,Pi,Koala,Emamair,Pik a74,Anadejka in vse ostale ,ki vas nisem namenoma izpustila kako ste kaj?

Tudi za vas pestke ,da čimprej zagledate ,pa da mi ja sporočite veselo novičko.Vsem pa ,da nosečnost mine čimprej.Pazite nase in na svoje .

Pia73 kako kaj vaš razvajenček?
Tako to bo vse za danes,se bom oglasila kako mi bo Leni pustila.


pa pa

Tia

A ste vidle mojo princesko?

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Za nas (273.nadaljevanje)
12.9.2005 7:55:29   
hati
Dobro jutro tudi od mene.

Vikend se je izmuznil prehitro in spet smo v ponedeljku. Ker pa čas tako hitro beži se že veselim petka in naslednjega vikenda. Torej jutri začnem s Klomifenom. Sem si obljubila, da ne bom štela in preštevala in iskala O, ampak poizkušala kar neobremenjeno     . Tečka rdečka je seveda prišla v petek in priznam, da ni šlo brez solzic. Počasi prihajm k sebi in zbiram moči za nove boje.

Anitka, upam da se folikli kar tepejo med seboj in da jih je cela četica. Držim pesti.

Astra ti začneš danes s Klomifenom. Ti pošiljam pozitivne misli in upam s tabo na dobre rezultate.

Ema, kako kaj v Celju? Sem bila v soboto, gužva za umret. Naj ti hitro mine.

Muca Maca, ti je uspelo potolažit dragega? Verjamem, da sta eden derugega. Ne pozabi da upanje umre zadnje.

Neni tudi tebi same pozitivne misli. Naj čuvajo tvoje pikice.

Vse ostale borke, ki vas nisem poimensko omenla, držim pesti in mislim tudi na vas. Velik nosečniških zmag v tem mesecu želim.    

Še za vsako ena in lep dan želim.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Za nas (273.nadaljevanje)
12.9.2005 8:29:13   
VITA74
Dobro jutro punce

Za vse ki nestrpno pričakujete, vas zelo dobro razumem, tudi jaz sem komaj čakala da sem k sebi stisnila svojo pikico in občutek je res božanski
Drugače pa sem bolj slabe volje, saj moja M prišla točno, ok vsaj zavaja me ne ampak danes je to bolj slaba tolažba

Anitka upam da bo na pregledu vse v najlepšem redu in vse po protokolu, javi se kako je bilo

Ronni kako je bilo na izpitu

Vsem ostalim pa lep pozdravček in velik

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Za nas (273.nadaljevanje)
12.9.2005 8:54:41   
PiaM
Tudi jaz vas vse prav lepo pozdravljam, punce in želim, da se vam kmalu izpolni največja želja!
Tiste, ki ste nosečke, pa lepo božajte svoje bušije.

No, pa še eno prošnjo imam.A ima ktera telefonsko od naše ljube Frizerke, ki že en teden ni pogledala v nabiralnik, lepo prosim? Sem ji poslala eno sporočilo, pa nič. Upam, da bo vsaj tu prebrala in se mi javila, opička! Hvala!


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Za nas (273.nadaljevanje)
12.9.2005 9:12:02   
bambi
Ojla babike... Vidim, da ste kar pridne, jaz pa imam bolj malo časa, ker dobiva jutri kuhinjo v novem stanovanju in je kar letanja okoli tega.... Upam, da bo stanovanje gotovo do konec septembra, da nas naša miška ne prehiti....

Ronni izpit boš opravila in jaz ti držim pesti

Astra, a ti pa začneš s Klomifenom, to pomeni da se je gospa le prikazala?????

Včeraj sem prebrala en tako lep stavek, ki pa je resničen, tako da ta hinavska lahko tudi pomeni prvi dan vaše nosečnosti..... to se pa že drugače sliši a ne???? Sicer pa sedaj prihaja zopet zima in čas za sladko stiskanje, tako da bo z novim letom kar deževalo oz. snežilo....Pa še moja Gaja bo potem od vaših malo starješa in jih bo na srečanjih lahko čuvala , če ne bo kje po mami in obračala glave za lepimi fanti.....

Kje pa je Gea1?????

Danes imam zopet UZ in držite pesti, da se naša miška ni obrnila in da je s popkovino vse vredu....

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Za nas (273.nadaljevanje)
12.9.2005 9:58:59   
girly
dobro jutro vsem!

tud jst se spet malo na tem srečanju oglašam. običajno nimam preveč časa za to, tko da bl samo berem in napišem sem in tja kakšen komentar...

Jst tud držime pestke za vse, da bi ble čimprej srečke nosečke. Veste, pr meni se pa neki čudnega dogaja...Mi je že ene 10 dni skoz neki slabo in mam T 37,2,imam rahle krče v predelu trebuha kot pred M, ampak drugače se sploh ne počutim bolna ...Ja, bi človek mislu, da sm kr noseča, ampak sem na žalost mela M, čeprav je res, da je bila tokrat zelo, zelo blaga (kar je zame zelo čudno)

Ah, zgleda da mi hormoni malce nagajajo

kako ste pa drugače ostale nosečke in bodoče nosečke?

lp
girly

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Za nas (273.nadaljevanje)
12.9.2005 10:01:36   
TANTRA
Dobro jutro,
za menoj ni kaj preveč fajn vikend, saj me že od petka boli v trebuhu in matra križ..Skoraj bi si upala trditi, da je tale konstantna bolečina od vgnezditve dalje in da sem očitno zanosila na svoj rojstni dan...
Simptomi so že čudni... Konec tedna bo vse jasno...
Drugače pa smo se imeli fino, malo ckljali, praznovali mamin rojstni dan, nasmejali ob filmu...
Mojca 9000 kako si kaj?
Pozdravček v sončni dan in čimveč novih nosečk v septembru, da bo naslednje poletje luštno....

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Za nas (273.nadaljevanje)
12.9.2005 12:38:48   
Anonimen
Ojla, punce!!

Anitka, tukaj imamo lepo vreme, sicer ze popolnoma jesensko, soncek in zmerne temperature, tam nekaj cez 20 stopinj. Meni je vsec, samo da je soncek.

Hati, ja smo se potolazili, bilo je pa seveda po pricakovanju kar precej hudo, no bomo ze nekako prebrodili tudi to preizkusnjo, samo da bosta se vnaprej ljubezen in razumevanje prisotna, pa bo ze slo.

Lep dan vsem.



(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Za nas (273.nadaljevanje)
12.9.2005 12:43:52   
tinkamiška
Pozdravljene

Vidim, da bo ta teden kar pester...

Anitka, stiskam pesti za tvoje folikle in da se bojo paglavčki zakadili v jajček, ki jih bo čakal

Neni še par dni to testa in močno ti želim dve debeli II

Astra naj klomifen deluje in ti pomaga do tvoje željene

Ameli naj ti hitro mine in da boš kmalu stiskala svojo pikico

Bambi tvoja pikica pa naj lepo ostane v takem položaju kot je in lepo pridno čaka na danD

Tantra, tiželim, da te občutki ne varajo in da se ti pokažejo željeni II

Tudi vsem ostalim želim, da čimprej zagledate pozitivni rezultat na testerju in da se bomo lahko skupaj veselili!!!


Pri meni dnevi tečejo, eno hitreje, drugi pa počasneje Danes sem bila na pregledu in sem ratala slabokrvna, zato sem za kosilo jedla piščančja jetrca, upam, da se mi bo popravila in mi ne bo treba jest kakšnih dodatkov. Tudi tisto zloglasno sladko tekočino sem morala danes pit in mi je blo nekaj časa slabo, jutri pa zvem kakšen bo izvid. Tudi upam, da bo vse vredu. V sredo greva z v SG na 3D UZ gledat najino Izo in se oba zelo veseliva. Zadnje dni se je malo umirila in ne brca tako veliko, se pa vsake toliko oglsi in mi da vedeti, da je z mano

Lepo bodite in želim vam vse lepo!

Tinka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Za nas (273.nadaljevanje)
12.9.2005 13:45:04   
ronni
Hojla!!!
Evo mene,izpit je gotov a ne verjemem če za vedno. Nazadnje jih je od 74 naredilo 19. Zelo optimistični rezultati.
Zdaj sem še na faksu in lačna ko volk.
Najbrž pride po mene,potem pa greva gledat ene lepe mladičke samojedov-tiste bele medvedke. Tako sem si malo popestrila dan.
Najlepše hvala vsem za lepe želje in ker ste mislile na mene
Anitka in Bambi želim vama lepe novice na UZ!!!
Vsem pa čimlepši dan in veliko sončka!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Za nas (273.nadaljevanje)
12.9.2005 15:28:39   
Anitka
Evo mene spet med vami!

Danes sem spet dirkaška, tako na cesti kot v službi in tudi doma Zjutraj sem bila že ob šestih v vrtcu, potem sem dirkala za Maribor na UZ in tam smo se videle z Astro in Koalo in na hitrco počvekale UZ je pokazal nekaj lepih foliklov, od tega so bili trije večji in še nekaj je manjših, dr. Reljič pa je dal zeleno luč za akcijo Naj le moj čimprej pride domov, jutri ga pa direkt napadeeeeeeeeeem in upam, da bo akcija pravočasna. V MB pa grem spet v četrtek in takrat mogoče dobim še Dabroston. Bomo videli kako in kaj takrat.

Kar lep dan je za mano in sem res nekam vesela. Ob 18.uri grem pa še malce migat na aerobiko, zvečer pa TV in nadaljevanka Razočarane gospodinje

RONNI jaz upam, da si tokrat med tistimi srečkami, ki so izpit uspešno opravile. Če ne bom šla pa jaz do te profesorce in ji povem svoje Kaj se pa to pravi nekoga mučit s to glasbo

AMELI še malo pa greš tudi ti v Rim. Kako je hitro to minilo. Danes teden boš verjetno že stiskala v naročju svojo

Hej mamica TIA in njena princeska. Kako sta? Zdaj sta verjetno že pravi mojstici v hranjenju, preoblačenju, ajanju.... Vaju pridem zdaj enkrat pogledat, ko ne bo gužve pri vas. Se slišive, prav?

HATI tebe pa je ta packa poiskala en teden za mano in en teden za mano začneš s Klomifenom. Saj bo. Ne jokat, bo kmalu uspelo tudi vama in nama in nam vsem. Za moje folikle pa upam, da se ne bojo preveč tepli med sabo, da se mi ne pobijejo

BLABOMA upam, da je slaba volja zaradi tečke rdečke že mimo in da se že veseliš morda lepega vremena.

PIAM upam, da se ti ta tvoja "opička" kmalu oglasi In kako si drugače?

BAMBI kako je bilo na UZ? Upam, da je vse O.K. in da naša srečka nosečka še kar naprej žari od sreče.

Hja GIRLY tile naši hormončki nam občasno nagajajo sto na uro. Upam, da slabo počutje kmalu mine.

TANTRA zate bomo pa ta teden še posebej močno stiskale pestke. Jaz upam, da vama je uspelo

MUCAMACA jaz imam tudi rada sonce in danes je prav en lep dan. Verjetno zato danes prekipevam od veselja in sreče.

TINKAMIŠKA kot vidiš so moji jajčki pripravljeni, zdaj čakam le še na paglavčke. Joj, ne vem, če bom zdržala do jutri. Upam, da kmalu urediš to slabokrvnost in da vama v sredo vajina Iza prav lepo pomaha.


PIKA74, NENI, BETY, FRIZERKA.... in vse soatel, kje ste?

Lep dan vsem skupaj in uživajte življenje,

Anitka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Za nas (273.nadaljevanje)
13.9.2005 6:21:20   
VITA74
Ojla

Anitka slaba volja zaradi tečke rdečke bo verjetno prisotna dokler bo ta packa tukaj ampak saj vem da se ne bom predala in gremo v nove boje Tvoj se pa verjetno tudi kr veseli tvojega napada jaz pa držim pesti da pride pravočasno domov....
Drugače pa je res lepo ko je zunaj tako lepo vreme, cele dneve preživimo pred hišo in tamali je čist fertik zvečer, samo pade v posteljo

Srčno upam da danes preberem da je zopet nekaj novih srečk nosečk in dan bo sigurno še lepši....

Srečno punce

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Za nas (273.nadaljevanje)
13.9.2005 6:59:59   
Maša26
Dobro jutro vsem tudi od mene!

Saj imamo kar lepo jesen do sedaj, po lepem vremenu je že premagala ˝vroči˝ avgust .

Jaz sem ta mesec spet brez klomifena, ampak se počutim slabše kot z . Drugače sem bila tiste dneve, ko sem jemala klomifen, nerazložljivo dobre volje. Kar prekipevala sem od dobre volje, da ne rečem evforije. Kdo bi vedel, kaj se v telesu dogaja... Ta mesec sploh ne upam na kaj več kot to, da bom imela dobro kri in mi bodo naslednji mesec naredili HSG. Kaj bi dala za dober izvid..

Anitka, glede tebe imam pa za ta mesec po tem kar pišeš, ful dober občutek, zares!! Zamudila ne bosta nič, brez skrbi. Ravno prav bo prišel v tvoje hrame . Izkoristita ljubeči teden, pa še malo prej in malo kasneje, potem pa držimo pesti .

Astra, a imaš IUI ta mesec?

Bambi, kar počneš ti, se sliši naravnost idilično! Enako tinkamiška! Lepo, da se oglašate tukaj in nam vnesete malo nosečniškega optimizma..

Ronni, držimo pesti, saj je dovolj, da vas ene par naredi , pa boš med njimi

Tantra, naj bodo tvoji občutki ta pravi!

Girly, kaj če bi ti mogoče en testek naredila?

Hati, te popolnoma razumem.................

Mucamaca, a že odštevaš dneve

Blaboma, vseeno ti kar ceni, da je točna..

PiaM, naj se uresniči tvoja želja, da vse postanemo nosečke

In seveda pestke za neni!!!!!!!!!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Za nas (273.nadaljevanje)
13.9.2005 7:17:39   
Bety
Hojla punce..

Evo mene in moje ljubljene rdečke...kako jo imam rada, da bi ji kar eno primazala ...uffffff

Pa se ne dam..hudiča, grem ta mesec še enkrat na inseminacijo...

Bambiiiiiiii...kako sem te vesela in tvojega ...

Anitka, sporočaj kako so folikli, prosim te...

Neni, še dva dni...ti pa že danes veš, če je uspelo ali ne...srčno upam, da bo

Vse druge, ki vas posamično ne omenjam pa prav PRISRČNO pozdravjam in vam želim že ta mesec in zdravega (oprostite, ker vas poimensko ne naštevam)...

Imejte se lepo!!!

Bety, ki bo zmagala in prav kmalu postala

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Za nas (273.nadaljevanje)
13.9.2005 7:59:13   
simi73
jutro...
Vidim, da ste ene boljše druge mal slabše volje, vendar nič zato. Vsem, ki ste je ne čakale, tečke , pa vas je obiskala, upam in držim , da se vam naslednjič poslovi za tistih devet mesecev.
Anitka, super da ti folikelčki rastejo, ko pride tvoj    pa kar veselo v akcijo .
Bety, mislim da bom tud sama jutri al pa pojutrišnjem takšne volje, kot si ti danes    . Pa kaj čmo, bo drugič boljše.
Tinka, super da boš Izo vidla tud na 3D UZ. Me pa nekaj zanima - a ga v CE ne delajo, da greš v SG?
Danes sem zmenjena z Emo po moji službi. Bom verjetno kar sama na sejem skočila, da njej ne bo treba ven hodit. Bova mal počvekale, mogoče se bo kateri tud kaj kolcal .
Drugače pa mislim, da jutri pride moja tečka na obisk. Sem bla ta mesec prvič na klomifenu, pa nimam nobenga filinga, da je kaj drugač.
Mucamaca, a že pakiraš in odštevaš dneve?
Vsem ostalim, ki jih nisem naštevala, pa se trudijo za , pa veliko dobre volje, malo slabih in tečnih dni, čeprav je velikokrat težko, posebej, ko si iz meseca v mesec znova razočarana .
Vsem nosečkam lepo nosečnost, pa čim manj skrbi, vsem frišnim mamicam pa veliko prespanih noči, pa pridne in zdrave otročičke.
Lep dan vsem skupaj,
simi73.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Za nas (273.nadaljevanje)
13.9.2005 8:38:59   
larisa
Pozdravček,
po dolgem času se tule malo oglasim!
Včeraj sem zopet dobila M in sedaj mi tudi klomifen ni pomagal tako da grem naprej na injekcije in ostale zafrkancije ! Moram reči da me je tokrat kar potrla tale M, ker sem upala da zadnji ciklus s klomifenom pa res uspe,.....pa ni, žal!

Anitka, Astra, a imata kej stranskih učinkov po klomifenu?
Kje pa je kaj Gea? A sploh še sodeluje tu na forumu?

Saj bi prav rada vsaki od vas namenila kako besedico, da bi vedele da mislim na vas in sem z vami, pa žal zaradi mojega delovnega mesta ne morem!
Zato vsem skupaj na čimprejšnje ali in vsaki , za lep dan!!!
Larisa

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Za nas (273.nadaljevanje)
13.9.2005 14:58:19   
Anonimen
Vse me sprasujete, ce ze pakiram kovcke. Zelim si, da bi jih ze lahko a bom se morala malo pocakati z tem opravilom, se ga pa seveda ze neizmerno veselim!
Se dobra 2 meseca in pol, potem bo slo pa ze zares!

Jaz ta teden zal zopet ne delam, in se zeeelllooooo dolgocasim , nimam nic kaj prave volje za stvari, kar odlasam in odlasam z opravili. Moj najvecji dosezek zadnjih par dni je *vlecenje* filmov in TV serij z neta, zalostno ha.

Punce, ste gledale prvo epizodo Razocaranih gospodinj? Vam je bila vsec? Jaz sem ze prava hard core fanica te nadaljevanke.

se je za ta mesec poslovila , od zdaj naprej se bom res poskusala cimmanj obremenjevat z zanositvijo in uzivat v prihajajocih jesenskih dneh in v druzbi mojega , seveda je to lazje reci kot storiti, a kot kaze zaenkrat je moznost naravne zanositve pri nama zelo mala, zato je res brezveze, da se sekiram, zdaj malo pavze, ko bo pa cas ta pravi pa v boje za pikico!

Drzite se, punce!

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   Za nas (273.nadaljevanje)
13.9.2005 15:12:05   
Mijavček
Ejla punce!

Kako ste kaj?

MucaMaca, boš videla, tudi vaju bo enga dne razveselil otročiček. Uživaj lepe trenutke s svojim !

Jaz sem gledala gospodinje včeraj... mi je res ful všeč. Nekateri karakterji ženskic so strašljivo spominjajoči na nekatere realne osebe, ki jih poznam, hkrati pa tudi ogledalo za kakšne lastne lastnosti. Komi čakam drug teden, da bo spet.


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Za nas (273.nadaljevanje)
13.9.2005 16:58:48   
Anitka
Helou!

Pa sem spet z vami. Danes sem že vsa nestrpna in čakam na napad na Je prišel včeraj pozno ponoči in zjutraj takoj dalje za LJ, tako da se sploh še videla nisva Bo večer toliko pestrejši.

Vidim, da grda packa rdeča spet razsaja naokrog. Zdaj bo pa res treba nekaj ukreniti proti njej.

MAŠA26 tudi jaz sem se med jemanjem Klomifena zelo dobro počutila in sem kar pokala od energije.

BETY pa ne no. Pa kaj si misli ta spaka grda. Zdaj sem pa jezna. O foliklih bom pa spet poročala v četrtek. Me prav zanima kaj se bo izcimilo iz vsega skupaj.

SIMI73 mogoče pa tvoje M ne bo. Bomo držale spetke zate.

LARISA jaz do sedaj nisem občutila nobenih stranskih učinkov Klomifena, razen omenjene dobre volje. Sem bila sicer zadnji dan jemanja nekam čudna, kot da bi bila zdrogirana, ampak nič hujšega. Pa ti, si imela kake neželjene učinke? Pa nikar obupat draga Larisa. Bo sijalo sonce kmalu tudi pri vama.

MUCAMACA sem gledala včeraj prvi del nanizanke in je superrrrr. Že komaj čakam nadaljevanje.

EMAMAIR upam, da se kmalu spet oglasiš na RR-ji. Te že pogrešamo.

Pa pa,

Anitka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Za nas (273.nadaljevanje)
13.9.2005 22:09:41   
Jančika_
Hojla, deklice. Se še jaz malo oglasim.

V ponedeljek sva se videli z Emo(mair)- ker dela na sejmu, jaz pa stanujem čisto zraven, se je oglasila k nam na kavo. Vasja je od razburjenosti nad obiskom z mize pometal vso hrano , potem smo jo pa še ponucali za pomoč pri sestavljanju omare .

Moj brat in njegova punca (upam, da jo bo poročil, jaz ga ful nagovarjam) imata jutri popoldan pregled NS in tudi jaz komaj čakam. Upam, da se bosta javila z dobrimi novicami.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Za nas (273.nadaljevanje)
14.9.2005 9:24:52   
bambi
Dobro jutro punce moje, jaz sem danes dobre volje, ker sma včeraj dobila kuhinjo, danes jo bojo dokončali in mi je zelo lepa..... Sem pa zaj... lupinico od naše male miške, ker sem hotela odstranit tisto opozorilno nalepko, pa mi je do polovice ratalo, s hudimi mukami, dalje pa ne gre in je sedaj tista na pol razcefrana nalepka gor Sem prav jezna sama nase.... Kaj naj naredim????? Kako naj dobim to hudičevo nalepko dol??????

Imam tudi že lažne popadke, predvsem ponoči, ko me prav zagrabi, drži 5 min in potem konec..... Sem včeraj že hotela ponoči dragega zbudit, da me pelje noter, pa sem malo počakala, zmigala bušija in ko se je mala miška končno oglasila in je krč minil sem nazaj zaspala...

Kako ste kaj drugaće????

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Katero ime izbrati?
kimica86

Ne moremo se odločiti.. Pomoč bi prav prišla..

Alina (63%)

Luna (19%)

Aria (18%)


Število vseh glasov: 210

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!