|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za nas (300. nadaljevanje)
19.9.2007 7:18:05   
Anitka

Kaj naj vam rečem -meni se še samo smeji - zagledala sem jih user posted image in sedaj vam tole še pred službo sporočam i tipkam s tresočimi rokami, saj ne morem verjeti.

Se slišimo popoldne, ko bom kaj več sposobna user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil katrin -- 19.9.2007 11:23:11 >


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 7:22:00   
anadejka
Vaaaaaauuuuuu!!!!Anitka!!!!Noro!!!!Jest sm pa že mislila da imam privide user posted image user posted image user posted image
Super!!!Čestitam Anitka in ti želim vse lepo,smej se še naprej,saj si predolg čakala na to!!!
Srečno!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 7:31:44   
Anitka
Hvala ti. In sedaj spet jočem od sreče in se še zmeraj sprašujem ali sem budna, ali res ne sanjam.

Zdaj pa v službo.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 7:40:45   
neni
Anitka, moja Anitka... sem mislila, da se je spet katera zmotila, da je odprla nadaljevanje, ki je samo tvoje.  Naj takšno tudi ostane, to ti iz srca želim.

Verjamem, da še nekaj časa ne boš prišla k sebi, da te bo še kar pogosto strah, ampak črne misli nujno proč.

S tvojo user posted image  bo vse v redu. Čestitke in pobožaj bušija zame prosim.

lp Neni

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 7:49:40   
soncece24
No, tu pa se moram še jaz vmešat, ki vas drugače samo berem - Anitka ČEEEEEEEEESTITAM user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 8:02:36   
GoYa
Anitkaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image .
Ma še jaz se tresem, kaj šele ti. Čist mam kurjo kožo.
Jupiiiiiiiiiiiiiiii. Tako sem vesela, kot da bi bila sama noseča.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aja, pa čestitamuser posted image .
Juhu.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 8:02:41   
Sulfinija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Anitka,Anitka,Anitka,še enkrat Anitka draga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  iz srca čestitke,čestitke.

Sem mislila,da imam privide.Draga Anitka še enkrat iskrene čestitke.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 8:06:58   
pika74
Anitka - čestitke - čist na hitr iz službe pišem... ampak tole je pa novica leta!!!!
 
Uživaj!!!!
 
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 8:07:08   
Bety upa
uaaaaaaaaaauuuuuuuuuu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ni kaj za dodati.....To je novica leta.....Vse naj naj ti želim!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 8:09:38   
lana38
A N I T K A!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čestitam in ti želim lepo in zdravo user posted image .user posted image
Očitno ti je napotnica pomagala do user posted image . Na temi Upanje po splevu nas je več takšnih, ki smo z napotnico v rokah zagledale user posted image .user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 8:10:24   
Marogica
Čestitke, ANitka...takšnim še posebejuser posted image user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 8:12:10   
Pia73
YEEEEEEEEEEEEES!!!!!!!!!!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Še je pravica na tem svetu!  user posted image

user posted image Še tukaj čestitke obema in da bi vama teh 8 mesecev čimhitreje minilo! user posted image

Sem res full vesela, celo tako, da pišem iz službe,....... user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 8:16:43   
Špelka
Oj, Anitka, čeprav sem te v živo videla le enkrat, si tukaj gor legenda. In ko sem danes tole zagledala, sem dobila kurjo polt ter solze v oči... user posted image  Takoooo zeloooo sem vesela zate, za vaju , predvsem pa res zate, da se je tvoje dolgoletno čakanje končalo ter se začenja pravljica! user posted image user posted image user posted image user posted image  Zato samo še: ISKRENE ČESTITKE IN SREČNOOOOOOO! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 8:30:44   
emaa
No pa še čestitke tukaj, končno si tudi ti dočakala user posted image . Čestitamo ti mi štirje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 8:31:38   
cmokec
Bravo, to sem čakala, za to sem držala pesti. user posted image user posted image user posted image

Od veselja me razganja, kaj šele tebe, NAŠA NOSEČKA. Joj, kolk sem vesela. Pa je le prišel ta dan. user posted image user posted image user posted image

Draga Anitka, nič drugega ti ne kaže, kot da se smeješ, jokaš, skačeš, ploskaš. Postala boš MAMICA svojemu sončku. Uživaj, pa uživaj, pa uživaj. Tudi zate je posijalo sonce. user posted image  Veliko lepih in srečnih trenutkov polnih 40 tednov ti želim.

Seveda čestitke tudi bodočemu očku. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 8:36:32   
tia
Anitka še tukaj, ČČČČČČČEEEEEEEEEEESSSSSTTTTIIIITTTTTTKKKKKKEEEEEEE!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image  naj  ta angel bedi nad tabo in tvojo user posted image .

Tako sem zate vesela da se še jaz cela trosim, tako kot če bi jaz zagledala user posted image .
user posted image  skačem od veselja.

user posted image  to pa moremo zapiti.


LP

čestitke tudi od Leni


Tia


_____________________________

ni vse zlato kar se sveti.

12.08.2005 sem dobila največjo darilo princesko Leni

18.9.2008 sem pa dobila drugo največje darilo Maj-a

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 8:36:56   
mala maja
joj Anitka, tole je pa zadnje čase zame ena najlepših novic. user posted image

čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa čimlepšo nosečnost.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 8:41:45   
pikovit
Anitka čestitke tudi z moje strani.BRAVOuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 8:45:09   
thaiss
Anitka user posted image user posted image user posted image  iskene čestitke!!!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 8:54:51   
Kalina
vauuuvuser posted image Iskrene cestitke draga Anitkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 9:00:25   
vampirka
user posted image BRAAAAAAAAAAAAAAAAVOOOOOOOOOOOO!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image  Tako kratka novica, pa je tolikim ljudem polepšala dan user posted image ... Sedaj pa držimo pesti, da bo vse kot se šika in bosta z dragim končno dobila tako željeno user posted image .
Laura pošilja extra mokrega poljubčka user posted image !

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 9:12:29   
dolenjka
Pa sej ne morem verjet user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Jaz sem pa rekla: " kako pa da se je ANitka novo nadaljevanje odločla odpret?" in klinknila user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOO, očitno včasih napotnice oz. termini v ambulatah zaležejo, tako je bilo tudi z nama in evo me, srečko user posted image  na sredini 18t user posted image  in že čutim prve brcike user posted image

Anitka, naj ti sije sonček teh 9 mesecev in nato naprej. Uživaj maksimalno in ko ti bo najbolj slabo se le potolaži, da je to le mala nevšečnost na poti do dolgopričakovanega cilja user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Čuvaj se in malo pikico, pa čestitke bodočemu očku!! user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 9:15:22   
Marina_
Adijo,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Anitka kakšna novica.Meni se je zdelo ,da narobe vidim 300 nadaljevanje...

BRAVO BRAVO veš kako sem vesela,da bi te kar stisnila...BRAVO BRAVO

Pa najlepših 9 mesecev ...in seveda naprej....

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 9:18:44   
pipi1
ČESTITAM!!!! 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 9:27:12   
koala
Anitka, še tukaj ČESTITAMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!! Tvoja novička mi je izjmno polepšala dan, sem se kar zjokala od sreče.
Uživajta v teh čarobnih mesecih, dojela pa še ne boš tako kamlu, pamak je vseeno res!!!!!!!!
Čestitke tudi bodočemu očku!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu pipi1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?